Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.711
Cevap
90
Favori
255.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam, sizde güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah, sağolasın.
  • Arkadaşlar GA-400 de kol kaydırma özelliği var mı? Bazen tarih ve saatin önüne geliyor akrep yelkovan zor oluyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • Slm arkadaşlar casio ga-110 ts-1a4dr bu saati aldım bilgisi olanlar varmı acaba

• Merhabalar G-Shock saat önere bilir misiniz ? Fiyat aralığı 200-300 civarı olabilir..Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazymurat16

Slm arkadaşlar casio ga-110 ts-1a4dr bu saati aldım bilgisi olanlar varmı acaba

2 haftadir almayi bekledigim saat. Fiyati kafamdaki seviyeye dusunce alacagim black friday falan derken. s
  • 335 tl hepsiburada bugün elime ulaştı ilk deneyimler iyi yönde bakalım uzun kullanımda ne olacak casio ef-565 den sonra çok hafif geldi saat iyi yani

• ben de bugun amazon warehouse deals'dan 50 € ya siparis verdim ayni saati. bakalim nasil bir mal gelecek. iyi mi kotu mu merak icindeyim.
  • GiveVoicee kullanıcısına yanıt
    Ben yurtdışından g-shock getiriyorum elimde bir kaç model bar şu anda istediğiniz rakamlara dm den iletişime geçerseniz yardımcı olurum

• Bi yandan su saati de alasim var. cok iyi fiyat :D
    http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/casio-ga-400-4a-erkek-kol-saati-P138643607
  • Casio Gshock modelleri video inceleme

Youtube.com/saatcellcom adresine abone olup takip edebilirsiniz.

Saatcell G-shock modelleri adresinden de güvenle sipariş verebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teomanr -- 24 Kasım 2016; 17:33:3 >

• bugun gg-1000 modelini alarak araniza katildim saat cok sik bilege yakisan bi saat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba hayatımda ilk defa saat kullanacağım. kronometre titreşimli alarm gibi özellikleri için bu saati düşünüyorum. nasıl olur.
    http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/casio-gd-350-1b-239459225?gclid=CLbPrIeKy9ACFbIW0wodlcMJiw&ggmktg=PaidSearch*PLA*232252527*22324017807*58375869687*pla**pla-79003284807&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

• quote:

Orijinalden alıntı: C+Prologic

Ga 1000 saatim var saniye çubuğu arasıra duruyor elimle hafif vurduğum zaman da tekrar başlıyor çalışmaya acaba bu pilden mıdır degilse nedendir? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Bende de ga1000 var ve aynı sorun bende de var..Arada bakıyorum analog saniye durmuş fakat saat geri kalmıyor..Akrep yelkovan çalışıyor diğer modlar da çalışıyor ama saniye takılıp kalıyor..Pusula modunda da dijital olarak yön gösteriyor fakat saniye çalışmadığı için analog kullanamıyorum..Vurunca çalışıyor aynı sizdeki gibi..Acaba garantiye versem mi??Kronik bir sorundur belki..

• GA 400 4A ile ben de G-Shockluyum
  • arkadaşlar bu g-shock dw5600 modelleri satın alınır mı çok güzel görünüyor fakat sizler ne düşünüyorsunuz ?
  • Arkadaslar g9300 mu alayim yoksa ustune biraz daha koyup ga1100 1a3dr mi alayim tavsiyelerinizi bekliyorum

• gaffola69 kullanıcısına yanıt
    şahsi fikrim ga 9300 yönünde olurdu.
  • caca40 kullanıcısına yanıt
    hocam dw5600 nasıl sizce ?
  • Arkadaşlar selam elimde 2 adet G-SHOCK GA-100-1A4 modeli mevcut her ikiside SIFIR ve orjinaldir.Yurtdışından kendim satın aldım.Düşünen arkadaşlara kutu ve içeriği ile vereceğim.Fiyat için pm den ulaşabilirsiniz.Resimlerinide paylaşıyorum
     G-Shock Topluluğu. G-Shock Topluluğu. G-Shock Topluluğu. G-Shock Topluluğu. G-Shock Topluluğu. G-Shock Topluluğu.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.