Şimdi Ara

FX 6100 sisteme ekran kartı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar, şu anki sistemim budur:

Anakart: GA-970A-DS3
    İşlemci: AMD FX 6100 Six-core 3.3GHz
    RAM: 8GB
    Ekran kartı: Powercolor HD4850 1 GB 256Bit (Directx10.1)
    Power: (AE-STRIKEX-600W 80+bronze)

Tek oynadığım oyun CS:GO. Hiç sıkıntı yok beni güzel şekilde götürüyor ancak DirectX 11 isteyen bir oyun oynamak istiyorum (Dead by daylight). Bu sebeble ekran kartını değiştirmek istiyorum. Oyun genellikle karanlıkta geçtiği için full ayarda oynamak istiyorum. Değerli abilerimizden kardeşlerimizden öneri bekliyorum. Sistem kötü eski, bu oyunlara daha yeter götürür şu ekran kartı vs :) Yardımlarınızı esirgemeyin ağzım yandı malum. DirectX12 kart tavsiye ederseniz sevinirim :D

• rx 550 falan iş görür heralde bakabilirsin
  • Tek oynadığın oyun cs go ise ara sıra farklı güzel grafikli oyun oynamak istiyorsan işlemcinde fx 6100 ise ben sana gtx 1050 öneriyorum ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

Tek oynadığın oyun cs go ise ara sıra farklı güzel grafikli oyun oynamak istiyorsan işlemcinde fx 6100 ise ben sana gtx 1050 öneriyorum ;)

Evet yüksel ihtimal sadece cs:go ile dead by daylight oynarım yıllarca :D işlemcim kötümü demek istediniz onu anlamadım idare edermidir? Bir arkadaşımda önerdiğiniz ekran kartına benzer birşey önerdi bu 3ünün birbirinden farkı nedir acaba?

http://www.hepsiburada.com/asus-expedition-nvidia-geforce-gtx-1050-2gb-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-ex-gtx1050-2g-p-HBV000001ZWOI?magaza=BETA%20PLUS%20TEKNOLOJ%C4%B0&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=Cj0KCQjw78vLBRCZARIsACr4cxzq_-8CKkUmquFmumJWKnmZUZlv-Z7VMHGS15Kx1m4XH5MFnO8xjy8aAtahEALw_wcB

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1050-2gb-gaming-gddr5-128bit-nvidia-dx12-ekran-karti.html

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1050-2gb-gaming-x-gddr5-128bit-nvidia-dx12-ekran-karti.html

• PunodeHierro kullanıcısına yanıt
    En fazla GTX 1050 Ti gider FX 6100'e. Bütçenize göre ya GTX 1050 Ti ya da GTX 1050 alın.

• Abim fx 6100 gtx 1050 ti ikilisini kullanıyor.Birçok oyunda gpu nun %90 ve üstü olduğunu gözlemledim.Ancak fifa 17 ve bf 1 gibi işlemci ağırlıklı oyunlarda hafif darboğaz olduğunu gördüm ama rahatsız edici düzeyde değildi.

• FX 6100 sisteme ekran kartı önerisi
    FX 6100 sisteme ekran kartı önerisi

Arkadaşlar özelliklerim bunlar pes 2019 yükledim kasıyor ne gibi değişiklik yaparsam pc mı yükselte bilirim ne önerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fx 8150 ile rx 560 kullaniyom csgo pubg başka oyun oynamadim ama deop yaşaniyo gibi pubg de senin kaldirmaya bilir ramda düşük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oem rx 460,rx 550 veya gtx 1050. 1050ti bile diyemiyorum çünkü ti modeli darboğaz yapar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.