Şimdi Ara

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY - (1060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90.246
Cevap
109
Favori
3.240.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük Başkan olaya el attıysa iş bitti demiştim.

[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu - ŞAMPİYON GALATASARAY -
  • 3.9 Milyona kulübün başına deplasman otobüs şoförü geçse o da getirir Başganım yapma etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gene anadolu takımlarından çöpleri toplamıyorlar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnternet-Explorer

3.9 Milyona kulübün başına deplasman otobüs şoförü geçse o da getirir Başganım yapma etme

Ünal 3.5 Milyona kağnı gibi adam Xelç.ğa 5 yıllık tapuyu vermiş.Ben de size 3.9'a uçak getirdim.

5 yıl Valencia , 2 yıl West Ham'da oynamış oyuncu.
  • Adamsın başganım

• quote:

Orijinalden alıntı: İnternet-Explorer

Adamsın başganım

Herşey Galatasaray için.4 yıldız daha var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 24 Temmuz 2017; 22:24:42 >
  • Fernando transferinde ciddi misiniz 10 milyon mu gerçekten ? Ozan'ı alın bari o kadar paranız varsa,ebedi dostluk ne güne kaldı

• Bu okan koç dene fener yalaması ne anlatıyor ya. Futbolculuğun neydi lan senin hödük ne anlatıyorsun sen

"Bak fenere şöyle süper böyle müthiş" Tarihin en kötü fenerini bize iyi diye yutturmaya çalışıyor.

Sneijder'i koruyucam, Tudor'u kovdurucam diye diye böyle çakal çukalın ağzına sakız ettirdiniz şu koskoca kulübü.

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Fernando transferinde ciddi misiniz 10 milyon mu gerçekten ? Ozan'ı alın bari o kadar paranız varsa,ebedi dostluk ne güne kaldı

O kadar paranız varsa derken ? Dursun El Özbeki kimdir araştır istersen !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Bu okan koç dene fener yalaması ne anlatıyor ya. Futbolculuğun neydi lan senin hödük ne anlatıyorsun sen

"Bak fenere şöyle süper böyle müthiş" Tarihin en kötü fenerini bize iyi diye yutturmaya çalışıyor.

Sneijder'i koruyucam, Tudor'u kovdurucam diye diye böyle çakal çukalın ağzına sakız ettirdiniz şu koskoca kulübü.

Geçen yalakalık için belhandaya salliyordu bunlar ne yapıyor 8 milyon euroya oyuncu mu alınır hiç mi hesap bilmiyorlar diye. Ben yanlış hatırlamıyorsam ilhan başkan Okan koçu 8.5 milyon euro ya çakmıştı Beşiktaşa. Bi haltta edemedi çar çur oldu gitti. Gelde sövme böylesine. Ah yabancı kuralı ah az yemedik kazığını Tarık çamdal en bariz örnek

• Mutlaka okuyun beyler fena bombalamış.

Galatasaray'da Dursun Özbek'e Fatih Altaylı'dan olay sözler! 'Sıçıp batırıp yalan söylüyorsun'

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e Fatih Altaylı'dan yine sert eleştiriler! Bloomberg TV'de konuşan Altaylı, Dursun Özbek'e dev çağrıda bulundu.
    Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e Fatih Altaylı'dan sert sözler! Östersunds maçında yaşananlar dışında Özbek'in Riva projesiyle ilgili söylediklerinin yalan olduğunu dile getiren Fatih Altaylı yine gündem yaratacak ifadeler kullandı.

Galatasaray'da Dursun Özbek'e istifa çağrısı

Bloomberg TV'de konuşan Fatih Altaylı, Dursun Özbek'in Galatasaray'da yaptığı büyük yanlışlarla beraber Riva projesinde yalan söylediğini ifade etti.

