Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.245
Cevap
150
Favori
1.217.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lyon Teknik direktörü Hubert Fournier bir stoper aradığını açıkladı. France Football hocaya Heurtaux, Mandi ve GS'dan CHEDJOU'yu önerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

Hıncal Uluç: "Millet, Podolski ile Burak'ın yan yana nasıl oynayacağını merak ederken Hamza Hoca, Sercan ile Umut'u yan yana koyuyor."

Bu hamza ultra köylü bir adam gerçekten onu daha iyi anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Trt Spor Maxi Lopezle anlaşıldı diyor bonservisi yokmuş. Bir ara Barcelonada oynamıştı bu adam milattan önce

Almazlar, bu transfer resmen intihar demek, bizim yönetim bile bu kadar salak olamaz.
  • Ulan öyle bi yönetim ve teknik kadro var ki Hıncal denen herifin her yorumu mantıklı geliyor
  • Maxi lopez nedir ya webo'yu alın daha iyi. Benim önerim Antep'ten camara'nin alinmasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolHands

Maxi lopez nedir ya webo'yu alın daha iyi. Benim önerim Antep'ten camara'nin alinmasi.

Camara alınmaz akhisarda olsa 1 sn bile düşünülmezdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Trt Spor Maxi Lopezle anlaşıldı diyor bonservisi yokmuş. Bir ara Barcelonada oynamıştı bu adam milattan önce

trt spor tv dünyasının fanatik fotomaçı inanmayınız
  • Maxi Lopez'in neyini beğenmiyorsunuz arkadaşlar. Umut'tan falan kat kat iyi bir futbolcu. Bonservisi de yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

Ulan öyle bi yönetim ve teknik kadro var ki Hıncal denen herifin her yorumu mantıklı geliyor

Harbiden öyle.

• Maxi Lopez 31 yaşında 2 3 yaş daha genç biri olsaydı daha iyi olurdu

• Dursun Özbek, futbol sorumluluğunu ve Florya'yı bırakan Cüneyt Tanman'ın yönetim kurulundan da ayrılmasını istiyor. (3 P)
  • Maxi Lopez mi ? Şu bir dönem Barça'da oynayan sarışın abimiz mi ? Valla bu GS yönetiminin kafasını ben çözemedim Allah hepinize sabır versin beyler. Size gol attıktan sonra deliler gibi sevinen Sercan'ın kadroda tutulmasına çok şaşırdım.

• Beyler su robbeni iddia eden kız çok umutlandirdi beni :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLuB4R

Kız çok iddiali konusuyorhttps://twitter.com/_mrsrkn eger dedikleri gercekse Robbeni parcali forma altinda izlersek bu kiza bi forma alalim

22 temmuzdan önce kaç ay neredeydi de başladı tweet atmaya.Kız bile değildir bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mysterious

quote:

Kız çok iddiali konusuyorhttps://twitter.com/_mrsrkn eger dedikleri gercekse Robbeni parcali forma altinda izlersek bu kiza bi forma alalim

Kız değil öncelikle bayan denir ona.

2.ci olarak kaynakları sağlam çünkü camianın içinden.

Ben inanıyorum kaynaklar sağlam

• quote:

Orijinalden alıntı: -BOSS

quote:

quote:

Allah'ın trollü sen hala buralarda mısın? Yoksa bu twitter hesabının sahibi sen misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: -BOSS

quote:

quote:

Çok gördük böylelerini inanmayın. Takipçi kasmaya çalışıyorlar. Gelmeyince son anda bir pürüz çıkmış falan diyip sıyrılıyorlar. Akıl var mantık var dünyanın en iyi 5 futbolcusundan biri. Bayernden ayrılsa Chelsea , Juve gibi takımlar havada kapar bizden de daha çok para verirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Maxi Lopez mi ? Şu bir dönem Barça'da oynayan sarışın abimiz mi ? Valla bu GS yönetiminin kafasını ben çözemedim Allah hepinize sabır versin beyler. Size gol attıktan sonra deliler gibi sevinen Sercan'ın kadroda tutulmasına çok şaşırdım.

İşte bizim Daltonlar ona DENGE diyorlar. Koskoca kulübü bakkal yönetir gibi yönetiyorlar.
  • Doğruysa zaten en geç 1 saate mantar gibi robben haberleri patlar, bekleyelim

• alone4335 kullanıcısına yanıt
    Akp'li değilim hatta çok merak ediyorsanız sert muhalifim, o rüyasını kurduğunuz abdyi gördüm :) Türkiye'de olmaktan sonuna kadar memnunum...

Hayal kurmak bedava dediğim gibi hayal kurmak.. Ama barcelona transfer yaparak barcelona olmuyor, sahip olduğu ekol sayesinde, alt yapı sayesinde, kültürel birlikteliği ve kenetlenmesi sayesinde... yani barcelonayı barcelona yapan farklı dinamikler var...

Sizin bu sığ bakış açınız da bana bizim cenahtaki kitap bilmez, felsefe bilmez ama herşeyi eleştirmekten geri kalmaz boş muhalifleri hatırlattı :)
  • 
Sayfa: önceki 12031204120512061207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.