Şimdi Ara

G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.294
Cevap
110
Favori
98.824
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

28 inde çıktıysa gelmesi bir 10-12 günü bulur.

cevaplariniz icin tesekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sök-tak yaparım diyorsanız güzel kamera çünkü araçta bırakıldığında yada çok uzun sürüş kullanımda ısınma sıkıntısı olduğu biliniyor.

Mini serisini tartıştığımız konuda ısınma problemi için cihaza delikler açıp modifiye eden arkadaşlarımız da var.

Ayrıca ısınma sorununun giderildiği 0806 modelini almak daha mantıklı.

incelemelerim sonucunda bugün mini0806 siparişi verdim hayırlısı bakalım. tavsiyen için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosebud32

quote:

Sök-tak yaparım diyorsanız güzel kamera çünkü araçta bırakıldığında yada çok uzun sürüş kullanımda ısınma sıkıntısı olduğu biliniyor.

Mini serisini tartıştığımız konuda ısınma problemi için cihaza delikler açıp modifiye eden arkadaşlarımız da var.

Ayrıca ısınma sorununun giderildiği 0806 modelini almak daha mantıklı.

incelemelerim sonucunda bugün mini0806 siparişi verdim hayırlısı bakalım. tavsiyen için teşekkürler.

Rica ederim kutu resimlerini bekliyoruz

• Kameralar konusunda rehber niteliğindeki tüm paylaşımların için teşekkürler hocam. Yalnız ana konunun ilk mesajı bile içinden çıkılmaz bir hal almış:)

Ben elma-portakal soyup, amuda kalmasına gerek yok diyip tavsiyeni görünce bu cihazdan iki adet sipariş verdim. İstediğim, aracın üstünde takılı olsun, Allah göstermesin kaza vs olmadığı sürece de orada olduğu unutayım gitsin. Böyle ters bir durumda da tüm araçların plakaları gece-gündüz net bir şekilde görülsün. İhtiyacımı tam olarak karşılayacak en ucuz cihaz bu galiba diye bunu aldım. Çok araştırırsam içinden çıkamayacağım biliyorum. Kapasitörlü olması benim amacıma uygun olması demek sanıyorum. Umarım doğru tercih yapmışımdır:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soğutucu -- 4 Nisan 2015; 21:39:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: optiarc

Kameralar konusunda rehber niteliğindeki tüm paylaşımların için teşekkürler hocam. Yalnız ana konunun ilk mesajı bile içinden çıkılmaz bir hal almış:)

Ben elma-portakal soyup, amuda kalmasına gerek yok diyip tavsiyeni görünce bu cihazdan iki adet sipariş verdim. İstediğim, aracın üstünde takılı olsun, Allah göstermesin kaza vs olmadığı sürece de orada olduğu unutayım gitsin. Böyle ters bir durumda da tüm araçların plakaları gece-gündüz net bir şekilde görülsün. İhtiyacımı tam olarak karşılayacak en ucuz cihaz bu galiba diye bunu aldım. Çok araştırırsam içinden çıkamayacağım biliyorum. Kapasitörlü olması benim amacıma uygun olması demek sanıyorum. Umarım doğru tercih yapmışımdır:)

Cihaz F/P lideri doğru seçim

• 20 Mart'ta kargolandı lakin daha gelen giden yok -_-
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perosma

20 Mart'ta kargolandı lakin daha gelen giden yok -_-

Bende 5 martta siparis ettim.daha halA bekliyoz..tecrube oldu bidaha cok zor yurt disi almam..

• indiirim bitmiş yardımcı olabilicek warmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekool

quote:

Bende 5 martta siparis ettim.daha halA bekliyoz..tecrube oldu bidaha cok zor yurt disi almam..

aynen.böyle işmi olur ya.diger aldıgım urunde 45 gundur bekliyorum.mıknatıslı telefon tutucu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Çakmak çoklayıcı için seçtiğin bir ürün var mı ? bana da lazım. ama n11 de kargo dahil 11 12 tl ye satılanlar var, üzerinde 3 çakmak 1 de usb 5v çıkışı var. yurtdışından almak ne derece mantıklı olur onun kavgasını veriyorum kendimle :D

hocam benim araçta 1 kamera kullanıcam 2 de telefon şarj ederim en fazla.

