Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.814
Cevap
56
Favori
335.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu bu takıma 2 tane oyuncu lazım.Birisi DOUMBIA diğeri de türk bek...
  • Express’in haberine göre; Galatasaray’ın hocası Prandelli, Huntelaar’a Sneijder ile mesaj yolladı. Ancak Holladalı golcünün Türkiye’ye gitmek istemediği ve şansını Premier Lig’de denemek istediği ifade edildi. “Öncelikle olarak Schalke ile konuşacağım. Önceliğim onlar ancak Liverpool gibi kulüpte oynamayı herkes ister.”

En azından sorunun ne olduğunu biliyorlar.İstemişiz
  • Prandelli galiba defansa adam almayacak buda chedjou nun kalicagi anlamina geliyo bunlari ben adam ederim diyor 3 adet transfer bekliyorum
    1-sag bek
    2-yerli kanat
    3-yabanci forvet

Muslera, chedjou, melo, telles, amrabat, bruma, sneijder, yabanci forvet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yvonne Strzechowski

Hicbiri

Muslera
    Veysel Semih Koray Telles
    Melo Selcuk
    Bruma Olcan
    Sneijder
    Burak

Bu kadroda beni dusunduren semih koray ikilisi. Cok gencler ve tecrubeleri cok yuksek degil. Ama tutarsa fena olur

Ayrica biri sallamis tellese ama ofansif yonu cok iyi. Defansif yonunu de gelistirecektir daha genc

ya gençler bi tutarlı olun..riera iyi savunma yapamıyo telles ise çok daha iyi savunmacı ve genç gibi komik laflar edilmişti.herkes rieraya saydırıyodu...

şimdi programlanmış bi şekilde herkes telles iyi savunma yapamıyo diye tutturmuş.e zaten bu adamın hucümu da yokki.inanılmaz cılız bacakları var.ikili mücadelelerde riera kadar sert değil.hep bunu söyledim.riera gibi topu oyuna sokamaz.e şimdi önceden dediğinin tersini diyosun.e ne diye sattık biz bu rierayı.

neyse ilk günden demiştim.riera boşuna gönderildi.daha iyisi gelmeyecekse her zaman yerinde durucaksın.

eksiler gelsin.çünkü şunu da söylemiştim.

caner,uğur boral motta köybaşı tellesten iyi.hala aynı şeyleri düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: stefansalvatore

quote:

Orijinalden alıntı: Yvonne Strzechowski

Hicbiri

Muslera
    Veysel Semih Koray Telles
    Melo Selcuk
    Bruma Olcan
    Sneijder
    Burak

Bu kadroda beni dusunduren semih koray ikilisi. Cok gencler ve tecrubeleri cok yuksek degil. Ama tutarsa fena olur

Ayrica biri sallamis tellese ama ofansif yonu cok iyi. Defansif yonunu de gelistirecektir daha genc

ya gençler bi tutarlı olun..riera iyi savunma yapamıyo telles ise çok daha iyi savunmacı ve genç gibi komik laflar edilmişti.herkes rieraya saydırıyodu...

şimdi programlanmış bi şekilde herkes telles iyi savunma yapamıyo diye tutturmuş.e zaten bu adamın hucümu da yokki.inanılmaz cılız bacakları var.ikili mücadelelerde riera kadar sert değil.hep bunu söyledim.riera gibi topu oyuna sokamaz.e şimdi önceden dediğinin tersini diyosun.e ne diye sattık biz bu rierayı.

neyse ilk günden demiştim.riera boşuna gönderildi.daha iyisi gelmeyecekse her zaman yerinde durucaksın.

eksiler gelsin.çünkü şunu da söylemiştim.

caner,uğur boral motta köybaşı tellesten iyi.hala aynı şeyleri düşünüyorum.

Yanlış düşünüyor olman parayla değil zaten bedava. Verdim eksini.

