Şimdi Ara

Galatasaray 2011/2012 Sezonu Maç Konusu | S.T. Süper Final | Fenerbahçe - Galatasaray | (888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.838
Cevap
27
Favori
789.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kadroyla şampiyon olamazmışız yav yürüyün gidin bu kadar karamsar olmayın 1 maç yenildik diye... eboue ile baros gelsin takım eski haline döner merak etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Undress Me Everywhere

quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

yenilseniz bile lidersiniz.bundan güzel birşey olur mu ? bence sıkıntı yapmayın.

hadi hadi sen değil de sizin taraftarlar ne güzel seviniyorlardır şu an bukalemun gibi...

Niye sevinmeyelim ki ? Senin rakibin puan kaybetse sevinmeyecek misin ? Bukelemunlukla ne ilgisi var ? Saçmalamayın.

tamam da elin şeyiyle gerdeğe giriyorsun şu an. bukalemunsunuz çünkü şu an bursasporu desteklemiş oluyorsunuz. anlatabildim mi?

Tövbe tövbe ya git işine ne içtiysen artık, söyle bakalım Fenerbahçe birinci siz ikincisiniz, Bursaspor onuncu hiçbir iddiası yok kimi desteklersin ? Hiç kimseyi desteklemem falan deme Bursaspor'un kazanmasını istersin. Bu normal bir şeydir tüm taraftarlar aynısını ister. Biz bukalemun oluyorsak siz nesiniz her maç Fener'in rakibini ölümüne destekliyorsunuz.

niye bursaspor'un kazanmasını isteyeceksin arkadaş? o zaman otur ankaragücü küme düşüyor diye ağla.

Anlatamıyorum ki bana ne Ankaragücü'nden, lige etkileri yok. Galatasaray puan kaybettikçe Fenerbahçe daha çok zirveye yaklaşacak çok mu zor anlamak ? Veya biz birinci olsak Fenerbahçe puan kaybettikçe Galatasaray birinciliğe yaklaşacak. Çok basit bir şey.

yahu tamam da banane. isterse tavşanlı linyitspor kovalasın sizi bizi banane. sen kendi takımına bakacaksın. başka takımın kaybedip kazanması seni mutlu ediyorsa o zaman bir problem var demektir işte. çok mu zor anlamak?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Mikser

quote:

quote:

quote:

quote:

yenilseniz bile lidersiniz.bundan güzel birşey olur mu ? bence sıkıntı yapmayın.

hadi hadi sen değil de sizin taraftarlar ne güzel seviniyorlardır şu an bukalemun gibi...

Niye sevinmeyelim ki ? Senin rakibin puan kaybetse sevinmeyecek misin ? Bukelemunlukla ne ilgisi var ? Saçmalamayın.

tamam da elin şeyiyle gerdeğe giriyorsun şu an. bukalemunsunuz çünkü şu an bursasporu desteklemiş oluyorsunuz. anlatabildim mi?

geçen sen fb liler diyordu bjk ve gs liler kızıyordu

şimdi bunu tekrar sen hortlattın

ne o fb ya da bjk yenildiğinde sevinmiyor musun

gerdek kısmını boşver istersen ha

geçen sene benim öyle bir şey dediğimi gördün mü? göremezsin. ben şu andan bahsediyorum. he üstüne alındıysan bilemem.

he çok üstüme alındım intiharın eşiğindeyim

tüm taraftardan bahsediyoruz burda

ben seni mi takip edeceğim forumda

bana inanmıyorsan kendi bölümünden arkadaşlarına sor

senin demen de önemli değil..bjk yenildiğinde üzülüyorum deme sakın

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

abi bi de lig başlamadan burda baroşa giydiriyodu milet, yok eskisi gibi değilmişmiş te defolsunmuş ta, elmander 2-2 gol attığı zaman güle güle barış senin miyadın doldu diyodunuz, şimdi badem gözlü oldu adam :)

+1905

şu forumda yazmaya başladığımdan beri baroş baroş diyorum.milletde adama küfrediyordu.noldu gençler 2004 Avrupa Futbol Şampiyonasının gol kralı,liverpool ile şlde şampiyon olup gol kralı olmuş oyuncunun değerimi artdı.sow stslye alışırmı bilemem ama şuan baroş-elmander-burak stslnin en iyi forvetleridir
  • Bursa'nın da maçı hakettiğini düşünmüyorum, 2 takım da bir şey yapamadı. Bursaspor bir tane pozisyona girdi onu da gole çevirdiler.

