Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.814
Cevap
56
Favori
335.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Ciddi ciddi burağın eksiklerini görmüyosan ya körsün yada maçları izlemeyip sadece istatistikleri takip ediyosun başka açıklaması olamaz. Eksik olan tarafı ne diye sormuşsun da tek artısı Türk olması zaten.

Burağın değil Burak'ın. 2001 den beri tribündeyim, memlekette oturup lig tv alıp ana bacı küfretmiyorum ;-)

Şu beğenmediği şeyi açıklayamayan ergen dışında ciddi anlamda soruyorum Burak Yılmaz 'ı neden beğenmiyorsunuz?

2001 yılından beri sırtın sahaya dönük şekilde la la layy yapıyorsan ayrı ama adam akıllı futboldan az çok anlayan biri gözüyle maç izlersen Burak'ın belirli meziyetleri olduğunu bilirsin. Burada bahsedilmek istenilen Burak'ın iyi kötü olması değil eksik yönlerinin takım oyununa sekte vurması.

Ben 3 yıldır Elmander'in takım oyununa katkısından (Pres yapmasını geçtim ondan bahsetmiyorum) bahsediyorum, beğenilmeyen pres yapmıyor diye eleştirilen hatta laubali denilen Drogba bile takım oyununa daha fazla katkı yapıyor. Girdiğimiz pozisyonların atak başlangıçlarında hep pas istasyonu yada direk pası atan kişi olarak orada olmuş. Necati'nin de bu konuda hakkını yememek lazım.

Gelelim Selçuk'un formsuz gözükmesinin diğer gizli nedenine. Burak'ın kaptırdığı, ayağında tutamadığı, rakibe attığı pasların alayı orta saha oyuncularının daha atak olgunlaşamadan tekrar geri dönmek için koşmasıyla sonuçlanıyor. Elmander varken tüm takım olarak rakip sahada pozisyon alıp top çevirebilirken Burak varken bir türlü bunu tam anlamıyla beceremiyoruz. Tam yerleşmek üzereyken topu kaptırıp bütün şablon bozuluyor, Defans ve Orta saha ileri çıkmak üzereyken tekrar geri koşmaya başlıyorlar.

Bak bu kadar şey yazdım ama Burak kötü oyuncu demedim, sadece eksik olan şeyleri söyledim, eğer pas oyunu oynayacaksak bir numaralı forvetin Burak olamaz. Eğer hızlı hücum yani kontra atak oynayacaksan o zaman ayrı. Tabi kontra atak için bile şu rakip defansın pozisyonunu kontrol edip öyle hareketlenmeyi yani ofsayta kalmamayı artık becersin..

Katılmakla beraber şunu düzeltetim. Burak inanılmaz pres yapan ve takımı hareketlendiren bi forvet. Onu belirteyim. Necati top tutardı ama gerisi yoktu.

Burak avrupanın en iyi forvetlerindendir. Top tutsa çalım atsa kusura bakma ama bizde oynamaz.

Bitiriciliğini daha da geliştirmesi lazım. Mesela yopu önüne almayı çok geliştirdi. Ben beğeniyorum burakı. Avrupada oynasa 20 liği vardı. Çok temiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yvonne Strzechowski

Bi de sag beke seneri yazmayin artik yav tamam orta aciyor ama takimiyla uyum saglayamiyor ve cok agir. Ayrica veysel wien macinda gayet iyiydi bence

Ben Veysel'i geçen sene Bjk maçında çok beğenmiştim, hep istiyordum oynasın sağ bekin vazgeçilmezi olsun ama Mancini nedense oynatmadı fazla.Keşke yapışsa şu sağ beke bırakmasa.Ben beğeniyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Aboubakar
    Olcan Sneijder Bruma
    Melo Nuri
    Telles Koray Semih Sener
    Muslera
    Nuri + Forvet alsak is biter beyler yıkıcı bi kadromuz olur su sekilde Sener alinmasa da Veysel idare eder o bolgeyi

6 yabancı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steven Gerrard

quote:

Aboubakar
    Olcan Sneijder Bruma
    Melo Nuri
    Telles Koray Semih Sener
    Muslera
    Nuri + Forvet alsak is biter beyler yıkıcı bi kadromuz olur su sekilde Sener alinmasa da Veysel idare eder o bolgeyi

6 yabancı var.

