Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsnkrc

quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

Bütün forumuda şahit yaz, görsün dünyanın kaç bucak olduğunu. Ahlaksız.

tesekkürler hocam sizlerde paylaşırsanız en azından başka arkadaşları dolandırmasın be şebeke

Ben bunların birine sahibinden 300 tl kaptırdım peşini bırakmadım.1000 tl ceza ve 3 yıl 6 ay ceza aldı.Daha öncede benzer suçları olduğundan paşa paşa hapiste cezasını çekiyor.Hala hapishanede büyük ihtimalle aklıma geldikçe içimi bir huzur kaplıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: hsnkrc

quote:

Bütün forumuda şahit yaz, görsün dünyanın kaç bucak olduğunu. Ahlaksız.

tesekkürler hocam sizlerde paylaşırsanız en azından başka arkadaşları dolandırmasın be şebeke

Ben bunların birine sahibinden 300 tl kaptırdım peşini bırakmadım.1000 tl ceza ve 3 yıl 6 ay ceza aldı.Daha öncede benzer suçları olduğundan paşa paşa hapiste cezasını çekiyor.Hala hapishanede büyük ihtimalle aklıma geldikçe içimi bir huzur kaplıyor...

İnş hocam sonuna kadar bizde gidicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: akifs44

Robben Sneijder e demiş
    Galatasaray da oynamak istiyorum.
    Galatasaray Demiş Pahalı .
    Robben de dönmüş demiş ki ne kadar UEFA fair play standartlarına uyan dengeli bi takım.
    Boşa Robben , ibo hayalleri kuruyoz..

Sonra Aziz yıldırım girmiş devreye
    bu robben i ben alıcam demiş
    Gs lılar hayır hayır olmaz alamazsın demişler
    Devamı video da;

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Van pörsi vurduuuu goollll olduuu 6 oldu 6....

Anlaşilan 2 kupa 4 yildiz aciniz hala devam ediyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eren356

quote:

Osmanlıspora bütün istanbul takımları okadar atıcaktır. Niye bukadar sevindin anlayamadık

Ben gs a.ş yi kast etmiştim

Ne boş insansın sen hiç işin gücün hobin yokmu senin? Arkadasi eşi dostu geçtik zaten, sana katlanacak insan yoktur.

• Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    GEREKSIZSIN TEK KELIMEYLE

• Kale: Muslera (Alperen, İsmail, Eray, Transfer)
    Sol Bek: Telles (Carole, Yavuzhan)
    Sol Stoper: Semih (Koray, Hakan, Emrecan)
    Sağ Stoper: Chedjou (Dany, Transfer)
    Sağ Bek: Sabri (Tarık, Transfer)
    Ön Libero: Melo (Hamit, Transfer)
    Orta Saha: Selçuk (Bilal, Jem, Yekta, Dzemaili,Umut G, Furkan)
    Ofansif Orta Saha: Sneijder (Çolak)
    Sağ Açık: Yasin (Olcan, Umut, Sinan)
    Sol Açık: Poldi (Yasin, Transfer)
    Santrafor: Burak (Sercan, Transfer)

Şimdi bakıyoruz takıma;

Öncelikle yedek kalecilerin hepsi fos, tecrübeli 33-34 yaşında yedek kalmayı kafasına takmayacak kaleci alınması gerekiyor ucuz maliyetli.
    Sol bek 2 futbolcu ile en sağlam bölge görüntüsü çiziyor. Umarım Carole takıma fayda sağlar, en azından rekabet artar o bölgede.
    Sol stoperde Semih var yedeği de var ancak Hamza hoca sanmıyorum yedek oyuncu alacağını Semih yerine. O yüzden savunmanın sol tarafı değişmeyecek gibi görünüyor. Carole burada etkin olacak sol tarafı rekabetiyle canlandırması gerek.
    Sağ stoperde ise Chedjou var yedeği Dany. Ben özellikle Semih'in yavaş kalmasından dolayı Chedjou ile uyum sorunu olduğunu düşünüyorum. İki ağır vasıta stoperimiz var, Chedjou kafa toplarında iyi Semih ise pas yollarını kesme, rakibin seçeneklerini kısıtlamada iyi. Ama Chedjou yerine Dany olursa en azından hızlı, çabuk, çevik bir stoper olur sağ tarafta. Hele hele Sabri'nin bekte oynaması düşünülürse kesinlikle sağa hızlı ve çevik stoper lazım. Bu durumda Semih yerine de 1.90 boyunda kalıplı, lider bir stoper gerekiyor ama Semih'in kesik yemesi nerdeyse imkansız.
    Sağ bek, takımın en sakat yeri. Sabri'yi severdim, sahaya yüreğini koyar oynardı, at gibi koşardı. Ancak şimdi başka atları koşturuyor beyefendi Ferrarilerle. Tarık, ofansif olarak iyi bir bek ancak defansı neredeyse yok. Kim bek yapmış bu adamı ben anlamıyorum. Hızlı, çevik, adam eksiltebilen, az çok top sürebilen bir topçu bekte ne işi var bilmiyorum. Mutlaka transfer yapılmalı, boyu en az 1.75 olan bir sağ bek gerekli. Savunmamızın boy ortalaması gerçekten düşük.

