Şimdi Ara

FUTBOLUN BAŞINA ABDÜLRAHİM ALBAYRAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TSN az önce Adnan polatın futbolun başına Abdülrahim Albayrakı getireceğini iddaa etti , arkadaşlar ne dersiniz güzel olurmu sizce. Zaten son zamanlardaki açıklamalarına bakarsak böyle bir şey olurmuş gibi geliyor bana.

• gelsin sezginden iyidir
  • iyi olur
  • Yeri gelir cebinden para verir yapmadığı şey değil bize böyle fanatik galatasaraylı adamlar lazım;)
  • gelemez saçma sapan bir haber profesyonellikten bahsediyorlar...
    artık profesyonellerle çalışılacağını belirttiler haldun efendiyide adnan sezgine yer açmak için harcadılar..
  • olablr tabkı olmasınıda cok ısterz hani ama abdurrahm albyrak adnan oztrkun yanındaydı ne olr bılınmz
  • albayrak para harcamaktan çekinmez istediği oyuncuyu kapıp gelir . iyi olur bence
  • Ben bu adamı yıllarca Trabzonspor'lu sandım
  • haldunu de severdim.

abdurrahim albayrakı da çok severim.

bu adam hepimizden çok seviyor gs yi emin olun.

adnan polatın kendi ağzından ( tabi tv de) dinlemiştim.

aklımda kaldığı özet : anlatıyor. o kadar servis var. her gün bir firmanın otobüsleri minibüsleri kulube gidip geliyor. faturalar bir geliyor, neredeyse bedava. adnan polat merak ediyor çağırın diyor firma sahibini. abdurrahim geliyor. hoş beş muhabbet. adam gs sevdasından bahsedince. polat ne istersin diyor. yeter ki izin verin kapıda bekçi olurum diyor. ondan sonra polat buna görev veriyor.

bunu seyredin,
    düşünün bu adam tr nin en zenginlerinden, sülalesi, ailesi var adam istese diğerleri gibi ceviz üstünde fındık kırar. ama adamın aşkı GS

inşallah gelir.

http://www.youtube.com/watch?v=tkyvbolkryi

• quote:

Orijinalden alıntı: masti

Ben bu adamı yıllarca Trabzonspor'lu sandım

bende oyle sanmıstım bı gol sevıncı vıdeosu vardı evınde takla fılan atıyor onu ızledıkten sonra bu adam hakkında yorum yapmıyorum.
  • Severim fakat duygularına, hislerine hakim olamayan bir şahıs...

Belki çok iyi bir Galatasaraylı fakat iyi bir yönetici olabilecek mi ?
  • link çalışmadı, değişikliğe de izin vermiyor
    inşallah bu çalışır

http://www.youtube.com/watch?v=tKyVBoLKryI
  • Neden başkan olmuyor bu para para para:) bu adamda varsa gerisi teferruat
  • Profesyonel değil Galatasaray'a yakışmaz ama çok fena fanatik Galatasaraylı severim kendisini
  • quote:

Orijinalden alıntı: /fatal3ty
    Profesyonel değil Galatasaray'a yakışmaz ama çok fena fanatik Galatasaraylı severim kendisini

Profesyonellik türkiyeye fazla kaçar bence bu adam yeter artar bile;)
  • Sabri'nin son dakikada Bordo'ya attığı gole sevincinden sonra Galatasaray'lılığına laf etmeyeceğim bir adam.
    Profesyonelliği bilemem ama gelmesini isterim.
  • Gelsin valla futbolculara bir moral verir o gazla uefa kupasını bile alırız
  • gelsin hem kulüp aşığı hem de inanılmaz iyi niyetli biri
  • Bende başbakanın dünürü alturun sahibi olsam bende giderdim yönetime
  • Kesinlikle istemiyorum hatta yönetime güvenim sarsılır , daha 1 ay evveline kadar yönetime saldıranlardandı şimdi dönüş yapmış sebebi belli oldu

Dün kendisiyle ilgili başka bir konuda "Adnan Öztürk ve seçimlerden sonra dönüş mü yaptı yoksa Üstünel gidince yönetimde kendisine yer açıldığını mı düşünüyor?" yazmıştım erken çıktı kokusu.

Polat yanlış yapıyorsun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.