Şimdi Ara

Fx 8350 sogutucusu phenom x6 lara olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde fx 8350 stok sogutucusu var phenom ii x6 1090tye olurmu bu stok sogutucu tipleri benziyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• am3+ am3 yani olur.
  • Eyv hocam

• am2,am3,am4 aynı tipte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars.42 -- 22 Eylül 2019; 1:51:46 >
  • pars.42 kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam oldu ama o mandali cektigimizde orjinali kadar sert oturmuyor ama sicaklik degerlerinde falan bir sorun yok

am2 am3 am3+ aynı tipte am4 farklı
  • eski am3 fx-6300 için kullandığım xigmatek hdt-d1284 soğutucuyu şu an am4 anakartta kullanıyorum.stok am3 soğutucularda am4,am2 uyumluFx 8350 sogutucusu phenom x6 lara olur mu?
    Bu AMD'nin güzelliklerinden iyi bir soğutucun varsa soket değişse bile kullanmaya devam edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars.42 -- 22 Eylül 2019; 23:39:9 >
  • Fx 8350 soğutucusunu R5 2600e taksak ne olur acaba ? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Soğutma performansı daha iyiyse daha iyi olur elbette

Bence baya iyi soğutur sonuçta 125w lik bir işlemciyi soğutuyor bakır plaka oranı baya fazla.

• Doğru 125 w soğutucuyu ,65 w işlemcide kullanmak hem daha sessiz hem dağa soğuk olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Fx 8350 soğutucusunu R5 2600e taksak ne olur acaba ? :)
    O sesi kaldıracak bünyen varsa buyur kullan
    tabi biz spor olsun diye su soğutmaya almanya'dan am4 kit getirttik.dingil soğtucun uydu ya en iyi sen biliyorsun eyoo hadi bunu kutlayalım.Türk kullanıcısı ya bunlara cevap bile yazmayacaksın aslında.
  • Almanyadan fan getirttirmişmiş vay bee adamda ne para var.
    hava attığınımı sanıyorsun.kendini beğenmiş.
    hani am4 farklıydı çok bilmiş.dingil soğutucu dediğinin muadili 200 tl civarında.120 mm lik fanıyla,stok ryzen soğutucularından çok üstün.çünkü hiçbirinde 120 mm fan yok.senin gibilerle muhattap olmam.bannnn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars.42 -- 23 Eylül 2019; 16:41:28 >
  • 65w ı geçmeyen işlemcilerle stok fandan daha sessiz kullanılır.95 watt işlemcilerdede muhtemelen stok fan çapına bağlı olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars.42 -- 23 Eylül 2019; 15:26:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pars.42

Almanyadan fan getirttirmişmiş vay bee adamda ne para var.
    hava attığınımı sanıyorsun.kendini beğenmiş.
    hani am4 farklıydı çok bilmiş.dingil soğutucu dediğinin muadili 200 tl civarında.120 mm lik fanıyla,stok ryzen soğutucularından çok üstün.çünkü hiçbirinde 120 mm fan yok.senin gibilerle muhattap olmam.bannnn.
    al canım bu sana yeter.bilmediğin konularda artistik yapmadan önce sorarsın bir daha o mesajları pokemon bölümüne mi attın diye?BLOK

Fx 8350 sogutucusu phenom x6 lara olur mu?

https://www.overclock3d.net/news/cpu_mainboard/amd_s_am4_socket_will_not_be_compatible_with_old_cpu_coolers/1

@gun

hocam ben şimdi bunun neresine hoşgörü gösterecem?bu kadar basit konularda bile böyle külhanbeyliği yapıyorlarsa daha da yazmam buyursunlar kapatsınlar benim açığımı.daha önce kaldırıyorduk şimdi sebep ne zaten forum ölmüş bir de üzerine laf yiyoruz deli şaapmadı yani.neden gıcık herkes bana çünkü 25 bin mi ne imzamdaki sistem bak ne para var diyor.forumda kimse seslenmesin diye fx sistemimi kurup kullanmayacam yani ben de bir de 2700x sistem var o da yazıyordu sildim sonra delirince millet.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.