Orta saha ve ön libero, işte bir takımın omurgası olması gereken bölge. Ne yazık ki Selçuk ve Melo haricinde alternatif yok. Yani bu adamlara alternatif almazsan rekabet oluşturmazsan, forma için savaşan birini almazsan bu adamların performansı düşer. Son yıllarda görüyoruz, normalde ortasaha oyuncuları yıllar geçtikçe performansı artar, az koşar öz koşar, pasları %85-90 arası isabetli olur, ver kaçları çok gelişir, kısa pas uzun pas ara pası gelişir. Ama bakıyoruz, ne Selçuk ne Melo 3 yıl önceki performanslarının yarısı bile değil. O merkezi sistem, o omurga çürümüş çünkü idmana giderken, sahaya çıkarken biliyor ki alternatifim yok, var ama yok takım bana mecbur. Mevcut durumda Bilal'in gelmesini çok olumlu buluyorum çünkü Hamza hoca mutlaka deneyecektir Bilal'i ilk 11de. Diğer Yekta, Jem, Umut, Furkan felan alayını ya yolla ya kirala bi işe yaramaz topçular. En fazla anadolu topçusu olurlar. Chedjou ön libero denensin diyen arkadaşlar var, katılıyorum hem tekniği ile hem soğukkanlı oluşu ile ancak ön libero çok efor sarfetmen çok koşman gereken bir mevki. Chedjou kaldırabilir mi emin değilim ancak denenebilir.

Ofansif orta saha da takımın en sağlam yerlerinden anlatmaya gerek yok. Sneijder sakat olmadığı sürece ligin en iyi ofansif orta sahası. Emre ise çok iyi alternatif, geçen sene hücumda joker görevi gördü çok iyi maçlar çıkardı.

Sol açık, Poldi gelişi ile formayı bırakmayacağını düşünüyorum. Takım oyuncusu, bireysel bir kanat değil. Ver kaçları, tekniği ve şutları çok iyi. Alternatifi Yasini zaten biliyoruz, Olcan var sizlere ömür. Trabzonda oynadığı futbolun 10da 1ini oynamıyor bizde.

Sağ açık, işte burada tüm teknik ekibin cesur olup Sinan'ı denemesi gerekiyor. Geçen sene kendini kupa maçlarında gördü çoğu taraftar ama ben en az 5-6 maç u21 izlemiş biri olarak Sinan'ın A takımla maça çıkması kanaatindeyim. O da Podolski gibi takım oyuncusu, ver kaç yapabiliyor, bitiriciliği var, fiziği var, pasları çok iyi, ezbere oynayan kanat oyuncusu değil. Sinan olmazsa Yasin orada oynar. Yırtıcı bi kanat olur sağda, ben sağ kanada transfer yapılması görüşünde değilim. Eminim ki Sinan'ı kazanmak yapılacak çoğu transferden iyi olacaktır.

Ve santrafor, Burak geçen sene geçirdiği sakatlıklar olmasa yine gol krallığına oynardı. Sanırım 4-5 hafta kaçırdı belki daha fazla emin değilim. O süre zarfında ne kadar değerli olduğunu anladım mevcut kadroda. Yerine daha iyi biri gelirse kesinlikle hayır demem ama şu durumda Burak yeterli bir santrafor. Daha iyisini istiyorum ancak şu anki yönetim borçlarla harçlarla uraştığı için zannetmiyorum sağlam bi santrafor (Huntelaar, Gomez haberleri dolanıyor) alabileceklerini. Gomez mi Huntelaar mı derseniz Gomez derim. Bana göre Huntelaar'dan daha efektif bir futbolcu. Yaş olarak da 1 yaş genç.

Sonuç olarak, takıma kaliteli santrafor, sağ bek, uzun boylu kalıplı stoper gerektiği kanaatindeyim. Santrafor Gomez, sağ beke Rafael, stopere ise Skrtel-Vidic-B.Alves tarzı oyuncu gerekiyor.

