Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.711
Cevap
90
Favori
255.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O saati biliyorum cok guzel bir saat gunes enerjili olanda var. ama ben barometre altimetre ve pusula kullanimi sevdigim icin protrek serisi daha hos geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caca40 -- 2 Aralık 2016; 22:39:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar casio rangeman saat 3-4 gündür sıcak ortamdam soğuk ortama geçiş yapınca camda su buharı oluyor.5-10 dk sonra kayboluyor.Sizde de oluyor mu acaba ?

• Temocan kullanıcısına yanıt
    camın içinde mi dışında mı?
  • Ga-400-4A ve GA-110TS-1A4ER ile hizli bir giris yaptim kulube
  • Merhaba ben de ga 400 2a modelini almak istiyorum fakat nereden alacağım konusunda kararsızım casio nun sitesinde saat 130$ ve Limited üretilmiş Türkiye de ise 170 liradan 510 A kadar fiyatlar uzanmış durumda sizce nereden almalıyım?

• Saatin içinde oliyor
  • Casio saat de su buharı camın içinde oluyor
     G-Shock Topluluğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temocan -- 10 Aralık 2016; 16:15:36 >
    Saatin ici acildi mi hic?

• Saati 30 Ağustosda aldım saat hiç açılmadı.

Eger Turkiye icerisinden bayiden vs aldiysaniz faturasi ile direk goturun. Saat bariz contadan su kacirmis iceriye. Sizlik bir durum degil. Garantiye girmek zorunda heleki ersa garantisindeyse kesin goturun. Bu saatler uretilmeden once her turlu zorlu sart testlerine tutuluyor. Su darbe titresim vs vs

• N11 den aldım . Faturası var.Bursa da teknik servise götürucem. Teşekkür ederim

hocam aynı şey benim mudman serisinde olmuştu. Sıcak bir duştan sonra bir de baktım ki içi buhar olmuş. Hemen garantiye verdim. Saat garantiden geldi yine aynı oldu. Bir daha verdim aynı sorun devam ediyor diye bu sefer de değişim istedim. Değişim yaptılar ve aynı sorun o saatte de oldu. Tahminim sıcakta içindeki su geçirmezlik contası şekil değiştirip ters dönüyor ve saat su geçirmeye başlıyor bazı modellerde böyle bir sorun var. Garantiye verin bir daha olursa değişim isteyin.
  • Bazı g-shock modellerinde ısı değişimden dolayı geçici buhar olabiliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temocan

Buhar camın içinde oluyor
     G-Shock Topluluğu.

Gecmiş olsun. Bende de aynı saat var kolumdan hiç çıkartmıyorum denize havuza banyoya heryere giriyorum bende hiç böyle birşey olmadı bekletmeden servise verin hocam buhar yapabilmesi için içeride nem yada sıvı olmasi lazım.

• Arkadaşlar Bursa da casio teknik servis saati almadı yada Servis değil di.2-3 bayii ye gittim . Saati İstanbul'a yolladım bugün.Saatdeki hatayı da anlatan bi de not yazdım, faturaya gerek yokmuş.Garanti belgesi yetiyormuş.

hocam direkt ersaya yolladıysan kargoyla icabına bakarlar sonuçta bayi de ersaya gönderiyor. Bizzat sizin yollamanız daha iyi olmuş.
  • quote:

Arkadaşlar Bursa da casio teknik servis saati almadı yada Servis değil di.2-3 bayii ye gittim . Saati İstanbul'a yolladım bugün.Saatdeki hatayı da anlatan bi de not yazdım, faturaya gerek yokmuş.Garanti belgesi yetiyormuş.

Evet Casio ürünlerinin hiç birisinde FATURAYA gerek yoktur. Ersa'ya ait garanti belgesi yeterlidir Casio kullanan arkadaşlarım...
  • Anlamadığım konu bu saat efsane dediler 20 bar dayanıklılık var filan sonra denize havuza bile girmedim su almış neyse kısmetimiz bu hatalı ürünmüş.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temocan -- 10 Aralık 2016; 15:18:28 >
  • quote:

Anlamadığım konu bu saat efsane dediler 20 bar dayanıklılık var filan sonra denize havuza bile girmedim su almış neyse kısmetimiz bu hatalı ürünmüş.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Kısmet Hocam sonuçta kul yapısı Allah yapısı değil hata olabilir ama efsane konusunda haklısınız üzerinden kamyon tır geçse bir şey olmaz 10 kattan bırakın en fazla çizilir Hocam.
  • Akşam AVM`de gezerken Casio standında Gx-56-1B modeli gözüme çarptı. Uzun zamandır aradığım bir modeldi. İkinci ellerini bile satan yok denecek kadar az. Baktım birde %50 İndirim yazıyor.

Hemen daldım mağazaya, ellerindeki stokları bitiriyorlarmış; kuyumcu oldukları için.

Kırmızı olanından isterdim ama kısmet bunaymış. Üretimi olmayıp piyasada bulunmayan bu saati çok uygun fiyata gelince kaçırmak istemedim.

G-Shock ailesi genişliyor. 2. G-Shock`um.

G-Shock Topluluğu.

Kalın bir bileğim var, tam oturdu diyebilirim koluma.

G-Shock Topluluğu.

Özellikleri
    Tam Otomatik Işıklı Zemin Aydınlatma
    60-70DK karanlıkta kalınca ekranı kapatıp Enerji tasarrufu
    Güneş Enerjisi
    Dünya Saatleri
    24 Saatlik Kronometre
    Geri Kronometre
    5 Alarm
    Alarm Tekrar Fonksiyonu
    Pil Seviye Göstergesi
    Tam Otomatik Takvim
    12/24 Saat Formatı
    Sessizlik Fonksiyonu
    Darbelere Karşı Dayanıklılık
    Kir ve çamura dayanıklı yapı,saatin içine kir ve çamurun kaçmasını önler
    200 Metre Su Geçirmezlik
    Mineral Cam
    Silikon Kayış
    Saatin Boyutları : 55,5 X 53,6 X 17,5mm
    Saatin Ağırlığı : 88 gram

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.