Şimdi Ara

Gagasının Siyahlığı Kalmamış Muhabbet Kuşu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
8.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar. Petshoplara gittim neredeyse hiç birinde gagasında siyah iz olan muhabbet kuşu yoktu. 1-2 tane kuşta vardı bu siyah leke onların da rengini beğenmedim.

Konuya gelirsek. Bu gagadaki siyah leke yavruluktan çıkmak üzere olan kuşlarda oluyor. Haliyle gagası artık lekesiz olan kuşlar genelde ergenliğie girmiş bebeklikten çıkmış kuşlar oluyor.

Sizce de haklı değil miyim yani gagası siyah olan kuş almam daha mantıklı değil mi. Ya diğerleri büyük olduğu için alışmazsa?

Örnek olarak;

• quote:

Orijinalden alıntı: Birşeydiyicem

Evet arkadaşlar. Petshoplara gittim neredeyse hiç birinde gagasında siyah iz olan muhabbet kuşu yoktu. 1-2 tane kuşta vardı bu siyah leke onların da rengini beğenmedim.

Konuya gelirsek. Bu gagadaki siyah leke yavruluktan çıkmak üzere olan kuşlarda oluyor. Haliyle gagası artık lekesiz olan kuşlar genelde ergenliğie girmiş bebeklikten çıkmış kuşlar oluyor.

Sizce de haklı değil miyim yani gagası siyah olan kuş almam daha mantıklı değil mi. Ya diğerleri büyük olduğu için alışmazsa?

Örnek olarak;

Dediğiniz gibi gagası siyah kuşlar yavru oluyor ancak açık renk kuşlarda bu siyahlık olmuyor. Her kuşta da görülmez. Kafa çizgileri ve gözlerine bakarak kuşun yavru olup olmadığını anlayabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.