• Tarık'ı sağ açık Telles'i sol açık olarak deneyebiliriz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eren356

quote:

Osmanlıspora bütün istanbul takımları okadar atıcaktır. Niye bukadar sevindin anlayamadık

Ben gs a.ş yi kast etmiştim

Ne boş insansın sen hiç işin gücün hobin yokmu senin? Arkadasi eşi dostu geçtik zaten, sana katlanacak insan yoktur.

Ben asosyalim tek eğlencem cimbom napim

Bence sen asosyal değil başka birşeysin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün Sinan sağ açık oynadı 2 gol attı değil mi? Bugün bi izlemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Fenerbahçe taraftarı yine 2 isimle gaza gelmiş. Şampiyon olmuş. Bu sezonu hiç oynamayalım ozaman. Zaten bitmiş gitmiş Fenerbahçemissss şampiyon.

Aynen oyle. Bu arada daha farkli bir tehlikeden bahsetmek lazim. Bunlar boyle ortaligi bosuna ayaga kaldirmiyorlar. Yaptiklari bu astronomik harcamalarla Federasyon ve hakemleri de baski altina alacaklardir. Aziz Yildirim rahat durmayacaktir, yaptigi bu harcamalarin sonucunu illa ki gormek isteyecektir. Oynadigi bu kumari kazanmak zorunda yoksa herseyleri tepetaklak olacaktir. Turk hakemlerin boylesi buyuk bir baskiya ne kadar gogus gerebilecekleri herkesin malumu. Bu konuda basta GS olmak uzere tum kuluplerin dikkatli olmasi gerekiyor. Yoksa yine goz gore gore elimiz kolumuz bagli izleriz bu senaryoyu.

Hahahahahahahaha

• galatasaraylıyım ama fenerliler haklı, bu gidişle transfer yapmazsak fener 1.liğe çok rahat oynayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: xD 3d 5d

galatasaraylıyım ama fenerliler haklı, bu gidişle transfer yapmazsak fener 1.liğe çok rahat oynayacak

• Farkindalar mi bilmiyorum ama konu ile alakasiz mesaj atinca mesajlar siliniyor ve israrla bazilari hala mesaj atiyor bu konuya ve israrlada o mesajlar siliniyor. Cocuk musunuz arkadasim insan gibi gelip yorum yapmayi beceremiyor musunuz cok mu zor bunu yapmak ama pardon bir sistemin koleligini yapan insanlardan bunu beklemek sacma olur bosverin kolelige devam edin bir gun saglam dayak yersiniz birilerinden akillanirsiz belki.

------------------------

Yahu hakan gundogar kim arkadasim ya onune gelen salliyor kepceden. Yok sneijder aramis yok robben yhaaa demesene oyle belki glrm .s.s ne lan bu cocuk oyuncagimi yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

3 yıldızlılar fena gaz olmuş. Sezonuda erken açtılar ve erken yorulacaklar. Çok heveslerini kırmayın da daha bi gaz olsunlar bizde en geç Nisan ayı 21. Şampiyonluğu kutlayalım 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

Farkindalar mi bilmiyorum ama konu ile alakasiz mesaj atinca mesajlar siliniyor ve israrla bazilari hala mesaj atiyor bu konuya ve israrlada o mesajlar siliniyor. Cocuk musunuz arkadasim insan gibi gelip yorum yapmayi beceremiyor musunuz cok mu zor bunu yapmak ama pardon bir sistemin koleligini yapan insanlardan bunu beklemek sacma olur bosverin kolelige devam edin bir gun saglam dayak yersiniz birilerinden akillanirsiz belki.

------------------------

Yahu hakan gundogar kim arkadasim ya onune gelen salliyor kepceden. Yok sneijder aramis yok robben yhaaa demesene oyle belki glrm .s.s ne lan bu cocuk oyuncagimi yahu

Adminleri mostralık koymuşlar buraya, şu konuya anca gece mesaj atılır yoksa aradan fırlar biri RVP, Nani ehuehuee der sonra adamı küfür ettirip banlatır. İlk hesabıma biri fake hesap dedi bi' girdim bi saat sonra süresiz ban yemişim halbuki kırk yılda bir mesaj atarım.

• S:Efendim
    R:Alo Sneijder ben Robben
    S:Buyur kardeş.
    R:Ben size gelmeyi çok istiyorum.
    S:Hamza hocaya söylerim.
    R:Tisikkirler
    S:onemli değil.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    bu daha güzel

https://eksisozluk.com/entry/51956423
  • keşke çöp transfer yerine hiç transfer yapmasalar ben bu kadarınada razıyım arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.