Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (818. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adam geyik yapmış sen de ciddiye alıp küplere binmişsin, iki paragraf cevap kasmışsın filan. Akşam rvp geliyor oğlum başlığına gidip eğlensene? Vallahi tuhafsınız ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KnghtER

Arkadaslar bir sey sorucam dun dursun ozebekin aldigi yetki daha once unal aysalin isteyip alamadigi yetki midir?

O zaman unal aysala yetki vermeyenler dursun ozbeke neden yetki verdi?

tam emin değilim.
    ünal aysal arazileri satıp nakite çevirme niyetindeydi. özbek satmama garantisi verip kira, işletme vb. şekilde değerlendirecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Adam geyik yapmış sen de ciddiye alıp küplere binmişsin, iki paragraf cevap kasmışsın filan. Akşam rvp geliyor oğlum başlığına gidip eğlensene? Vallahi tuhafsınız ya.

haklısın kardeş vallaha mahcup oldum güzel cevabından ötürü ama az önce o çocuğa sinirlenip genelleme geyik yaptım kusura bakmayın ben kaçar .

gs ligde fenerden sonra başarılar dilerim

kendi sayfama geçiyorum selametle
  • Yaş ortalamasının düştüğünün kanıtı: Dünyanın en iyi sağ açığının Galatasaray'a geleceğine inanan insan sayısı.

Robben diyorsunuz Robben.Münih neden satsın?Satsa bile satışa çıkardığı an dünyanın en büyük kulüpleri direkt kuyruk olur,açık arttırma 50m eurodan başlar.
  • Robben gelirse Antalyaspor'a gelir
  • Beyler Melo, Cruzeiro ile anlaşıyormuş.Bu adam bizim sözleşmeli oyuncumuz, nasıl bu kadar sorun çıkartabiliyor ya?
  • Fatih Akyel'de Melo 2 ay önce interle anlaştı zaten diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

quote:

Orijinalden alıntı: KnghtER

Arkadaslar bir sey sorucam dun dursun ozebekin aldigi yetki daha once unal aysalin isteyip alamadigi yetki midir?

O zaman unal aysala yetki vermeyenler dursun ozbeke neden yetki verdi?

tam emin değilim.
    ünal aysal arazileri satıp nakite çevirme niyetindeydi. özbek satmama garantisi verip kira, işletme vb. şekilde değerlendirecek.

Unal Aysalin 2 donemi var biliyorsunuz ki. İlk donemde yetkiyi aldi fakat kullanmadi. Sonraki secim yenileyip tekrar baskan oldugunda onceki aldigi yetkiyi tekrar kullanmak istedi fakat tekrar almasi gerekiyordu bu seferde yetki verilmedi.

Aysal Rivanin ruhsatini aldi ve insaat baslamasina hazirlik yapti. Fakat villa projeleri vardi.

Ozbek ise tek seferlik gelir degilde devamliligi olacak bir yapilanma yapacaklarini dile getirip yetkiyi aldi. Ozbek mantikli ve guzel konustu.

• robben ve ibo gelirse forma satislari patlar parasini cikarirlar ayrica kombine satislari da ayrica patlar:) arazilere rezidans,otel vs. yapilip isletilecektir . Drogba ,sneijder geldi ibo ve rob neden gelmesin ? Muslerayi iyi paraya okutup ospina alinabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimsenin yeri doldurulamaz değil melo geri dönerse ki dönmesin ceza şart

• Adamın biri evlenecekmiş, onun için otel tutmuş, eşine otelde yapıyoz düğünü demiş, eşide ne gerek var hayatım evin önünde yapardık demiş. Adamda ne kadar Hamza Hamzaoğlu biri demiş.
  • Ne Melo'ymuş anasını satayım,karı gibi nazlanıp duruyor.Satın gitsin.
  • ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Hocam baydı artık bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mysterious

Ne Melo'ymuş anasını satayım,karı gibi nazlanıp duruyor.Satın gitsin.

Evet satalım,defans zaten kevgirdi iyice içine edelim olayın etmişken.