Umarım bu skor birilerine, oyunu çevirecek oyuncumuz olmadığını göstermiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

abi bi de lig başlamadan burda baroşa giydiriyodu milet, yok eskisi gibi değilmişmiş te defolsunmuş ta, elmander 2-2 gol attığı zaman güle güle barış senin miyadın doldu diyodunuz, şimdi badem gözlü oldu adam :)

Lig başlamadan öyleydi çünkü; şimdi biraz olsun toparladı ve biraz toparlanmış hali bile böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyuga84

Yaptığımız Sow transferi ile rakipkleri ne kadar çatlattığımız şuradaki mesajlardan daha net ortaya çıkıyor. 3 hafta önce Emre çolak bu takım için yetersiz dediğimde arkadaşlar asıyordu bizi şimdi bekliyoruz kendilerini.

sanki ronaldoyu aldınız anasını satıyım ne çatlıycaz la
  • quote:

Orijinalden alıntı: Realhitme

quote:

quote:

quote:

quote:

Senelerdir rengarenksiniz bilmem farkindamisin ?

biz avrupa maçlarını oynarken ki halinizi hatırlattırma şimdi. uefa kupası arsenal maçından önceki hafta açtığınız pankartı hatırlatma. ilk bukalemungillerdensiniz. yani yanlış anlama. bu düşünce içinde sahip olanlara lafım. alınıyorsan sen bilirsin.

• quote:

Yaptığımız Sow transferi ile rakipkleri ne kadar çatlattığımız şuradaki mesajlardan daha net ortaya çıkıyor. 3 hafta önce Emre çolak bu takım için yetersiz dediğimde arkadaşlar asıyordu bizi şimdi bekliyoruz kendilerini.

Kaç defa oynadı da kaç gol attı da çatlattın. Çok gördük böyle transfleri. Bekleyip göreceksin. Emre veya başkası ile alakası yok bu yenilginin. Her takımn kötü oynamaya haakı vardır ve bugün kötü oynadık. Başak bi nedeni yok. Öküzün altında buzağı aramaya gerek yok. Unutmayın ki bu takım size 3 attı ve tarihi fark kaçtı.
  • off akbabalar gelmiş yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BEETHOVEN

BOOOMM! Ve Cimbomun balonu patlar...

bukalemunlar çiftleşip buralara kadar gelmişler. hoş geldiniz.

şu bjklılarda hakemlerle buralara geldiler ya helal olsun ama bu sizin türkiyede 2. sınıf bir takım olduğunuzu gizlemiyor(kadro kalitesi olarak değil klüp olarak)

hocam bırak allasen ya. kulüp başkanları "fenerbahçemiz" diye herkesin içinde, televizyonların karşısında bir cümleye başlıyorsa ne bekliyorsun bu kulüpten?

• Yıllardır takımda olan kazmaları göndermezsek onların yerine doğru dürüst adamlar almazsak böyle olur işte. Haa, sonuçta 15 maçta sadece ilk mağlubiyetimizi aldık ama son haftalarda gerçekten kötü oynamaya başladık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

quote:

Kaç defa oynadı da kaç gol attı da çatlattın. Çok gördük böyle transfleri. Bekleyip göreceksin. Emre veya başkası ile alakası yok bu yenilginin. Her takımn kötü oynamaya haakı vardır ve bugün kötü oynadık. Başak bi nedeni yok. Öküzün altında buzağı aramaya gerek yok. Unutmayın ki bu takım size 3 attı ve tarihi fark kaçtı.

Hocam mesajları bir oku bakalım forumda okuduklarımı yorumladım. Adamlar o durumda bile transfer yaptı, Riera, Kazım, Sabriyi yeterli gördüler diye mesaj var.

• Reira,Kazım,Sabri,Balta mahşerin 4 atlısıyla GS bi yere varamaz.Bunlar yedek dahi olacak çapta değil.
  • riere Ankaragücüne gol attı.
  • vay be, bir şey dikkatinizi çektimi bilmiyorum, biz yenilince diğer takım taraftarları direkt olarak burada

her neyse,

takıma tekrar bi değişiklik şart gaziantep maçından sonraki gibi, ft sihirli çubuğunu çıkartıp bütün futbolculara tekrar dokundurması gerek. bide eboue reyizin acilen geri gelmesi lazım sabri sercan yiğit derken takımın kimyası bozuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BEETHOVEN

BOOOMM! Ve Cimbomun balonu patlar...

bukalemunlar çiftleşip buralara kadar gelmişler. hoş geldiniz.

şu bjklılarda hakemlerle buralara geldiler ya helal olsun ama bu sizin türkiyede 2. sınıf bir takım olduğunuzu gizlemiyor(kadro kalitesi olarak değil klüp olarak)

hakemle siz biyerlere gitmediniz mi yani

• Galatasaray'ın bu futbolla kazanması mucize olurdu zaten.
  • quote:

Hahahahaha liseli alert
  • Sercan-sabri-balta defolun gidin şu takımdan.
  • 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.