"BEDEL ÖDEMEDEN AYRILMASINI İSTEMİYORUM"
    "Dursun Özbek sonuna kadar kalmalı ve öyle bir bedelini ödemeli ki kişilik bir kimlik olarak. Bir daha Dursun Özbek benzeri birisi çıkıp da ben de Galatasaray Başkan adayı olurum diyemesin. Böyle sıçıp batıran birini gördükten sonra kimse diyemesin. Maicon'u gördük, Belhenda'yı gördük, hepsini göreceğiz. Taraftar bağırdıkça transfer yap! Cenk Ergün'e onu al, bunu al. Bakın! Dursun Özbek'i bedel ödemeden Galatasaray'dan ayrılmasını istemiyorum."

"BÖYLE Mİ TRANSFER YAPIYORSUN SEN?

"Galatasaray'ın alamadığı, Başakşehir'in aldığı Clichy. Clichy diyor ki, Galatasaray'a 2 nedenden gelmedim. De Jong uzak dur dedi. Asıl önemli neden, Galatasaray'dan benimle kimse muhattap olmadı. Bir tek sportif direktör geldi. Sen böyle mi oyuncu transfer edersin? Senin futbol şuben yok mu? Hiçbir şey yoksa her işin içine soktuğun kardeşin Mehmet Özbek var."

"TARAFTARLARIN KARTINI VEREMEDİN"
    "Dursun Özbek olduğu sürece loca almayacağımı geçen sene söyledim. Bu rezilliği mi seyredeceğim diye almadım. Dursun Özbek'e benzer kişiler başkan olduğu sürece de loca satın almayacağım, kimse de almayacak. Östersunds maçı öncesi kombineleri dağıtamadıkları için taraftarı stada alamamışlar. Niye? Yönetim kartlarını vaktinde veremedim. Böyle bir şey var mı? Taraftar maçına geliyor, parasını ödemiş, kombinesini almış, locasını almış ve sen kartlarını veremediği için stada alamadın. Boş tribünlere oynadın. Gerçi dolu olsaydı ne olurdu, o ayrı."

"SNEİJDER OLSAYDI"

"Östersunds ile rövanş maçında girebileceği pozisyonları buldu Galatasaray. Böyle maçlarda ne lazım sana? İyi oyuncular lazım. Kim o iyi oyuncular? Belhanda'nın yerinde Sneijder olsaydı? Ortalar yapıldı kaçı Gomis'e geldi? Gomis'e gelen iki top vardı. Birini müsaitken dışarı vurdu, biri daha az müsaitken kaleciye attı. Onun dışında Ahmet Çalık'ın golü var ve buna mukabil yaptığı hata, penaltı var. Tur ilk maçta gitti. Galatasaray bu turu geçemez dedim ben. Bunu derken Östersunds'un adını bile bilmiyordum."

"DURSUN ÖZBEK, ÖZHAN CANAYDIN'IN KÖTÜSÜ"
    "Dursun Özbek, Özhan Canaydın'ın kötüsü. Özhan abi Allah rahmet eylesin en azından camiayı da biliyordu. Bu camiayı da bilmiyor. Daha da kötüye gider. Yeni Dursun Özbek'leri de heveslendirir. Dursun Özbek başkan olduysa herkes "ben olurum" diyecek. İş ucuzladı, bedavaya indi. Bu adam bütün bu cahilliğiyle Galatasaray'ın geleceğini de mahfetti. Ne zaman gitsin farkı yok.

"RİVA PROJESİNDE YALAN SÖYLÜYOR!"

"Gelelim 3 milyar meselesine. Kulübü batağa soktukça rakam arttırıyor. Riva'nın satışı belli. 3 milyar Galatasaray'a kalacak. Bu projeden o yüzden kaba hesapla 10 kazanılması lazım. Yalan söylüyorsun. Bu projeden 3 milyar gelecek demek yalandır! Ben yaptım, benim projem diyor. Çalışıyormuş, çalışacaksın tabi! Ben mi çalışacağım? Ancak boşa çalışıyorsun! Bilgisizsin, cahilsin."

