Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konularınızla biraz alakasız olacak ama, kombinelerde 10. kategoride en çok rağbet gören bloklar 407 ve 408 sanırım. bunun sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

bu FM dediğiniz ne ya. habire radyo aklıma geliyor.

football manager bi oyun teknik direktor oluyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Maxi Lopez mi ? Şu bir dönem Barça'da oynayan sarışın abimiz mi ? Valla bu GS yönetiminin kafasını ben çözemedim Allah hepinize sabır versin beyler. Size gol attıktan sonra deliler gibi sevinen Sercan'ın kadroda tutulmasına çok şaşırdım.

Quaresmaya sasirmiyorsun da...tövbe ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberler doğru arkadaşlar. Gerekli dengeler sağlanırsa Galatasaray'a imza atacağım. Sabri ile oynayacağım için oldukça heyecanlıyım. Yarın herşey netleşir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marco van Basten.

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

bu FM dediğiniz ne ya. habire radyo aklıma geliyor.

football manager bi oyun teknik direktor oluyorsun

bende öyle sandımda gene soriyim dedim.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BOSS

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mysterious

quote:

Orijinalden alıntı: CLuB4R

Kız çok iddiali konusuyorhttps://twitter.com/_mrsrkn eger dedikleri gercekse Robbeni parcali forma altinda izlersek bu kiza bi forma alalim

22 temmuzdan önce kaç ay neredeydi de başladı tweet atmaya.Kız bile değildir bu

Kız değil öncelikle bayan denir ona.

2.ci olarak kaynakları sağlam çünkü camianın içinden.

Ben inanıyorum kaynaklar sağlam

Bayan da değil Kadın denir.

• melo gidiyor, flamini ve gökhan inlerin adı geçiyor bence hiç biri melonun yerini tutamaz ama şöyle bir ihtimal daha var hiç transfer yapamayız ve yektaya jeme kalırız bu sezon bize eziyet olur. açıkçası ben dursun özbek ten kardeşinden ve hamzaoğlundan hiçbir şey beklemiyorum bunlar kulübün içine edecek gibi gözüküyor mali anlamda bilmem ama sportif anlamda kulüp adnan polatlı canaydınlı berbat dönemlerimize dönecek gibi, mali anlamdada bence baya bir komisyon olayı dönüyor hem transfer yapmıyorlar hem para yiyorlar. bence taraftar olarak sene başından iibaren çok yoğun tepkilerle bu 3 lüyü komple göndermeliyiz.
  • Cüneyt Tanman'ı harcadılar. Günah keçisi ilan ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kissed by Fire

quote:

Orijinalden alıntı: -BOSS

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mysterious

quote:

Orijinalden alıntı: CLuB4R

Kız çok iddiali konusuyorhttps://twitter.com/_mrsrkn eger dedikleri gercekse Robbeni parcali forma altinda izlersek bu kiza bi forma alalim

22 temmuzdan önce kaç ay neredeydi de başladı tweet atmaya.Kız bile değildir bu

Kız değil öncelikle bayan denir ona.

2.ci olarak kaynakları sağlam çünkü camianın içinden.

Ben inanıyorum kaynaklar sağlam

Bayan da değil Kadın denir.

Harbiden aylardir ortada olmayip tweetlemeye baslamis pek guvenemedim ama bi umut da var icimde yalan olmasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar maxı lopez ın mevkı neresı

• FreeShah kullanıcısına yanıt
    tanmana yapıaln yanlış olsada gitmesi beni hiç üzmedi, tanmanın çapı gs de sportif direktör olmaya yetmedi kafa yapısı 80 lerde kaldı o zihniyetle kendiş mahallenden dışarı çıkamazsın bize dünyayı bilen bir isim lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvole

tanmana yapıaln yanlış olsada gitmesi beni hiç üzmedi, tanmanın çapı gs de sportif direktör olmaya yetmedi kafa yapısı 80 lerde kaldı o zihniyetle kendiş mahallenden dışarı çıkamazsın bize dünyayı bilen bir isim lazım.

+1

• hangi mevkide oynuyor maxi lopez beyler

• sağ bek alıyoruz 34cimbom34'ün dediğine göre.

https://twitter.com/34cimbom34
  • Santrafor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne robbeni arkadaşlar ya bi bitmediniz gittiniz ya. Kız dalga geciyor bildiginiz. Robbenin bırak bonservisini maaşını ödicek durum yok şuan.
  • Bu sene resmen çöplerin işine yaradi. Hem yeni çöpler topladilar hem de takimdaki çöplere zam yaptılar işe bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Maxi Lopez mi ? Şu bir dönem Barça'da oynayan sarışın abimiz mi ? Valla bu GS yönetiminin kafasını ben çözemedim Allah hepinize sabır versin beyler. Size gol attıktan sonra deliler gibi sevinen Sercan'ın kadroda tutulmasına çok şaşırdım.

İşte bizim Daltonlar ona DENGE diyorlar. Koskoca kulübü bakkal yönetir gibi yönetiyorlar.

Hocam FB Rvp aldı, biz Gomez'in peşindeyiz. Bunların yaptığı çapsızlık cidden. Hadi Burak neyse ama umut,sercan GS'ın kapısından giremeyecek adamlar,bu şekilde denge olmaz. Resmen kendi ayaklarına sıkıyorlar.

• Maxi lopeze dusmemisizdir henüz rahat olalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

sağ bek alıyoruz 34cimbom34'ün dediğine göre.

https://twitter.com/34cimbom34

heralde bu 34cimbom34 sensin kardeş adam 50 tane transfer yazdı 1 tanesi gelmedi sende gelip bu foruma bu arkadaş şunu yazdı diyip durdun
  • 
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.