Gonlumden gecen kurala gore kadro buydu o da kurala takildi

• quote:

Aboubakar
    Olcan Sneijder Bruma
    Melo Nuri
    Telles Koray Semih Sener
    Muslera

6 yabancı etti.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Steven Gerrard

quote:

Aboubakar
    Olcan Sneijder Bruma
    Melo Nuri
    Telles Koray Semih Sener
    Muslera

6 yabancı var.

Gonlumden gecen kurala gore kadro buydu o da kurala takildi

cidden nefret ediyorum şu kuraldan, umarım YD en kısa zamanda kuralını da alır gider.

• Yabanci siniri nelere kadir galatasarayi birakin turkiyeye gelen en
    Kariyerli yabancilardan bir tanesini gondermek zorunda kaldik

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Ciddi ciddi burağın eksiklerini görmüyosan ya körsün yada maçları izlemeyip sadece istatistikleri takip ediyosun başka açıklaması olamaz. Eksik olan tarafı ne diye sormuşsun da tek artısı Türk olması zaten.

Burağın değil Burak'ın. 2001 den beri tribündeyim, memlekette oturup lig tv alıp ana bacı küfretmiyorum ;-)

Şu beğenmediği şeyi açıklayamayan ergen dışında ciddi anlamda soruyorum Burak Yılmaz 'ı neden beğenmiyorsunuz?

2001 yılından beri sırtın sahaya dönük şekilde la la layy yapıyorsan ayrı ama adam akıllı futboldan az çok anlayan biri gözüyle maç izlersen Burak'ın belirli meziyetleri olduğunu bilirsin. Burada bahsedilmek istenilen Burak'ın iyi kötü olması değil eksik yönlerinin takım oyununa sekte vurması.

Ben 3 yıldır Elmander'in takım oyununa katkısından (Pres yapmasını geçtim ondan bahsetmiyorum) bahsediyorum, beğenilmeyen pres yapmıyor diye eleştirilen hatta laubali denilen Drogba bile takım oyununa daha fazla katkı yapıyor. Girdiğimiz pozisyonların atak başlangıçlarında hep pas istasyonu yada direk pası atan kişi olarak orada olmuş. Necati'nin de bu konuda hakkını yememek lazım.

Gelelim Selçuk'un formsuz gözükmesinin diğer gizli nedenine. Burak'ın kaptırdığı, ayağında tutamadığı, rakibe attığı pasların alayı orta saha oyuncularının daha atak olgunlaşamadan tekrar geri dönmek için koşmasıyla sonuçlanıyor. Elmander varken tüm takım olarak rakip sahada pozisyon alıp top çevirebilirken Burak varken bir türlü bunu tam anlamıyla beceremiyoruz. Tam yerleşmek üzereyken topu kaptırıp bütün şablon bozuluyor, Defans ve Orta saha ileri çıkmak üzereyken tekrar geri koşmaya başlıyorlar.

Bak bu kadar şey yazdım ama Burak kötü oyuncu demedim, sadece eksik olan şeyleri söyledim, eğer pas oyunu oynayacaksak bir numaralı forvetin Burak olamaz. Eğer hızlı hücum yani kontra atak oynayacaksan o zaman ayrı. Tabi kontra atak için bile şu rakip defansın pozisyonunu kontrol edip öyle hareketlenmeyi yani ofsayta kalmamayı artık becersin..

Katılmakla beraber şunu düzeltetim. Burak inanılmaz pres yapan ve takımı hareketlendiren bi forvet. Onu belirteyim. Necati top tutardı ama gerisi yoktu.

Burak avrupanın en iyi forvetlerindendir. Top tutsa çalım atsa kusura bakma ama bizde oynamaz.

Bitiriciliğini daha da geliştirmesi lazım. Mesela yopu önüne almayı çok geliştirdi. Ben beğeniyorum burakı. Avrupada oynasa 20 liği vardı. Çok temiz.

İşte 20 ederinde değilim ben oynatılmak istenilen oyuna uygun olmamasından bahsediyorum. Bu gün Mandzukic oyun yapımıza uymuyor denilip gönderilebiliyor, keza Barca İbra'yı benzer sebeplerden (Messi faktörüde var) yolladı.

• @Su Torbası @sieve Bahsettiğiniz bu adam mı ? Vincent Aboubakar 4.25 Milyon Euro diyor Transfermarkt ama yanlıştır herhalde...