• Joel Campbell ismi geçiyor tarık çamdal ve erkan zengin için görüşmeler sürüyor diyorlar her yerden bir haber çıkıyor
  • Forvet olarak bence uzun boylu, bitirici pivot santrafora ihtiyacımız var, net. Günümüzde oluşan kısa boylu, hızlı, kanat forvetler şu an takım modellememize uymaz diye düşünüyorum. Şöyle Elmander tarzı, bir iki gömlek üstü bir forvet düşünülebilir. Bu yüzden Campbell tam ilacımız olmaz gibi geliyor, ayrıca bu adamı bonservisiyle zaten hayatta vereceklerini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhombeus

Prandelli galiba defansa adam almayacak buda chedjou nun kalicagi anlamina geliyo bunlari ben adam ederim diyor 3 adet transfer bekliyorum
    1-sag bek
    2-yerli kanat
    3-yabanci forvet

Yerli kanat ile uğraşacaklarını hiç sanmıyorum.Olcan, Aydın falan var.Yönetimin önceliği forvet ve defanstır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Forvet olarak bence uzun boylu, bitirici pivot santrafora ihtiyacımız var, net. Günümüzde oluşan kısa boylu, hızlı, kanat forvetler şu an takım modellememize uymaz diye düşünüyorum. Şöyle Elmander tarzı, bir iki gömlek üstü bir forvet düşünülebilir. Bu yüzden Campbell tam ilacımız olmaz gibi geliyor, ayrıca bu adamı bonservisiyle zaten hayatta vereceklerini sanmıyorum.

Milan balotelli campbell takası önerdi kabul etmediler
  • Yeri degil ama gercekten fatih terim icin galatasaray demiroren ve turevleri cinde turk futbolu hicbirsey ifade etmiyor demekki insanin icinden ligi izlemek gelmiyor sadece avrupa maclarina bakariz diyoruz oda 8 yabanciyla oda dogru duzgun devamli oynayan melo muslera sino ve bruma is yapicak belli hicbirsey yapamicaz en fazla ceyrek final yani bosuna debelenip duruyor taraftarlar

• Defans evlere senlik olacak bu yil. Hadi olacak en iyi senaryoyu yazayim. Tut ki Omer Toprak bir sekilde ikna edildi. Sag beke alinan yerli oyuncu cok saglam cikti ve cuk oturdu takima. Kaldi geriye forvet. Burak Yilmaz dusmani degilim ama sadece Burak ile olmaz. Adam duygusal anasini satayim bir olay oluyor kusuyor takima haftalarca. Bu eksikler ile sampiyon olacagimiza inanmiyorum. Defans ve forvet hattinda bu kadar cok soru isareti olan bir takim sampiyon olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Defans evlere senlik olacak bu yil. Hadi olacak en iyi senaryoyu yazayim. Tut ki Omer Toprak bir sekilde ikna edildi. Sag beke alinan yerli oyuncu cok saglam cikti ve cuk oturdu takima. Kaldi geriye forvet. Burak Yilmaz dusmani degilim ama sadece Burak ile olmaz. Adam duygusal anasini satayim bir olay oluyor kusuyor takima haftalarca. Bu eksikler ile sampiyon olacagimiza inanmiyorum. Defans ve forvet hattinda bu kadar cok soru isareti olan bir takim sampiyon olamaz.

geçen yılın en az gol yiyen takımında stoper hattına koray , sağ bek sabri eboue gidip veysel hamit geldi
    musleranın yedeği boş kale demek iken milli takım seviyesindeki sinan yedeğe geldi

defans geçen yıldan iyi durumda olacak

taraftardaki zenci forvet fetişini gidermek için yedeğe bir tane yabancı alınabilir, zenciyi görünce şampiyonluk yakın meşaleyi yakın moduna girecek BAĞZI transfer taraftarları