• Ünal Aysal bu paraları verip bu oyuncuları getirse büyük başkan paraya kıydı aldı diyeceksiniz. Adama göre muamele her yerde

• ravanel R kullanıcısına yanıt
    30 yaşında futbolu bırakmış bir sağlık problemi falan mı vardı bunun ?
  • Ndiaye, 2.Bakambu olabilir mi? Bu sefer kaçırmayalım, çok iyiyse tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desm0nd -- 24 Temmuz 2017; 22:43:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Ünal Aysal bu paraları verip bu oyuncuları getirse büyük başkan paraya kıydı aldı diyeceksiniz. Adama göre muamele her yerde

Kesinlikle öyle. Ama Ünal büyük paralara büyük oyuncular getiriyordu. Drogba, Sneijder vs. Dursun ise gitti Sneijder'in tırnağı etmeyecek adama 8 milyon saçtı. Transfer başarıları açısından ikisi kıyaslanamaz bile.
  • Bu kadar gerizekalı bir yönetim olamaz. 2 senedir bir ön libero almak yılan hikayesine döndü.

Geçen sene ön libero ihtiyacımız vardı, önce onu halletmek yerine koştura koştura Serdar Aziz çöpüne 4.5 milyon euro yığdılar. Önce Leiva ile oyalandılar, sonra onu alamayınca mevzu meşhur Diarra olayına döndü. 1 ay boyunca Diarra ile oyalandılar ki adamın özel meselesinden dolayı transferin olmayacağı zaten belliydi.

Leiva'dan Diarra'ya uzanan ön libero yolculuğu Tiote'ye kadar düştü, Tiote sağlık kontrolünü geçemeyince geri gönderdiler. Transferin son günü de kimseyi alamayınca emekliliğini yaşayan De-Jong'u getirdiler. Gerizekalı sucukçular da De-Jong'un günahını Sneijder'e yıkıyorlar, neymiş o önermiş. Gerizekalı yönetimin De-Jong'a gelene kadar adam gibi ön libero getirseydi o zaman.

Bu yıl da geçen yıldan çok ders alınmış olacak ki (!) ön libero sorununu çözmek yerine, Belhanda'ya para yığıldı. Belhanda Galatasaray için belki de en gereksiz transfer. Ön liberon ağlıyorsa, parayı masaya koyacaksın ve transfer sezonunun başında bitireceksin o işi. Sonra adamı listeye yazdıracaksın, ön eleme maçında da oynayacak.

Geçen sene Diarra ile oyalandıkları gibi bu yıl da Imbula ile oyalanıyorlar. Köylü ve ekibi onu getiremeyince, Fernando çıktı başımıza. Onu da getiremezlerse kime düşecekler acaba.

Bir de utanmadan hala bu adamları savunuyorlar bize. Yediğiniz sucuk ekmekler kursağınızda kalsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Desm0nd

Ndiaye, 2.Bakambu olabilir mi? Bu sefer kaçırmayalım, çok iyiyse tabi.

N'diaye'yi Tolga yerine alabilirsin ama bizim Selcuk'u direkt kesebilecek bir oyuncu almamiz gerekiyor. Imbula iyi olurdu umarim alabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz transferler başkan için kötü transferler. Önliberoya en kötü ihtimalle Matic + Kante istiyoruz. Beklemedeyiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

30 yaşında futbolu bırakmış bir sağlık problemi falan mı vardı bunun ?

Yani diyorsun ki seninde futbolculugunu biliyoruz Okan koç:-(

Hayır çıkmış tatava yapıyor sanki bana messiydi oynarken

• quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Ünal Aysal bu paraları verip bu oyuncuları getirse büyük başkan paraya kıydı aldı diyeceksiniz. Adama göre muamele her yerde

Transferi 19 tane futbolcu getirip sadece 1 tanesini (Podolski) tutturabilen bir futbol aklı yapınca güvenemiyoruz biliyor musun?

Ters mantık yapacak olursak, Drogba'nın Sneijder'in aldığı parayı kuruşu kuruşuna eleştirenler bugün 1 sınıf altı futbolculara aynı paralar ödenince ''transfer yaptık'' diye mutlu oluyor?

Sucuğuna göre muamele her yerde.
  • 
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.