Şimdi Ara

Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (846. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.038
Cevap
76
Favori
603.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Banim acildi

O kadar sacma sapan seyden ban yedimki

Fenerbahceye basarilar diledim dunku kotu skordan sonda(bjk kiev ) prestije ihtiyacimiz var diye konu actim

15 gun ban yedim
  • o değilde ontivero geliyor değil mi devre arasında?:D josue'den çok iş yapar bence.

linnes savunmada kötü ama şu an takımdaki en iyi bek. riekerink için birkaç ay önce beklenmeli ondan sonra yorum yapılmalı demiştim. riekerink'in şu an verdiği tek doğru karar yok. kaç maçtır saçmalayan sabri aralıksız ilk 11 ama linnes ilk hatada oyundan çıkıyor. :D
    bak sen rikirik beye :D

cavanda tam bir daö transferi. tamam tekniğin kötü bari atletizmini kullan onu da kullanamıyor.

tolga hariç transferlerin hepsi kötü. devre arası bu takıma en az 2 tane düzgün stoper lazım.
  • Mehmet Ekici çöp, umarım transfer gerçekleşmez.
    Sidiki Maiga'yı Dünya Kupası'nda izlemiştim, yetenekli bir futbolcu.
  • İtalya' da Verona geçen sene küme düşmüştü. Giampaolo Pazzini de hala Verona' da ve bu sene 17 maçta 15 golü var. Değeri 3.250 euro, 32 yaşında. 2-3 sene iş yapar bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erene katkı saglayacak iki kanat oyuncusu lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahatı kaçan klavye

İtalya' da Verona geçen sene küme düşmüştü. Giampaolo Pazzini de hala Verona' da ve bu sene 17 maçta 15 golü var. Değeri 3.250 euro, 32 yaşında. 2-3 sene iş yapar bence.

yapmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zondk

erene katkı saglayacak iki kanat oyuncusu lazım..

katkı sağlayacak? eren yerine forvet alsak olmaz mı? eren kadar rahat kontrol edilen forvet görmedim çünkü. elinde bruma, poldi gibi iki kanat varken hemde.
  • Hala Eren'i mi savunan var burada hayretsiniz, Burak Eren'den daha iyidi, bunu bile kabullenemiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Hala Eren'i mi savunan var burada hayretsiniz, Burak Eren'den daha iyidi, bunu bile kabullenemiyorsunuz.

Eren tek santrafor oynayamaz. Ayağı kötü drogba gibi değil.Yanına hızlı bir forvet olsa kafa ile asist felan yapar.Böyle yok olup gider.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phakamani Mahlambi adında Afrikalı bir oyuncuyla ilgileniyormuşuz, Sakho, Niasse isimleri dolanıyor medyada...Transferler için somut adım atılmadan değerlendirmek konuşmak doğru olmaz...

Ciddi ciddi ne yapacağız merak ediyorum, birde maaş konusunda sıkıntılar var diye haberler dolanıyor.

Bakalım neler olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Phakamani Mahlambi adında Afrikalı bir oyuncuyla ilgileniyormuşuz, Sakho, Niasse isimleri dolanıyor medyada...Transferler için somut adım atılmadan değerlendirmek konuşmak doğru olmaz...

Ciddi ciddi ne yapacağız merak ediyorum, birde maaş konusunda sıkıntılar var diye haberler dolanıyor.

Bakalım neler olacak

Nereden buluyorlar böyle adamları, ama inşllah alırlar. Şahsen makul maaş verdikleri sürece böyle oyuncular her zaman alınmalı. Bence bir de bizim scout ekibinde iş var, geçen sene mesela Willian Jose ismi çıktı, bir iki kere biraz izledim Sociedad'da gayet iyimiş aslında, Eren'e verilebilecek parayla rahatlıkla alınabilirmiş, ama artık tren kaçtı. Böyle bilinmeyen isimler almayacaksın tabi hep, ama arada bir denemek şart.

• o iki kanat olmuyor işte, her anahtar her kapıyı açmaz. iki kanat oyuncusu yetenekli olabilir ama erenle uyumsuzlar.. kanat oyuncuları kafalarına göre takılıyor bu halde eren ilerde ne yapsın, kendi kendine mi orta açsın..
  • Sabrinin potansiyeli belli, yaşı belli, ne yapacağı belli... Sabriye verilen bu şans niye linnese verilmezki. Oynatin sağbekte su adami 90 dk. bir görelim allah aşkına yaa... Yine bi kahır gecesi bizi bekliyor cok yuksek ihtimalle. Umarim kisa surede 2 gol bulup biraz olsun rahat mac izleyebiliriz.
  • quote:

o iki kanat olmuyor işte, her anahtar her kapıyı açmaz. iki kanat oyuncusu yetenekli olabilir ama erenle uyumsuzlar.. kanat oyuncuları kafalarına göre takılıyor bu halde eren ilerde ne yapsın, kendi kendine mi orta açsın..

ereni derbilerde gördük ancak yedek oyuncu olur veya anadolu takımlarına karşı iş yapar. bize topu saklayan ve sürekli hareketli biri lazım. gerekirse defansa kadar gelip topu alacak. topu defanstan kapıp hızlı hücuma çıktığımızda eren daha ceza sahası çizgisine yeni gelmiş oluyor. sana böyle çeşit çeşit pozisyon gösteririm.

bugün iki tane kanat almak istesen bonservis ve maaşları ile birlikte en az 20 milyon €'ya patlar o paraya erenden kat kat iyi forvet alırsın.

işte klasik türk taraftarı oyuncu iş yapamıyorsa çevresindekileri değiştir onun yerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G00

quote:

o iki kanat olmuyor işte, her anahtar her kapıyı açmaz. iki kanat oyuncusu yetenekli olabilir ama erenle uyumsuzlar.. kanat oyuncuları kafalarına göre takılıyor bu halde eren ilerde ne yapsın, kendi kendine mi orta açsın..

ereni derbilerde gördük ancak yedek oyuncu olur veya anadolu takımlarına karşı iş yapar. bize topu saklayan ve sürekli hareketli biri lazım. gerekirse defansa kadar gelip topu alacak. topu defanstan kapıp hızlı hücuma çıktığımızda eren daha ceza sahası çizgisine yeni gelmiş oluyor. sana böyle çeşit çeşit pozisyon gösteririm.

bugün iki tane kanat almak istesen bonservis ve maaşları ile birlikte en az 20 milyon €'ya patlar o paraya erenden kat kat iyi forvet alırsın.

işte klasik türk taraftarı oyuncu iş yapamıyorsa çevresindekileri değiştir onun yerine.

Eten cop dostum

Hic bir tehdit olusturmuyor rakip defansa geziniyor sadece

• Selçuk'un mal gibi kaptırdığı toptan gol yedik yine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine sekçuk yine hata yine gol

Bizimkiler ne cenabet adam ya iki oldu bu kaçan
  • quote:

Orijinalden alıntı: gereksiz işler bunlar

Selçuk'un mal gibi kaptırdığı toptan gol yedik yine

Onu geç semih'e bakar mısın her ortaya kafa vurduruyor lanet olsun bu nasıl stoper olmaktır of of
  • GOOOOOL
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Semih ayrı bir fail konusu. Nasıl Galatasaray'ın stoperi akıl alır gibi değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.