• İDDİA | Şili gazetesi El Mercurio`nun haberine göre GalataSaray,Gary Medel`in transferi için İngiliz kulübü Cardiff City ile büyük ölçüde anlaştı. KAYNAK : GALATASARAY GAZETESİ / MEDYASPOR
  • turkopol kullanıcısına yanıt
    Şampiyonlar ligini çok fazla küçümsüyorsunuz çeyrek final öyle kolay mı ? Yabancı sınırı olsa da olmasa da ŞL için ileri gitmenin anahtarı kura şansıdır kimse aksini iddaa etmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Şampiyonlar ligini çok fazla küçümsüyorsunuz çeyrek final öyle kolay mı ? Yabancı sınırı olsa da olmasa da ŞL için ileri gitmenin anahtarı kura şansıdır kimse aksini iddaa etmesin.

Kucumsemr degil en fazla demek istedim kura sansinda haklisin gecen sene juveyi eleyip gruptan cikmak buyuk olaydi ama uefaya kalsak belki daha yukarlara cikardik cl cok zor en azindan gruptan cikmayi aliskanlik galibe getirmeye basladik yabanci siniri kalkinca sonrasini dusunuruz anca

• quote:

Orijinalden alıntı: FATAL1TY`

İDDİA | Şili gazetesi El Mercurio`nun haberine göre GalataSaray,Gary Medel`in transferi için İngiliz kulübü Cardiff City ile büyük ölçüde anlaştı. KAYNAK : GALATASARAY GAZETESİ / MEDYASPOR

Büyük olasılıkla haber yalan. Tamam medel iyi oyuncu ama bu bonservis verecek paramı var mı ? Varsa niye santrafor'a kullanılmıyor.

• Aynen benim de aklıma gelmedi değil.8 Milyon Euro çok para hele ki 8 M € + Emmanuel Eboué ise abartı haber olmuş.
  • Bu saatten sonra yabancı alınırsa santrafor alınır. Diğer haberleri pek ciddiye almıyorum şahsen. Santrafor alınsa bile bu yabancı sınırında çok zorluk çekicez. Ya Muslera yerine Sinan'ı sokup 4-2-3-1 oynayacaksın. Ya Alex yerine Hakan'ı sokup yine 4-3-2-1 oynayacaksın. Ya da Brumayı yedeğe alıp çift santrafor sokup 4-4-2 oynayacaksın. Bilmiyorum nasıl altından kalkacaklar. Ki yedek için Sinan gibi pahalı bir ismi almamızın nedenide büyük ihtimalle bu. İnşallah Campbell'i alırız ne diyeyim. Hem genç hem bu yaşında kaliteli bir oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepheth

Bu saatten sonra yabancı alınırsa santrafor alınır. Diğer haberleri pek ciddiye almıyorum şahsen. Santrafor alınsa bile bu yabancı sınırında çok zorluk çekicez. Ya Muslera yerine Sinan'ı sokup 4-2-3-1 oynayacaksın. Ya Alex yerine Hakan'ı sokup yine 4-3-2-1 oynayacaksın. Ya da Brumayı yedeğe alıp çift santrafor sokup 4-4-2 oynayacaksın. Bilmiyorum nasıl altından kalkacaklar. Ki yedek için Sinan gibi pahalı bir ismi almamızın nedenide büyük ihtimalle bu. İnşallah Campbell'i alırız ne diyeyim. Hem genç hem bu yaşında kaliteli bir oyuncu.

Yanlış yazmışım orda 4-2-3-1 olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: rhombeus

Prandelli galiba defansa adam almayacak buda chedjou nun kalicagi anlamina geliyo bunlari ben adam ederim diyor 3 adet transfer bekliyorum
    1-sag bek
    2-yerli kanat
    3-yabanci forvet

Yerli kanat ile uğraşacaklarını hiç sanmıyorum.Olcan, Aydın falan var.Yönetimin önceliği forvet ve defanstır bence.

Aydinmi? Aydinin bizde is yapabilecegine gercekten inaniyomusun eminmisin yada ciddimisin?

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.