Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
90
Favori
255.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Orijinalden alıntı: baraquda13

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

350 lira

Tam olarak modelini yazarmısınız.

http://www.konyalisaat.com.tr/product_info.asp?id=33417&product=Casio-GA-120-1A

http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/casio-saat-ga-120-1adr-100-tr-garantili-47854001

235 TL TR GARANTİLİ

• quote:

Orijinalden alıntı: kemomando

quote:

Orijinalden alıntı: Syclopse

G-Shock Topluluğu.

Buna da çocuk saati diyen çıkacak mı, çok merak ediyorum

Offf ne yaptın hocam ya çok beğendim

buna bayıldım ne bunun modeli, bulunur mu türkiyede aynı renk

edit: buldum MRG 8000G 1A 5294$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevarbe -- 14 Aralık 2011; 19:47:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

G-Shock Topluluğu.

10 numara saatti.Ama lisedeki beyinsizler bebe saati diye dalga geçtikten sonra kardeşime devretttim.

bu saatin kod numarası ve özellikleri nelerdir? tasarımı dikkatimi çekti g-shock pek sevmediğim halde çok beğendim bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: baycihan

quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

G-Shock Topluluğu.

10 numara saatti.Ama lisedeki beyinsizler bebe saati diye dalga geçtikten sonra kardeşime devretttim.

bu saatin kod numarası ve özellikleri nelerdir? tasarımı dikkatimi çekti g-shock pek sevmediğim halde çok beğendim bunu.

Model adı Riseman. Türkiye fiyatı 400 TL civarıydı hatırladğım kadarıyla.

• Özellikleri ne bu g-shockların
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julies

G-Shock Topluluğu.
    memnunum.

Modeli nedir bunun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çay

Özellikleri ne bu g-shockların

modelden modele değişir
  •  G-Shock Topluluğu.

180 tl ye aldım daha yeni kasım ayında, memnunum baya cok şekil saat spor salonunda ve motor üstünde iyi gidiyo.Sağlama benziyo Uzun süre gitcek gibi bi izlenim bıraktı bende..
  • quote:

Orijinalden alıntı: american_camaro

G-Shock Topluluğu.

180 tl ye aldım daha yeni kasım ayında, memnunum baya cok şekil saat spor salonunda ve motor üstünde iyi gidiyo.Sağlama benziyo Uzun süre gitcek gibi bi izlenim bıraktı bende..

Nereden aldınız acaba farklı renkleri mevcut mu biliyor musunuz?
  • Bende G-Shock 511D kullanıyorum çok memnumun.

G-Shock Topluluğu.

7,5 sene oldu hala canavar gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

quote:

Orijinalden alıntı: american_camaro

G-Shock Topluluğu.

Nereden aldınız acaba farklı renkleri mevcut mu biliyor musunuz?

İstanbul, Sirkeci, doğubank alışveriş merkezinin yanında (yanyana) 2 tane saatci var onlardan birinde aldım.
    Neredeyse bütün renkleri var ama modellerde ufak farklılıklar var, mesala dış kordon ve kasa bire bir aynı oluyo ama icinde ufak farklar oluyo..
    Bire bir aynı olarak beyaz rengi var onu cok net hatırlıyorum, başkada yok galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: EyesOnYou-TR

quote:

modelden modele değişir

Demek istediğim bu seriye özel bi şey varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EyesOnYou-TR

quote:

modelden modele değişir

Demek istediğim bu seriye özel bi şey varmı

gerçekten dayanıklı saaatler hocam en belirgin özelliği bu. spor yapanlar için birebir
  • ulan açtığım konu ilerlemiş gözlerim yaşardı.:D.bu arada yengeniz yeni bir casio aldı g-shock değil ama olsun :D
  • burada tüm g-shock modellerini bulabilirsiniz.

http://mygshock.com/
  • Efsanedir.....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

g-shock ve g-shock baby saatlerinin satıldığı modellerin çok olduğu bir internet sitesi var mı? yurtdışı sitesi olmazsa iyi olur çok beklemek istemiyorum da

Ben interneti deli araştırdım gittigidiyordan daha uygun fiyata g-shock satan göremedim. Bu arada saatlerden kutulu garantili ve faturalı olanlarından bahsediyorum. Ben Ankara'da mağazalardan fiyat araştırması yapıp, gittigidiyordan daha uygun fiyata alıyorum.

Netsiparis sitesi Türk siteleri arasında gördüğüm en büyük casio listesine sahip ve fiyatlar da gördüğüm en düşük fiyatlar. Çok sayıda g-shock ve baby g var. Ben dün sipariş verdim, bugün onay için aradılar, 2-3 gün içinde ulaştıracaklarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: salvo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

g-shock ve g-shock baby saatlerinin satıldığı modellerin çok olduğu bir internet sitesi var mı? yurtdışı sitesi olmazsa iyi olur çok beklemek istemiyorum da

Ben interneti deli araştırdım gittigidiyordan daha uygun fiyata g-shock satan göremedim. Bu arada saatlerden kutulu garantili ve faturalı olanlarından bahsediyorum. Ben Ankara'da mağazalardan fiyat araştırması yapıp, gittigidiyordan daha uygun fiyata alıyorum.

Netsiparis sitesi Türk siteleri arasında gördüğüm en büyük casio listesine sahip ve fiyatlar da gördüğüm en düşük fiyatlar. Çok sayıda g-shock ve baby g var. Ben dün sipariş verdim, bugün onay için aradılar, 2-3 gün içinde ulaştıracaklarmış.

casiosaatbayi.com dan ga-100-1a1 aldım. kargoyla baya uğraşmama rağmen sonucuna değdi. elden alamazsanız internette rahatça bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: nevarbe

quote:

Orijinalden alıntı: kemomando

quote:

Orijinalden alıntı: Syclopse

G-Shock Topluluğu.

Buna da çocuk saati diyen çıkacak mı, çok merak ediyorum

Offf ne yaptın hocam ya çok beğendim

buna bayıldım ne bunun modeli, bulunur mu türkiyede aynı renk

edit: buldum MRG 8000G 1A 5294$

yaaw bunun plastik, titanyum filanından olsa seri imalata geçse çooook güzel olur, yoksa bir saate 5000 küsur$ verilmez. 25 yıldönümü için çıkarılmış özel bir seriymiş

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.