Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hem 700 luk saati 200 e alacak birde ekstradan satacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C+Prologic kullanıcısına yanıt
    20 saniyedir bir hareket eder analog kollar..eğer 20 saniyeyi geçiyorsa servise verin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam G-Shock Topluluğu.
  • Saatin üzerinde sudan kaynaklı kireçlenme oluyor galiba sizler saati nasıl temizliyorsunuz ? Birde saati atina ya ayarlarsam sinyal alıyor moskova yaparsam almıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temocan -- 9 Kasım 2016; 14:25:50 >
  • Temocan kullanıcısına yanıt
    peki sinyali atinadan alınca dogru gösteriyor mu yoksa ayar bozuluyor mu? ben daha atomicle senkronize etmedimde.
  • Saati 1 saat geri alıyor.
     G-Shock Topluluğu.

• Temocan kullanıcısına yanıt
    Moskova Ayarla Benimki moskova ayarlı sinyal alıyor,bir kaç gece almadığı oldu ama genelde sinyal var.su lekesi konusunda ise saatin camı derinde olduğundan kenarları böyle oluyor,Ben elime geçen bi bezle siliveriyorum ıslandıktan sonra ve lekelendikten sonra.
    Teşekkürler. G-Shock Topluluğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrkcc -- 9 Kasım 2016; 15:43:45 >
  • Teşekkür ederim.

• güneş enerjisi ile bir problem yaşadınız mı yada şöyle söyleyim pil seviyesi M ye hiç düştümü?
  • caca40 kullanıcısına yanıt
    hiç düşmedi.ilk aldığımda M idi Yarım saat güneşten sonra H olmuş.
  • 3 ay oldu alalı H seviyesinde idi hiç düşmedi.

• benim eski saatim prg 240 idi tamamen digital olanı . Birgün kurcalarken bakalım pilini bitirebilecekmiyim diye ışığı yakmaya başaladım. seri şekilde basarak 1200 kere bastıktan sonra şarjı H den M ye düştü.
    şimdiki kullandığım saat Prw-6000 buna o testi yapıp yapmama konusunda kararsız kaldım.
  • bayagidir kafamda bi modeli var. genelde nerelerden aliyorsunuz? amazon dan almayi dusunuyorum ama iyi fiyat veren TR de bir satici var mi?
  • Merhaba arkadaşlar bayadır gözüme kestirdiğim ga-400 9bdr modelini sonunda indirimler sayesinde n11 den 244 tl ye aldım. Almamın başlıca sebebi havalimanında apron kısmında çalışmam çok sağa sola çarpıp saat heba ettim swiss military aldım hali hazırda 1 seneden fazladır onu kullanıyordum oda canavar gibi saatti ama 9bdr nin sarı lacivert oluşu beni benden almıştı sonunda iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum bende sizinleyim sayılır :) daha saat elime ulaşmadı yeni sipariş verdim geldiğinde paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABB09 -- 13 Kasım 2016; 4:01:46 >
  • Teşekkürler bende sinyal alımını kapatmıştım moskova yapınca sinyal alıyor ve saat doğru gösteriyor

• guguk kullanıcısına yanıt

• Saniye kadranı ni diyorum hocam arada bir durduğunu farkediyorum dijitalden ya önde oluyor yada geride her zaman saniye çubuğunu ayarlamak zorunda kalıyorum
    Acaba bunun bir ayarı mi var bilmediğim yada otomatik olarak güç tasarrufu için mi duruyor

• ben de sedef ten aldım n11 den GA-400hr-1adr... Saat muhteşem ötesi gerçekten... Tipinden ziyade siyah ve kırmızının muhteşem birleşimi saati almama yetti. Bu arada ben de fenerliyim hocam ;) hayırlı olsun.
  • SeçmeceKarpuz kullanıcısına yanıt
    Hocam prg 270 i sattiniz mi?

• Buda benim saat :))
     G-Shock Topluluğu.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.