Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (845. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.037
Cevap
76
Favori
603.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 843844845846847
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

Mehmet ekici haberleri geliyor..

Mehmet Ekici mevzusu baya konuşulmaya başlandı, ya biz ya beşiktaş alacak gibi...Gelirse Selçuk'tan çok farklı yada ondan daha iyi performans vereceğini sanmıyorum. Benzer bir performans sergileyebilir. Selçuk'a göre daha fazla dikine gidiyor gibi fakat bu takımdan kaynaklanıyor gibi geliyor.

Uzun lafın kısası Selçuk'un alternatifi yada ondan forma alan kişi olur, maliyeti fazla yük olmayacaksa alınsın
  • 1536.Serdar taşcı Gs ye doğru haberi camiamıza hayırlı olsun
  • Sidiki Maiga Florya'da kondisyon çalışmaya devam ediyor.

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Sigthorsson biyolojik anlamda iyileşmiş, kondisyon eksiğini kapatmaya çalışıyor.

Alanyaspor maçında ilk 18'de olup oyuna sonradan girebilir.
  • Sidiki Maiga biri şu adamın ismini değiştirsin. Milletin diline düşmek de var işin sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Serdar sakatlanmış o yüzden tüm yönetim istifa etmeli. Ben sezon başında demiştim(!) bu adam sakatlanır almayın etmeyin, bunun yanı sıra alacağımız her futbolcunun skaatlanabileceğini de ahan buraya yazıyorum, futbolcu alamyın sakatlanır abi, anlamıyorsunuz sakatlık sorunu yaşamak istemiyorsanız futbolcu almayacaksınız. Bak Serdar Aziz'e aldık sakatlandı, Tolga aldık sakatlandı almayın futbolcu. No futbolcu no sakatlık.

Kesinlikle katılıyorum daha fazla kronik/sakatlığa elverişli futbolcu transfer etmeliyiz.

Sonuçta spor spor nereye kadar...arada bir yardım yapmakta lazım.

GS'nin malı deniz,yemeyen keriz felsefesiyle;Umarım daha çok yönetimi ve futbolcuyu mutlu edeceğiz.

Sen beni anlamadın ben futbolcu almayalım dedim ama buz pateni yapan arkadaşları transfer edebiliriz. Ayrıca Serdar Aziz'in sakatlanmasında ki tüm suç Serdar'ın bacaklarıdır ya sen kimsin de sakatlanıyorsun kendine gel kendine. (!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 24 Aralık 2016; 17:43:33 >

• Alanyaspor maç bileti fiyatları

• sig geldi Sidiki geldi bakalım sıradaki kim.
  • Quakerboy'un son girdileri;

Mehmet Ekici

menajeri aracılığıyla "galatasaraylıyım, galatasaray'da oynamak istiyorum" mesajı yollamış. bunun üzerine nezaketen trabzonspor başkanı aranarak kendilerine mehmet ekici ile devam planlarının olup olmadığı sorulmuş. trabzonspor cephesi devam etmek istiyor. yeni kontrat önerisi de olacak. onlarla anlaşamaz ise sonra galatasaray ile mehmet ekici masaya oturur. anlaşıldı imzaladı tarzı haberler şu anda tamamen yalandır. olabilir mi? evet. peki an itibariyle olan biten bir şey var mı? hayır.

Yusuf Erdoğan

(bkz: #2059734 > muharrem usta onay verirse ocak ayından itibaren beşiktaş forması giyecektir. taraflar kendi aralarında anlaşmış. resmi teklif yapılmış ve cevap bekleniyormuş. )

http://www.fanatik.com.tr/...suf-u-istedi-1268722

• Mehmet Ekici gelmek isterse gelecek o kesinleşti malesef.

Stoper transferi içinde pek bişe beklemeyek bence, Harry Kewell'ı stoper oynatmış kulübüz De Jong'u kullanırız.

Semih'le beraber yediğimiz 10 golün 20'si de hava topundan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Mehmet Ekici gelmek isterse gelecek o kesinleşti malesef.

Stoper transferi içinde pek bişe beklemeyek bence, Harry Kewell'ı stoper oynatmış kulübüz De Jong'u kullanırız.