Ortasaha Hamit-Selçuk ikilisi olur gül gibi geçinirler,geriye pas showlarına hazır olun.
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    He valla kardeş forum gereksiz kaynıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: sieve

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mysterious

Ne Melo'ymuş anasını satayım,karı gibi nazlanıp duruyor.Satın gitsin.

Evet satalım,defans zaten kevgirdi iyice içine edelim olayın etmişken.

Ortasaha Hamit-Selçuk ikilisi olur gül gibi geçinirler,geriye pas showlarına hazır olun.

Ben Melo'yu satın da aynı bölgeye kimseyi almasınlar mı demişim? Lafı başka yerlere çekmeyin.
  • Melo selcukla beraber galatasaray defansinin en buyuk problemi zaten. Bu adamdan sonra defansin kotulesecegini dusunenler maclari nasil izliyor sasirmamak elde degil

Defolsun gitsin. Karaktersizin teki.

• Arkadaş bu Gs konusuna geldikçe şaşırıyorum sanki 4.yıldızı fb takmış,Gs ligte 4.falan olmuş,Kadroda Mustafa sarp,Barış,Ayhan,Culio,Zapata gibi oyuncular var.
    Galatasaray'lı arkadaşların amacını merak ediyorum ciddi anlamda Şampiyonlar ligini almak gibi bir amaç var heralde.PSG gibi bir takım her sene çeyrek finalde eleniyor,Mancester city eleniyor.Bir istisna takım Atletico madrid ile Juventus onlarda inanılmaz paralar harcamıyor yani.Lig için bence sağ bek ve orta saha yeterli diye düşünüyorum.Sahada ne kadar yıldız oyuncu olsada takım olamadıktan sonra bir anlamı yok.Galatasaray'ın en büyük kazancı Muslera ve Sneijder formları üst düzey gelecek senede sezona damga vuracaklardır.Bence bizim bu sene amacımız 21.Şampiyonluğu alıp şampiyonlar liginde gruptan çıkmak olmalı,21.Şampiyonluktan sonra takıma rahatlama gelecek istediğimiz oyuncuları Zlatan,Robben gibi oyuncuları rahatlıkla alabilecek bütçemiz olacak.Bizdeki amaçta saçma Her sene şampiyonlar liginde çeyrek final düşünüyoruz,Avrupa liginde şampiyonluk başarısızlık sayılıyor galiba.
  • Melo gibi Brezilyalı agresif garip adamlar GS'ye yakışmıyor.Bize Sneijder, Podolski gibi asil futbol ekollerinden gelen efendi,temiz adamlar lazım. Yönetim de bir açıklamada Hollanda ve Almanya ekolünu takip ettiklerini söylemişti bu yònden onları beğeniyorum ama icraat yok işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

Melo selcukla beraber galatasaray defansinin en buyuk problemi zaten. Bu adamdan sonra defansin kotulesecegini dusunenler maclari nasil izliyor sasirmamak elde degil

Defolsun gitsin. Karaktersizin teki.

Gülüp geçiyorum ya,adamın beli sakatlanmadan bi formu düştü bel fıtığı olduktan sonra ligin sonlarına doğru oynadığı oyunla yargılanıyor.

Yerine Gökhan İnler filan alınır o zaman görürüm sizi.Melo gibisi 10m'den aşağı alamazsınız bu piyasada.

Yaptıklarını beğenmeyebilirsiniz,kaldı ki ben empati yapan birisiyim,Melo bence kendi kendine diyorki "Selçuk ve Burak'ın daha 2-3 yılları varken sözleşmeleri zamla uzatıldı,Sabri'ye bile zam yaptılar,benim neyim eksik?Sabri'den Selçuk'tan her türlü daha iyi oyuncuyum"

Asıl takım içi denge de budur.Siz haketmeyen adamlara zam yapıp maaşlarını şişirirseniz,o maaşı şişirilen adamlardan daha iyi futbolcu olanlarda zam ister bu kadar basit.Burada suçu Melo'da değil Ünal Aysal ve Hamzaoğlu-Tanman-Dursun kardeşlerde aramanız daha doğru olur.

Hamzaoğlu Sabri'ye zam yapıyor,sorsanız herkes efendi der.Melo maaşına zam istiyor " KARAKTERSİZİN TEKİ " ... Aynen beyler böyle devam edin
  • 
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.