Nuri Şahin gelmez zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATAL1TY`

@Su Torbası @sieve Bahsettiğiniz bu adam mı ? Vincent Aboubakar 4.25 Milyon Euro diyor Transfermarkt ama yanlıştır herhalde...

Nuri Şahin gelmez zaten...

Evet 4.5 yaziyodur ama 10 alirlar rahat

• umarım Sneijder geçen seneki performansı sırf dünya kupasında oynayıp daha sonra yatışa geçmek için sergilememiştir eğer aklında başarılı olmak ve Galatasaray efsanesi olmak varsa seneye zaten süpürür ligi ondan daha fazlasını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

Şu yabancı sınırı adamı deli ediyor deli.

Planlarını ona göre yapmışlar hocam.Öyle bir plan yapmışlar ki şl elemesi oynanacak hala transfer bekliyorlar.Bu transfer döneminin bizim için sıkıcı geçeceği başından belliydi zaten, ben bir tek yeni hocanın bir an önce gelip başlamasını istiyordum o da oldu çok şükür.Artık forvet mi alacaklar defans mı alacaklar göreceğiz.
  • Sneijder artı Burak bizi götürür ama ikisinden biri formsuz veya sakat olsa yandık,ligde yedekten oyuna girecek avrupada direk oynayacak Elmander ayarında bir forver kesin şart bize

• İnsan kadro kurmaya çalışınca bile kuramıyor bu yıl sıkıntı Şampiyonlar liginde nasıl kadro oynatçan,Ligte nasıl oynatçan Mancini akıllı adam 5 yabancılı sistemi yönetemeyeceğini anladı gitti,Prandelli'nin işi yaş transferler gelmeden bu yorumu yapıyorum 2-3 hafta sonra nolur bilemiyorum ama takımda Muslera-Telles-Melo-Bruma-Sneijder dışında başka yabancı olmasaydı işimiz kolaydı ama 10 yabancı var orası sıkıntı.
    Bana en mantıklı gelen lig/şampiyonlar liginde uyum sorunu yaşamadan oynayabileceğimiz kadro bu hem para harcamayız hemde istikrarlı kadro olur ben prandelli'nin yektayı bu sene ilk 11'e alabileceğini düşünüyorum.

--------------------Muslera----------------------

Şener------Semih----Chedjou--------Telles

-------Melo------Selçuk-------Yekta------

------Olcan------Burak------Sneijder------
  • bende ilk yabancı golcüye gerek yok diyordum ama var
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

İnsan kadro kurmaya çalışınca bile kuramıyor bu yıl sıkıntı Şampiyonlar liginde nasıl kadro oynatçan,Ligte nasıl oynatçan Mancini akıllı adam 5 yabancılı sistemi yönetemeyeceğini anladı gitti,Prandelli'nin işi yaş transferler gelmeden bu yorumu yapıyorum 2-3 hafta sonra nolur bilemiyorum ama takımda Muslera-Telles-Melo-Bruma-Sneijder dışında başka yabancı olmasaydı işimiz kolaydı ama 10 yabancı var orası sıkıntı.
    Bana en mantıklı gelen lig/şampiyonlar liginde uyum sorunu yaşamadan oynayabileceğimiz kadro bu hem para harcamayız hemde istikrarlı kadro olur ben prandelli'nin yektayı bu sene ilk 11'e alabileceğini düşünüyorum.

--------------------Muslera----------------------

Şener------Semih----Chedjou--------Telles

-------Melo------Selçuk-------Yekta------

------Olcan------Burak------Sneijder------

Taktınız Chedjou'ya. Rezalet bir stoper.

• Bi aralar çok severdim Huntelaar'ı haberi duyunca baya heyecanlanmıştım. Zamanında 2007/08 ajax deplasman formasını arayıp durmuştum çok güzel formaydı sonunda bulup muradıma ermiştim. Şu videoyu da haftada bir izlerdim

Şuan forvetten daha çok transfere ihtiyacı olan bölge yok, mutlaka almamız lazım.

Osvaldo transferi kesin yattı mı bu arada?

• hocam nikini görönler sövüyordur bence değiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKira

hocam nikini görönler sövüyordur bence değiştir

Hoşuma gidiyor

Yakında değiştireceğim hocam, umarım izin verirler.
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.