Semih'le beraber yediğimiz 10 golün 20'si de hava topundan olur.

Ulan hamburg maçı 2-0 dan 2-3 yenilip elenmiştik :( onu hatirlattin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

sig geldi Sidiki geldi bakalım sıradaki kim.

http://www.transfermarkt.com/jeffrey-bok/profil/spieler/232214

sıradaki bu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Quakerboy'un son girdileri;

Mehmet Ekici

menajeri aracılığıyla "galatasaraylıyım, galatasaray'da oynamak istiyorum" mesajı yollamış. bunun üzerine nezaketen trabzonspor başkanı aranarak kendilerine mehmet ekici ile devam planlarının olup olmadığı sorulmuş. trabzonspor cephesi devam etmek istiyor. yeni kontrat önerisi de olacak. onlarla anlaşamaz ise sonra galatasaray ile mehmet ekici masaya oturur. anlaşıldı imzaladı tarzı haberler şu anda tamamen yalandır. olabilir mi? evet. peki an itibariyle olan biten bir şey var mı? hayır.

Yusuf Erdoğan

(bkz: #2059734 > muharrem usta onay verirse ocak ayından itibaren beşiktaş forması giyecektir. taraflar kendi aralarında anlaşmış. resmi teklif yapılmış ve cevap bekleniyormuş. )

http://www.fanatik.com.tr/...suf-u-istedi-1268722

yusuf çok kaliteli bir oyuncu trabzon degerini bilemedi. Babel2i alan bjk Yusuf'u almaz

• Serdar sakatlık problemi olan bir oyuncu. Transfer ederken bunu göz önünde bulundurmamız gerekiyordu. Serdar'a bir sürü para verip, sonra "ben kefilim" diye gövde gösterisi yaparsan sakatlandığında eleştirilirsin, bu kadar basit.

Tabi ki her oyuncu sakatlanabilir. Ama Serdar'ın sakatlanması sürpriz, beklenmeyen bir şey değil. Tolga için de geçerli aynı durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Serdar sakatlık problemi olan bir oyuncu. Transfer ederken bunu göz önünde bulundurmamız gerekiyordu. Serdar'a bir sürü para verip, sonra "ben kefilim" diye gövde gösterisi yaparsan sakatlandığında eleştirilirsin, bu kadar basit.

Tabi ki her oyuncu sakatlanabilir. Ama Serdar'ın sakatlanması sürpriz, beklenmeyen bir şey değil. Tolga için de geçerli aynı durum.

Kefilim diyenler ödesin cebinden parayı.. Bo sene bonservise 15-16 milyon verdik. Artık çok yuklu maaslar en az senelik 10-12 kadar. Bu kefil olan arkadas bi zahmet ödeyiversin.
  • Milli takımda oynayan ve ülkenin son yıllarda yetiştirdiği sayılı stoperlerden birisi olması nedeniyle bu riske girilmiş olabilir ancak futbolcu sakatlandı diye transferi yapan adamı eleştirmek bana tuhaf geliyor.
  • Yabancı sınırı yok, Serdar da mükemmel bir stoper değil; öyleymiş gibi konuşmayalım. Bize gelmeden önce de sık sık sakatlık yaşayan bir isim. Bizden önce sakatlanmamış olsa haklı olabilirdin.

Elde adam gibi stoper yokken sakatlık sorunu olan, ortalama (hadi senin hatrın için ortalama üstü) bir oyuncuya bütçenin ciddi bir bölümünü ayırmak saçmalık. Eleştiriyi hak ediyorlar. Diğer hatalarını da üstüne ekleyince eleştirilerin dozu artıyor tabi ki.
  • Yönetimi vs. falan eleştir, transfer politikasını eleştir anlarım da (hatta bu baya baya eleştirilmeli bence) ama adam sakatlandı diye eleştirmek de saçma geldi bana. Serdar sert stoper olduğu için evet sık sık sakatlanıyor ama bence üst düzey stoper olacak kalitesi var zaten alınması da bu yüzden.
  • Serdar hiç sakatlanmasa bile, sakatlanmayacak olsa bile ben o paraya almazdım. Galatasaray'ın ideal ilk 11 oyuncusu değil..
  • 
Sayfa: önceki 843844845846847
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.