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otm33b011&categoryId=20024988

bu ürün yetmez mi sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

quote:

Çakmak çoklayıcı için seçtiğin bir ürün var mı ? bana da lazım. ama n11 de kargo dahil 11 12 tl ye satılanlar var, üzerinde 3 çakmak 1 de usb 5v çıkışı var. yurtdışından almak ne derece mantıklı olur onun kavgasını veriyorum kendimle :D

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otm33b011&categoryId=20024988

bunu alırsan çakmak girişi iptal oluyor ama. başka bir zamanda direkt çakmak girişine ihtiyacın olursa bunu çıkartıp diğer cihazı takman gerekecek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

quote:

bunu alırsan çakmak girişi iptal oluyor ama. başka bir zamanda direkt çakmak girişine ihtiyacın olursa bunu çıkartıp diğer cihazı takman gerekecek.

yok hocam bunda da çakmak çıkışı var ortasında. 1 çakmak çıkışı,2 usb çıkışı. yeterli gibi geldi bana. ergonomik açıdan da fazla yer kaplamaz diğer çakmak çoklayıcıları gibi.

g1w-c usb ile mi çalışıyo çakmak girişi ile mi ?

• Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    fotolardan anlaşılan usb giriş ile, ama o da kablo ile çakmak girişinden aparatla yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekool

quote:

Walla yurtdışı sabır işi :) 4-5 ay içinde 3 tane alan arkadaşlar bile var
    G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü

• Ben sabirsiz bi adamim..size guvenerek f.p.urunu oldugu icin yurt disi terciih ettim.insallah gelirse olumlu olumsuz yorumlarimizi yazariz...bu hafta gelir herhalde...

• Olgu bey yurtdışından alışverişin sabır işi olduğunu daha önce birçok kez tekrarlamıştı. Bizim şanssızlığımız stok sorunu oldu. Yaklaşık 3 hafta ürünün tedarik edilmesini bekledik. Stok bitmeseydi şimdiye çoktan gelmişti ürünlerimiz. Gülün dikeni işte bu da. Yeni bir kamera daha alacağım muhtemelen, yine yurtdışını tercih ederim. Ülkemizdeki çakallara sattıkları çöpler için para kaptırmaktansa beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Olgu bey yurtdışından alışverişin sabır işi olduğunu daha önce birçok kez tekrarlamıştı. Bizim şanssızlığımız stok sorunu oldu. Yaklaşık 3 hafta ürünün tedarik edilmesini bekledik. Stok bitmeseydi şimdiye çoktan gelmişti ürünlerimiz. Gülün dikeni işte bu da. Yeni bir kamera daha alacağım muhtemelen, yine yurtdışını tercih ederim. Ülkemizdeki çakallara sattıkları çöpler için para kaptırmaktansa beklerim.

Türkiye'ye henüz girmedi mi kameralar ? Fordclup forumda bir çok kişi teslim almış PTT mi sallanıyor acaba anlamadım bende
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam PTT'nin sayfasından kontrol ediyorum ben. 1 Nisan'da Hollanda'ya geldi. 2 Nisan'da Türkiye'ye yönlendirildi. Sonrası meçhul şu an. Henüz Türkiye'ye girmedi sanırım. Ama hafta sonuna kadar girer diye düşünüyorum. Önümüzdeki hafta da kutu açılımlarını yaparız :)
  • quote:

quote:

Olgu bey yurtdışından alışverişin sabır işi olduğunu daha önce birçok kez tekrarlamıştı. Bizim şanssızlığımız stok sorunu oldu. Yaklaşık 3 hafta ürünün tedarik edilmesini bekledik. Stok bitmeseydi şimdiye çoktan gelmişti ürünlerimiz. Gülün dikeni işte bu da. Yeni bir kamera daha alacağım muhtemelen, yine yurtdışını tercih ederim. Ülkemizdeki çakallara sattıkları çöpler için para kaptırmaktansa beklerim.

Türkiye'ye henüz girmedi mi kameralar ? Fordclup forumda bir çok kişi teslim almış PTT mi sallanıyor acaba anlamadım bende

valla olgu abi senin linkle paylaştıgın mıknatıslı kamera tutucu(8 dolarlık olan) 45 gundur yok.daha tr ye girişi bile gozukmuyor.kamerada 1 aydır ne oldugu mechul.ptt genel merkezi araip kargo numaralarını veriyorum daha tr ye giriş yapmamış diyorlar bu urunlere.nasıl bir iştir abi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

quote:

valla olgu abi senin linkle paylaştıgın mıknatıslı kamera tutucu(8 dolarlık olan) 45 gundur yok.daha tr ye girişi bile gozukmuyor.kamerada 1 aydır ne oldugu mechul.ptt genel merkezi araip kargo numaralarını veriyorum daha tr ye giriş yapmamış diyorlar bu urunlere.nasıl bir iştir abi.

Şans yok sende demekki

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.