Şimdi Ara

G.SARAY-AJAX MAÇI EREDİVİSİE LİVE1 DE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR TÜRK TELEKOM ARENA STADINDAKİ AÇILIŞ MAÇINI ASTRA UYDUSUNDA EREDİVİSİE LİVE1 kanalında herkesin bilgisi olsun
    http://liveonsat.com/LJ_foot_friendy_club.php#

• İstanbuldan rahatlıkla 90la almamız gerekiyor ben bakayım...
  • Evet gayet güzel çekiyor az önce baktım yer istanbul çanak 90lık...
  • Stadın açılış maçını bile izleyemiyoruz tvde uyduyuda söktürüp kablolu tv taktırmıştık hayatta izleyemeyiz şimdi.
  • BİZDE SERVER KİRALAYIP İZLEYEBİLİYORUZ HOLLANDA DİLİNİ ÖĞRENMİŞ OLUCAZ MAÇ ESNASINDA HEHE!!!
  • star tv veriyor zaten Türksat 42 derece
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnygirl
    star tv veriyor zaten Türksat 42 derece

Yanlis bilgi STAR TV vermiyormus!
  • Star tv vermiyor dsmart euro futbol veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-Smart HD

quote:

Orijinalden alıntı: funnygirl
    star tv veriyor zaten Türksat 42 derece

Yanlis bilgi STAR TV vermiyormus!

pardon ya. ben, starda reklamını görmüştüm

• Olmayan şeyin reklamını nasıl gördün sen FENERBAHÇE maçını görmüşsündür oda kanald de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.hogan

Olmayan şeyin reklamını nasıl gördün sen FENERBAHÇE maçını görmüşsündür oda kanald de...

ben ,türk telekom açılış reklamını gördüm. zaten ,olmayan bir şey değil.

fenerbahce macını da izledim. şu 2-1 yenildiği. Y.MALATYA ile oynadığı maçı kastettin,sanırım. O DA TRT deydi. kupa maçlarını TRT veriyor

• Liverpool maçını izlediysen yetmiştir o maç sana ben artık 80sene maç izlemezsiniz diye düşünüyordum ama yanılmışım insan oğlu kızarmayınca kızarmıyor yüzü...bAK NE GÜZEL İŞTE DOĞRU YOLU BULMUŞSUN KENDİ SEVİYENDEKİ TAKIMLARI TAKİP EDİYORSUN BENDE LİVERPOOL CHELSEA MAÇLARINI İZLİYORUM SENDE ONLARI TAKİP ET

• quote:

Liverpool maçını izlediysen yetmiştir o maç sana ben artık 80sene maç izlemezsiniz diye düşünüyordum ama yanılmışım insan oğlu kızarmayınca kızarmıyor yüzü...bAK NE GÜZEL İŞTE DOĞRU YOLU BULMUŞSUN KENDİ SEVİYENDEKİ TAKIMLARI TAKİP EDİYORSUN BENDE LİVERPOOL CHELSEA MAÇLARINI İZLİYORUM SENDE ONLARI TAKİP ET

feneri takip etmeye utandığını itiraf ediyorsun yani

• Ben senin gibi 8e5ikta5ı takip etmiyorum ben FENERBAHÇEYİ KALBİMDE GÖNLÜMDE YAŞIYORUM....cut
  • quote:

Ben senin gibi 8e5ikta5ı takip etmiyorum ben FENERBAHÇEYİ KALBİMDE GÖNLÜMDE YAŞIYORUM....cut

belli F7 aşkından aykut tv de ağlıyor.

Şampiyonlar liginde "0"puanı anladık da Türkıye kupasında "0" puan nedir yahu
  • arkadaslar, konu biraz uçtu, kusura bakmayın
  • Konunun ömrü fazla dğeil zaten merak etme
  • Arkadaşlar toparlanalım biraz fener bjk gs burada önemli değil önemli olan maçı ŞİFRESİZ izleyemememiz
    TÜM TÜRKİYEDEN MAHRUM ETMELERİ KONU BENCE bu açılışı şovu görseli MAÇI TRT vermeliydi ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boranfirat

Arkadaşlar toparlanalım biraz fener bjk gs burada önemli değil önemli olan maçı ŞİFRESİZ izleyemememiz
    TÜM TÜRKİYEDEN MAHRUM ETMELERİ KONU BENCE bu açılışı şovu görseli MAÇI TRT vermeliydi ne dersiniz?

cok haklısın ama bu paragoz adnangiller başımızda olduğu surece daha cok beklerız boyle şeylerı
    adam yussuzun tekı kapanış konuşmasında ıslıkladık banamısın demıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonsuzlukta -- 15 Ocak 2011; 12:16:48 >
  • astra yı uydudan nasıl aratıp ayarlarını yapıcam yardımcı olurmusunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.