Şimdi Ara

Fx tavsiye (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de araştırıyordum tavsiye üzerine amarkets'te demo hesap açtım öğreniyorum hala devam etmeyi düşünüyorum şimdilik

• hocam ben de araştırıp amarkets'le çalışmaya başladım memnunum şimdilik isterseniz inceleyin

• bugün yarışma düzenliyor amarkets, en iyi tahmine ödül var denedik bakalım katıldınız mı siz de?

• olive markets nasildir arkadaslar vami bilgisi olan

• dogangoxel kullanıcısına yanıt

Hiç bulaşmayın. Sitelerine erişim engeli var spk tarafından

• GÖKHAN SOYLU G kullanıcısına yanıt

Yurt dısı hangı foreks fırmasına guvenebılırım ? Yurt disi butun firmalar engelli degilmi zaten spk tarafindan

• quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Yurt dısı hangı foreks fırmasına guvenebılırım ? Yurt disi butun firmalar engelli degilmi zaten spk tarafindan

ben amarkets'le çalışıyorum memnunum hocam hem 50k limiti yok hem de uluslararası otoritelerce denetleniyorlar işime geldi açıkçası araştırın bence

• Bu aralar kripto borsaları sıkıntılı olduğu için foreks borsa gibi alternatiflere yöneldim. Amarkets firmasına denk geldim yorumları iyi gözüküyor nasıl sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: teniselman

Bu aralar kripto borsaları sıkıntılı olduğu için foreks borsa gibi alternatiflere yöneldim. Amarkets firmasına denk geldim yorumları iyi gözüküyor nasıl sizce?

Cok kotu tavsiye etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 5 Mayıs 2021; 14:47:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

Cok kotu tavsiye etmem

Alıntıları Göster

forexi mi amarkets'i mi hocam? ilk kez olumsuz konuşan oldu :) neden acaba nedir tecrübeniz?

• hocam kriptolara btc'ye girmekle amarkets'te forexe başlamak arasında kaldım hangisini önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: yamanefeli

hocam kriptolara btc'ye girmekle amarkets'te forexe başlamak arasında kaldım hangisini önerirsiniz?

aynen dostum borsaların patlamasından sonra ben de demo hesapla başladım amarkets'te biraz öğrenip bakıcam durumlara

• firma araştırıyorum yorumlara bakıyorum amarkets fena değil başka ne önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.