Şimdi Ara

FxSound Enhancer for Windows 13.023

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• quote:

Bu program Winamp, Windows Media Player, RealPlayer, Musicmatch ve JRiver için tasarlanmis bir eklentidir. Dijital seslerinizi heyecanlandirin. DFX, müzik dinleme deneyiminizi MP3, windows media, internet radyo ve diger müzik dosyalarinin ses kalitesini gelistirerek arttiriyor. DFX ile sanki müzik dosyalariniza sihirli bir degnek degecek.

DFX ile bilgisayarinizin sesini, zengin stereo(çoklu ses) sistemli, mükemmel tasarlanmis bir müzik dinleme ortamina çevirebilirsiniz. DFX kullanmanin en kisa yolu sadece standart ayarlarla DFX'i açin. Sesin ne kadar berrak oldugunu gördügünüzde etkileneceksiniz. Eger isterseniz ayarlari kendi müzik keyfinize göre degistirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 11 Mayıs 2018; 22:14:4 >

• Örnek ayarlara dair bir kaç resim eklerseniz daha iyi olur.
    Gom Player da da benzer ayarlar otomatik yapılıyor örneğin (12 ye yakın ses temasından).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu daha başka bir şey. Sesi güçlendiriyor. @fds14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 18 Kasım 2014; 15:45:11 >
  • Denedim ama sesi bozmaktan başka bir şey yapamadım.
    Püf noktası nedir acaba?
  • olmazsa olmaz programın creative ile harikalar yaratıyor. sesi bozuyor diyenin kulağında sorun vardır bana göre. sırf bass özelliği için bile olmazsa olmazdır

FxSound Enhancer for Windows 13.023
  • Alternatif olarak SRS HD Audio Lab düşünülebilir.
  • Srs sandbox audio daha iyi hd audio lab'tan.
  • Çok güzel bir paylaşım. Teşekkürler
  • VIA Audio driver var z623 ile kullanıyorum bu program fayda sağlar mı sizce arkadaşlar?
  • Program güzel de kaldırınca ses acayip kötü oluyo eskisi gibi olmuyor beyler neden?
  • Denememiştim,deneyelim bakalım nasılmış,teşekkürler

• FxSound Enhancer for Windows 13.023

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.