Şimdi Ara

Galatasaray 2011/2012 Sezonu Maç Konusu | S.T. Süper Final | Fenerbahçe - Galatasaray | (889. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.839
Cevap
27
Favori
789.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim açımızdan iyi oldu,kayseri ile maçımız çok zorlu geçecektir.puan kaybı yaşasak bile fark açılmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tha_Boss*

vay be, bir şey dikkatinizi çektimi bilmiyorum, biz yenilince diğer takım taraftarları direkt olarak burada

her neyse,

takıma tekrar bi değişiklik şart gaziantep maçından sonraki gibi, ft sihirli çubuğunu çıkartıp bütün futbolculara tekrar dokundurması gerek. bide eboue reyizin acilen geri gelmesi lazım sabri sercan yiğit derken takımın kimyası bozuldu.

bu sene ilk kez buraya geldim

serzenişinde haklısın çünkü bizim konuda da böyle şeyler oluyor

aslında ne burayı ne de fb maç konusunu açıp bakmam

sadece skor için açtım birden osman agayı gördüm

mesaj yazınca bukalemundan başladı biri

• İki takımda kötü oynadı ama tek golü biz attık ve kazandık.

Bayan taraftarlarımız maçın yıldızı.
  • Sabri ne diyim ben sana ya. Yemin ederim amatör futbolcu bile olamazsın. Sana hakaret etmeyecem. Çünkü seni küçümsemem için belli bişeylere sahip olman ve benimde sana gıcık olmam lazım. Ama sen bir hiçsin...
  • Yahu bu diğer takım taraftarları gerçekten maçı izlemişler mi acaba? Gol yollarında etkisizmişiz,maçı Bursa haketmiş.
    Kaç tane gol kaçırdığımızın farkında mısınız? Veya Bursa'nın 50.dakikaya kadar pozisyonu olmadığını,ilk pozisyonunda golu attığını biliyor musunuz?

Boş boş konuşmaya,provakatörlük yapmaya ne kadar da meraklısınız,yenildik tamam ama unutmayın bu takım hala sizin 5 puan önünüzde.
  • Ben her zaman söylüyorum ama haksız duruma düşüyorum bu takımda galatasaray formasını hakketmeyenler servet,gökhan zan,hakan balta,sabri,riera,sercan bugün maçı izlemeye gittim keşke gitmeseydim bitane pozisyon yapamazmı bu takım yahu FATİH TERİME kızmıyorum Ünal Aysala kızıyorum gitsin amerikada izlesin maçı transferle alakası dahi yok ne bekliyozki laz albayrak adammı getirmesini bırakın bu işleri bugünde gördük. Sabrinin top kayıpları hakan baltanın no look passları,Elmanderin top gelir üstünden atlar.

Bana göre ankaragücü gibi küme düşmesi kesinleşmiş takıma 4 tane atmıcaktın kardeşim 1 tane gol atçaktın şereflice bursa maçını oynucaktın 4 tane ankaragücüne atıpta bursaya yenilirsen adama gülerler

İyiki playoff olmuş bizim takıma yaradı transfer yapmıyarak artık iman gücümü gelir takıma playoffta bilemicem

• bir daha da baros gereksiz, baros gönderilsin, baros ölmüş, baros bitmiş, barosun şeyi kopmuş gibi cümleler duyarsam çok fena sövcem ben. baros olmayınca ne olduğunu görüyoruz.

ayrıca şunu yazmadan da geçemiycem;

sabri ! git lütfen, lütfen sabri. git sabri !

tek suçlu o mu? hayır.

riera. gözünü seveyim sana o formayı kim giydirdiyse geri iade et, "haketmiyorum abi ben" de. seviyoruz seni ama yakışmıyosun takımımıza. bi tane düzgün orta açamadın be !

sercan. seni severdim ama şuan hiç sevmiyorum. geri dön bursaspora. kontraatak futbolunda atarsın yine 5-6 gol. bizim takımımızın futbolunda işin yok güzel kardeşim. bütün topları rakibe verdin bütün topları ezdin sercan.

kazım. sabriye söyle giderken seni de götürsün. ben böyle vurdumduymaz bi adam daha görmedim...

(pardon aydın var)

yahu bu kazmaların yerine ENGİN, YEKTA (iyileşince), CEYHUN bile oynasın, buraya yazıyorum KÖTÜ BİLE OYNASALAR ELEŞTİRMİYCEM ! en azından vurdumduymaz değiller. en azından bu takım için elinden geleni yapmaya çalışıyolar. üstelik ENGİN bu takımda DİKİNE ÇALIM ATABİLEN nadir oyunculardan !

bu oyuncular oynayınca herşey çok mu güzel olucak? hayır; TRANSFER ŞART !!!

• Altıparmak karı kız dolmus arabların önune geçiyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Ben her zaman söylüyorum ama haksız duruma düşüyorum bu takımda galatasaray formasını hakketmeyenler servet,gökhan zan,hakan balta,sabri,riera,sercan bugün maçı izlemeye gittim keşke gitmeseydim bitane pozisyon yapamazmı bu takım yahu FATİH TERİME kızmıyorum Ünal Aysala kızıyorum gitsin amerikada izlesin maçı transferle alakası dahi yok ne bekliyozki laz albayrak adammı getirmesini bırakın bu işleri bugünde gördük. Sabrinin top kayıpları hakan baltanın no look passları,Elmanderin top gelir üstünden atlar.

