Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.245
Cevap
150
Favori
1.217.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah şu Cüneyt Hamza ikilisi , büyük bi başarısızlık olur da bir an evvel Kulübümüzden def olup giderler. En azından başarısızlık kısa sürer... vizyonsuzluk son bulur. Ah Mancini ah..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alexiss93

Eray - Hakan - Koray - Tarık - Carole - Jem - Yekta - Bilal - Sinan - Olcan - Umut. Yedek kalitesi çöp çöp !! Bu sene başarı beklemek aptalliktan öteye gitmez. Yazık.. adamların fabiano ba şener kadlec josef diego stoch gibi yedekleri var. Yöneticiler nasıl rekabet etmeyi düşünüyorlar. S.ligine hangi yüzle utanmadan katılmayı düşünüyorlar? Gerçekler her zaman acıdır

Hocam kimse bayılmıyor yata yata milyonlar kazanan Türk oyunculara ama siz de biraz bu muameleyi hak etmeyen oyuncuları yazmışsınız bence. (Koray, Hakan ve Carole için konuşuyorum) Koray geleceği açık bir oyuncu, daha çok pişmesi lazım potansiyeli olmasına rağmen, maliyeti de fazla değil. Hakan geçen sezon Chedjou, Semih'in olmadığı maçlarda neredeyse 0 hata ile oynadı, tecrübeli olarak 1-2 sene daha takımda tutulması hiç anlamsız değil bana kalırsa. Carole ise hızlı gelişim yaşlarını birkaç seneyle geçmiş belki, ama defansif olarak, fiziksel olarak ve oyun zekası olarak Telles'ten birkaç gömlek üstün, keza hücumunu da geliştirirse çok komple bir bek olur fakat tabii ki biraz kumar bir oyuncu ve elde patlama olasılığının olup olmadığını görmek için en azından bir 10-15 maç izlemek lazım. Sinan Gümüş'e niye bu kadar tepki verdiğinizi de anlamadım, Kupa maçlarında falan geçen sene kumaşını gayet belli etti. Evet, Yekta, Umut gibi vasıfsız oyuncular ne yazık ki var yedeklerde, ama bir günahı olmayan adamlara bu kadar haksızlık etmeyelim, lütfen.

• quote:

İnşallah şu Cüneyt Hamza ikilisi , büyük bi başarısızlık olur da bir an evvel Kulübümüzden def olup giderler. En azından başarısızlık kısa sürer... vizyonsuzluk son bulur. Ah Mancini ah..

Yeni sezona hamza hoca ile baslamak bence de hata. Hayirlisi olsun

• Fenerliler robben i gorunce eksiliyor direk

• quote:

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

Fenerliler robben i gorunce eksiliyor direk

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    lucas digne var neden tellesi alsınlarki
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRealScout

quote:

Eray - Hakan - Koray - Tarık - Carole - Jem - Yekta - Bilal - Sinan - Olcan - Umut. Yedek kalitesi çöp çöp !! Bu sene başarı beklemek aptalliktan öteye gitmez. Yazık.. adamların fabiano ba şener kadlec josef diego stoch gibi yedekleri var. Yöneticiler nasıl rekabet etmeyi düşünüyorlar. S.ligine hangi yüzle utanmadan katılmayı düşünüyorlar? Gerçekler her zaman acıdır

Hocam kimse bayılmıyor yata yata milyonlar kazanan Türk oyunculara ama siz de biraz bu muameleyi hak etmeyen oyuncuları yazmışsınız bence. (Koray, Hakan ve Carole için konuşuyorum) Koray geleceği açık bir oyuncu, daha çok pişmesi lazım potansiyeli olmasına rağmen, maliyeti de fazla değil. Hakan geçen sezon Chedjou, Semih'in olmadığı maçlarda neredeyse 0 hata ile oynadı, tecrübeli olarak 1-2 sene daha takımda tutulması hiç anlamsız değil bana kalırsa. Carole ise hızlı gelişim yaşlarını birkaç seneyle geçmiş belki, ama defansif olarak, fiziksel olarak ve oyun zekası olarak Telles'ten birkaç gömlek üstün, keza hücumunu da geliştirirse çok komple bir bek olur fakat tabii ki biraz kumar bir oyuncu ve elde patlama olasılığının olup olmadığını görmek için en azından bir 10-15 maç izlemek lazım. Sinan Gümüş'e niye bu kadar tepki verdiğinizi de anlamadım, Kupa maçlarında falan geçen sene kumaşını gayet belli etti. Evet, Yekta, Umut gibi vasıfsız oyuncular ne yazık ki var yedeklerde, ama bir günahı olmayan adamlara bu kadar haksızlık etmeyelim, lütfen.

Dostum bazı haksız yere arada kaynamis olanlar olabilir hak veriyorum. Hakan Carole ve belki de Sinan konusunda haklı olabilirsiniz. Hakan in yaşı sıkıntı işte. Asıl mesele o değil hocam asıl mesele şampiyonlar liginde 4 ten az mi fazla mi yenecek olmasi ve ligde 3. mu yoksa 2. mi olunacagi bence. Çünkü 1. Belli.. o yüzden diyorum bir an evvel şu acinasi zihniyete sahip akhisar kafali teknik heyetten kurtulmamiz lazım. Bunların olmasi için maalesef ve maalesef ki gs mizin başarısız olmasi gerek.

