Şimdi Ara

GA-EX58-UD3R - scanning Bios image in Hard Drive Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Başlıkta belirttiğim gibi Gigabyte GA-EX58-UD3R model anakartım ve i7-970 işlemcim var. Sistem açılışta scanning Bios image in Hard Drive diyerek bios problemi mevcuttur. sitesinden güncel bios'u cd, hdd, disket sürücü ye direk rom dosyasını atarak gerek açılış disketi veya boot cd ile bir türlü gösteremedim.
    Yardımlarınızı bekliyorum.
    Not: Bilgisayar açıldığında scanning Bios image in Hard Drive dedikten 3sn sonra reset atıyor. Forumda araştırdım ancak çözüm bulan olmamış sanırım.
    Ürünün garantisi yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik402

Meraba arkadaşlar,
    Başlıkta belirttiğim gibi Gigabyte GA-EX58-UD3R model anakartım ve i7-970 işlemcim var. Sistem açılışta scanning Bios image in Hard Drive diyerek bios problemi mevcuttur. sitesinden güncel bios'u cd, hdd, disket sürücü ye direk rom dosyasını atarak gerek açılış disketi veya boot cd ile bir türlü gösteremedim.
    Yardımlarınızı bekliyorum.
    Not: Bilgisayar açıldığında scanning Bios image in Hard Drive dedikten 3sn sonra reset atıyor. Forumda araştırdım ancak çözüm bulan olmamış sanırım.
    Ürünün garantisi yoktur.

hocam selamlar

düm konu gözüme çarptı vakit şimdi buluyorum yazabilecek kusura bakmayın umarım yardımım dıokunur

aldıgınız hata bıos un corrupt olmasından kaynaklanıyor.

mevcut sistemdeki bıos versiyonunu hatırlıyorsanız aynı versıyonu fat32 olarak formatlanmıs hardıske extract edıp bu sekılde deneyıp sonucu yazarmısınız.yada bir flopy disk veyahut sata baglantılı cd rom baglayıp bos cd icine extract edıp diper baglı hardiskleri sokerek cd rom uzerınden yapmasnı saglaarmısınız.

hardiskler olmaz ise disket yada özellikle cd rom üzerinden sonuca varacaksınızdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 10 Mart 2015; 22:31:47 >

• Bunu deniycem son sürüm bios denedim. Yardmınız için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.