Şimdi Ara

fx 6300 uygun ram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fx 6300 alacağım ama fx serisi için 1866 mhz ram öneriliyor ben 1600 mhz ram alıcaktım ama içime bir kurt düştü 1600 mhz ram alsam sıkıntı yaşarmıyım yada cpu performansında bir değişim(oyun için alıyorum)

• Dun topladim sistemi bende fx6300 8 gb gskill ramler 1600 mhz 7870xt ekran karti cod blackops2 multi ultra ayarlar 60 fps sabit, the war-z highda 60 fps aliyorum bi sıkıntı yaratmaz merak etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=8639 almak istediğim ram sizce nasıl?
  • Uyumsuzluk sorunu yaşamazsınız önemli olan yüksekliği ileride işlemci soğutucusu aldığınızda problem yaşatmaması önemli ben lowprofile öneririm yada gskill ripjaws x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLCoN^ -- 8 Temmuz 2013; 16:00:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut2300

fx 6300 alacağım ama fx serisi için 1866 mhz ram öneriliyor ben 1600 mhz ram alıcaktım ama içime bir kurt düştü 1600 mhz ram alsam sıkıntı yaşarmıyım yada cpu performansında bir değişim(oyun için alıyorum)

Hiçbir sorun olmayacaktır.Testlerde belki birkaç rakam ancak oynar.Gözle görülür bir fark göremezsiniz gönlünüz rahat olsun alabilirsiniz.
  • ileride ram yetmezse takviye yapabilirim birde cl9 değilde cl11 ram aslam sıkıntı olur mu?
  • quote:

ileride ram yetmezse takviye yapabilirim birde cl9 değilde cl11 ram aslam sıkıntı olur mu?

olur

1600 le 1866 arasında fark olmaz.

gskill 2x4gb iş görür herzamanki tek tavsiyem en uyumlu güzel stabil
  • Herşeyden önce harddisk varsa sat ssd al. O zaman performans artışı görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meraxes

Dun topladim sistemi bende fx6300 8 gb gskill ramler 1600 mhz 7870xt ekran karti cod blackops2 multi ultra ayarlar 60 fps sabit, the war-z highda 60 fps aliyorum bi sıkıntı yaratmaz merak etme

Sende o motorumsu ses cikiyormu ekran kartindan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu zamanda ram çalışma frekansı olarak 1600 MHz kafi.
  • quote:

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=8639 almak istediğim ram sizce nasıl?

vatan tatata tann da 160-187 arasi gayet iyi fiyati

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaGaNSaN

quote:

Dun topladim sistemi bende fx6300 8 gb gskill ramler 1600 mhz 7870xt ekran karti cod blackops2 multi ultra ayarlar 60 fps sabit, the war-z highda 60 fps aliyorum bi sıkıntı yaratmaz merak etme

çıkmıyor sadece öndeki fandan ses geliyor kasanın içinde takılı gelen pc yükteyse ön sesten trrr tarzı bi ses geliyo çözemedim ama fandan geldiğine eminim
  • gskill al corsair al
  • quote:

quote:

quote:

çıkmıyor sadece öndeki fandan ses geliyor kasanın içinde takılı gelen pc yükteyse ön sesten trrr tarzı bi ses geliyo çözemedim ama fandan geldiğine eminim

bende xt almayı düşünüyorum ama o ses sorunu olursa değiştirmeye vaktim olmaz. o yüzden gtx760 düşünüyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

bende xt almayı düşünüyorum ama o ses sorunu olursa değiştirmeye vaktim olmaz. o yüzden gtx760 düşünüyorum

valla saatlerdiy yük altında pc ses mes çıktığı yok karttan

• corsair xms amd serisi almanı tavsiye ederim ..çok kararlı çalışıyor
  • quote:

fx 6300 alacağım ama fx serisi için 1866 mhz ram öneriliyor ben 1600 mhz ram alıcaktım ama içime bir kurt düştü 1600 mhz ram alsam sıkıntı yaşarmıyım yada cpu performansında bir değişim(oyun için alıyorum)

çok minimal değişimler oluyor bazen hiç olmuyor 1600mhz gayet iyi merak etmeyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.