• quote:

Sneijder , Muslera , Podolski , Chedjou , Semih , Yasin , Emre den başka kaliteli adam yok koskoca kulüpte. Rakibe bakıyorum RVP , Sow , Nani , Stoch , Diego , Alper , Meireles , Mehmet , Caner , Gökhan , Kjaer , Alves ... fark ortada maalesef

Emre Can Coşkun'dur umarım o. Diğeri de "beni kes kendini kes" herhalde Meireles olamaz çünkü kaliteli oyunculardan bahsediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wewantsome

quote:

Sneijder , Muslera , Podolski , Chedjou , Semih , Yasin , Emre den başka kaliteli adam yok koskoca kulüpte. Rakibe bakıyorum RVP , Sow , Nani , Stoch , Diego , Alper , Meireles , Mehmet , Caner , Gökhan , Kjaer , Alves ... fark ortada maalesef

Emre Can Coşkun'dur umarım o. Diğeri de "beni kes kendini kes" herhalde Meireles olamaz çünkü kaliteli oyunculardan bahsediyoruz.

Kariyerinde Chelsea Porto Liverpool olan ve Portekiz milli takiminda defalarca oynamış bi adam nasıl kalitesiz oluyor hocam. Jem Paul karacan veya yekta değil bu adam.

• Carole transferini beğenmeyen adamlar futbol konuşmasın Allah aşkına en azından bölüm temizlenir biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

S:Efendim
    R:Alo Sneijder ben Robben
    S:Buyur kardeş.
    R:Ben size gelmeyi çok istiyorum.
    S:Hamza hocaya söylerim.
    R:Tisikkirler
    S:onemli değil.

Mali tablosu epey sıkıntılı olan bir Galatasaray'ın (200 milyon dolar borç-kasada 14 milyon euro) robben gibi bir futbolcuyu alabileceğini mi hayal ediyorsunuz gerçekten de ? Yönetim yapamayacağı transferlerin ve Fenerbahçe'nin yaptığı transferlerin etkilerini hafifletmek; sizlerden gelecek tepkileri bertaraf edebilmek için elbet bu tarz söylentilere prim verir. İnandığım bir şey var, eğer Robben Türkiye'ye gelecek ise ve Fenerbahçede kendisi ile ilgilenecek ise onu alabilecek tek klüp Fenerbahçedir.

LAFLARIMI YANLIŞ ANLAMAYIN GS Lİ ARKADAŞLAR AMACIM KÖTÜLEMEK DEĞİL AMA BUNLAR GERÇEKLER KABULLENİN

Ramazan günü ne içtin sen?

• https://www.facebook.com/OlumuneCimbom/videos/837547076359434/

şuana kadar hiç pozitif bişey vermemiştim bu videoyu yeni gördüm içimde bi kıpırtı oluştu ama gelmesi imkansız
  • Robben Sneijder e demiş Galatasaray'da oynamak istiyorum. Galatasaray demiş pahali. Robben de donmus demişki ne kadar Uefa Fair Play standartlarına uyan bir takım.

• quote:

Orijinalden alıntı: heisenbergww22

Gökhan inler bizde o zaman melo gittigine gore başka birini alacaklarını sanmam malum yabancı sınırıni tersten anlamış bizimkiler

Gökhan inler. İsviçreli yabancı sayılıyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

FB transferlerinden sonra sanirim GS de de uaynma var. Ama Hamza hoca A sınıf yıldızlardan pek hoşlanmıyor. Yönetime sorayım demiş.

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

messiyle neymarda hamza hocaya çok yalvarmışlardı ama hamza hoca istemedi

• Arkadaslar bir sey sorucam dun dursun ozebekin aldigi yetki daha once unal aysalin isteyip alamadigi yetki midir?

O zaman unal aysala yetki vermeyenler dursun ozbeke neden yetki verdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fizan

quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

Fenerbahçe taraftarı yine 2 isimle gaza gelmiş. Şampiyon olmuş. Bu sezonu hiç oynamayalım ozaman. Zaten bitmiş gitmiş Fenerbahçemissss şampiyon.

Aynen oyle. Bu arada daha farkli bir tehlikeden bahsetmek lazim. Bunlar boyle ortaligi bosuna ayaga kaldirmiyorlar. Yaptiklari bu astronomik harcamalarla Federasyon ve hakemleri de baski altina alacaklardir. Aziz Yildirim rahat durmayacaktir, yaptigi bu harcamalarin sonucunu illa ki gormek isteyecektir. Oynadigi bu kumari kazanmak zorunda yoksa herseyleri tepetaklak olacaktir. Turk hakemlerin boylesi buyuk bir baskiya ne kadar gogus gerebilecekleri herkesin malumu. Bu konuda basta GS olmak uzere tum kuluplerin dikkatli olmasi gerekiyor. Yoksa yine goz gore gore elimiz kolumuz bagli izleriz bu senaryoyu.

Drogba ve sneijder geldiginde baskı kurdunuz ozmn?

@Salvatuon

Niye kimse cevaplamadi yahu su mesaji

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Tellese PSG 10 milyon euro önermiş,ilginç insanın inanası gelmiyor ama Maxvell de yaşlandı baya gerçeklik payı olabilir.

Yav şu haberlere çocuklar inanmaz,geldiğinde beri silik olan bir telles e kim 10 m euro verir Allah aşkına biraz mantıklı atın.
  • Crestfallen. kullanıcısına yanıt
    Ben aksini iddaa etmedim dimi? Milyarderin teki takımı satın alınca parayı buldular. Anzhi de aynı şekilde olmuştu şimdi elini cektiler.

• PSG verir tabiki de adamlarda para bol alıp oyuncuyu yetiştirip denemekten zarar gelmez onlar için 10 milyon euro çerez parası
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.