Bana göre ankaragücü gibi küme düşmesi kesinleşmiş takıma 4 tane atmıcaktın kardeşim 1 tane gol atçaktın şereflice bursa maçını oynucaktın 4 tane ankaragücüne atıpta bursaya yenilirsen adama gülerler

İyiki playoff olmuş bizim takıma yaradı transfer yapmıyarak artık iman gücümü gelir takıma playoffta bilemicem

Playoff'dan önce transfer var mı? Sezon bitti hesabına.

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Galatasaray'ın bu futbolla kazanması mucize olurdu zaten.

Yapma abi yahu, Bursa bizden daha mı iyi oynadı? Maçın hakkı beraberlikti, bir taraf kazanacaksa da o biz olmalıydık, daha iyiydik Bursa'dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

quote:

Orijinalden alıntı: hyuga84

Yaptığımız Sow transferi ile rakipkleri ne kadar çatlattığımız şuradaki mesajlardan daha net ortaya çıkıyor. 3 hafta önce Emre çolak bu takım için yetersiz dediğimde arkadaşlar asıyordu bizi şimdi bekliyoruz kendilerini.

Hahahahaha liseli alert

Lİseli demişsin ama sonuna alert eklemişsin. Sanırım senin de ilköğretim
  • Maç sonrası yorumlar adlı bir ana başlık olmalı. Her yenilgi sonrası forum çöplüğe dönüyor.
  • zor tutuyorum kendimi ban yiyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Ben her zaman söylüyorum ama haksız duruma düşüyorum bu takımda galatasaray formasını hakketmeyenler servet,gökhan zan,hakan balta,sabri,riera,sercan bugün maçı izlemeye gittim keşke gitmeseydim bitane pozisyon yapamazmı bu takım yahu FATİH TERİME kızmıyorum Ünal Aysala kızıyorum gitsin amerikada izlesin maçı transferle alakası dahi yok ne bekliyozki laz albayrak adammı getirmesini bırakın bu işleri bugünde gördük. Sabrinin top kayıpları hakan baltanın no look passları,Elmanderin top gelir üstünden atlar.

Playoff'dan önce transfer var mı? Sezon bitti hesabına.

Uzatılmassa 31 ocak akşamı bitiyor transfer...Bir daha 10 haziranda başlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Galatasaray'ın bu futbolla kazanması mucize olurdu zaten.

Yok be dostum Bursa ne oynadı ki. Gene pozisyonlara biz girdik atamadık ayrı ama Bursa sadece tek pozisyonda kaleci hatasından attı golü...
  • F.Terim basın toplantısında transfer için ben listeyi verdim olmadı mı olmuyor dedi...

yönetime sitem seziyorum. sorun çıkmasın diye dile getirmiyor.
  • Sow gibi bi forvet transferi şart galatasaraya gerçi şakiriyi bile alamadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Sow gibi bi forvet transferi şart galatasaraya gerçi şakiriyi bile alamadılar

sizin sow'u da görecez bakalım daha oynamadan neyini övüyosanız guiza gibi olmasında
  • Bugun takim olarak isteksizdik. 3-4 kisi degil neredeyse kimse oynamiyordu, yenilgiyi 3-4 oyuncuya yikmanin manasi yok.

Sadece bu mac icin soyleyecegim bunu yoksa diger maclar icin degil ama bugun Selcuk ne yapti, Melo ne yapti, kac mactir gozbebegimiz Semih bile kac hata yapti bugun. Elmander ilk devreye gore resmen sondu, sahada kosmanin disinda birsey yapmadi neredeyse, Riera 20. Dakikadan 55e kadar falan iyiydi sonra o da oyundan dustu zaten FT oyundan aldi onu, haftalardir bagrimiza bastigimiz Emre Colak birsey yapamadi, Sercan eski takimi diye oynayamadi buyuk ihtimalle, Sabri zaten Allahlik ama bu mac eski kotulugunde degildi bence, sakatlandigindan beri en iyi macini cikarrti, yerli Messi Engin girdiginden itibaren sadece bir kere etkili oldu bir daha da adi sani duyulmadi. Yigit'I begendim insallah adam olacak ileride, Kazim zaten batirdi.

Demem odur ki takim olarak kotuyduk bugun ve olabilecek birsey bu. 34te 34 (gerci imkansizdi ama) yapacak halimiz yoktu ya , elbet bir yerde takilacaktik. Belki bu maglubiyet bazi iyi seylere sebebiyet verir Gaziantep macindaki gibi, belki transfer acisindan yararli olur.

Bazi futbol ulemalarina gore bu maci 3 -4 kisi sayesinde kaybettik , digerlerinin adi bile gecmedi nedense. Bu maci 10-11 kisi sayesinde kaybettik(14 kisi icinden) bu bu kadar acik bir durum, gunah kecisi secmeye gerek yok. Gerci sezon basinda Baros ve Eboue'ye is yapmaz diyenlerle ayni forumu da paylastigimiz bir gercek ama yapacak birsek yok. Herkesin kendi kafasina gore bir yorumu var, bu da benim yorumum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: clubber42

quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Sow gibi bi forvet transferi şart galatasaraya gerçi şakiriyi bile alamadılar

sizin sow'u da görecez bakalım daha oynamadan neyini övüyosanız guiza gibi olmasında

Yakında hatırlatırım merak etme yazdım seni bi kenara

• 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.