Şimdi Ara

Futbolcu Dünyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şuanda Amatör bir kulüp de oynuyorum ve şans eseri anasayfamda gördüğüm "Futbolcu dünyası seçmeleri" reklamı dikkatimi çekti ve kendime güvenerek seçmelere gittim.
    ve Sonuç günü geldi...
    Seçilmişim ve bir futbol kampına davet edildim.
    Bu konu ile ilgili bir paylaşımı forum'da görmüştüm ancak "Dolandırıcı" diyen kadar "İyi,güzel tavsiye ederim." diyen de var.
    Yani gitsem de herhangi bir şey kaybetmem amatör kulübümde futbol hayatıma devam ederim diye düşünüyorum.
    Sizce bu kampa gitmeli miyim?
    En kötü ne olabilir ki?

• böbrek.avi falan olmayacaksa en kötü ne olabilir dediğin gibi.
  • Rezervasyonu yapıyorum topçu olursan haber et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

böbrek.avi falan olmayacaksa en kötü ne olabilir dediğin gibi.

ahahahha :D yok be ne böbreği hem zaten benim böbrek o kadar etmez.
    Kanal D,BJK TV,FB TV,NTVSPOR'da felan yayınlanıyor.Onlarda organcı olamaz herhalde :D
    Şuanda gitme kararı aldım ya,kayıtı yaptırayım bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Rezervasyonu yapıyorum topçu olursan haber et

#rez diyorsun yani,okey topçu olursam menajer'im sensin :D
  • bende aynı şekilde amatördeyim, seçmelerde ne yapılıyor ortamı anlatsana biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakdet1

bende aynı şekilde amatördeyim, seçmelerde ne yapılıyor ortamı anlatsana biraz

Dostum böyle çeşit çeşit senin benim gibi insanlar seçmelere katılmaya geliyor.
    Benim gittiğimde çok katılım vardı acayip fazlalardı be :)
  • O tür kamplardan birşey olmaz kendin kendini geliştirip yukselmelisin,yükselmek istiyorsan antrenmanlarını tam yap, düzgün beslen asla bakkaldan bisküvi felan alma profosyonel olmak istiyorsan dediklerime dikkat et.Çok sıkı çalış ve çabala, antrenmandan sonra iyi dinlen uykunu iyi al.Benim hocalarimdan öğrendiklerim bunlar.Ben geçen sene beşiktaşa transfer oldum adım gökhan töre ismimi googleya yazarsanız çıkıcaktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boosy17

quote:

ne yaptırıyolar diye soruyorum işte sadece maç mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

O tür kamplardan birşey olmaz kendin kendini geliştirip yukselmelisin,yükselmek istiyorsan antrenmanlarını tam yap, düzgün beslen asla bakkaldan bisküvi felan alma profosyonel olmak istiyorsan dediklerime dikkat et.Çok sıkı çalış ve çabala, antrenmandan sonra iyi dinlen uykunu iyi al.Benim hocalarimdan öğrendiklerim bunlar.Ben geçen sene beşiktaşa transfer oldum adım gökhan töre ismimi googleya yazarsanız çıkıcaktır

:'(
    Zaten bu kulübümde kalırsam A Takım'a kadar çıkacağım kesin ancak şuanki takımımında a takımı öyle ahım şahım bir takım değil 3.Lig'deler.
    Benim hayallerim değil HEDEFLERİM var,benim için büyük bir kulüpte oynamak hayal değil hedef.
    Gerektiğinden fazla çalışıyorum,futbol oynamadığım her zaman canım sıkılıyor ancak dinlenmem gerektiğini söylüyorlar :)
    Bu arada bende RONALDO memnun oldum :d

• quote:

quote:

quote:

ne yaptırıyolar diye soruyorum işte sadece maç mı

45 dakikalık bir maç yapıyorsun ve 3 set halinde Long shot test'i yapıyorlar yani uzun vuruş(free kick) test'i bu da benim işime gelen bir olaydı :)

• Arkadaşlar önerilerinize ihtiyacım var?
  • Hocam boyunuzu kilonuzu ve oyun sitilinizi kısacaa anlatabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: uçansony

Hocam boyunuzu kilonuzu ve oyun sitilinizi kısacaa anlatabilir misiniz?

Boyum : 1.74
    Kilom : 65
    Sol ayağımı kullanıyorum,uzaktan sert ve zor şutlarım ile dikkat çekiyorum. ( öyle diyorlar yani )
    Genellikle her maçta maç çıkışı tribünler tarafından övülen,tribün arasında bu adam çok iyi denilen bir futbolcu olur ya genellikle ben oluyorum.
    Sağ kanat,sol kanat ve forvet arkası oynuyorum.

Kısaca bu şekilde anlatabilirim.
    Bu arada bu yazdıklarıma göre kendini beğenmiş,ego vb. değil aldığım tepkiler bu yönde iletmek istedim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uçansony

Hocam boyunuzu kilonuzu ve oyun sitilinizi kısacaa anlatabilir misiniz?

Boyum : 1.74
    Kilom : 65
    Sol ayağımı kullanıyorum,uzaktan sert ve zor şutlarım ile dikkat çekiyorum. ( öyle diyorlar yani )
    Genellikle her maçta maç çıkışı tribünler tarafından övülen,tribün arasında bu adam çok iyi denilen bir futbolcu olur ya genellikle ben oluyorum.
    Sağ kanat,sol kanat ve forvet arkası oynuyorum.

Kısaca bu şekilde anlatabilirim.
    Bu arada bu yazdıklarıma göre kendini beğenmiş,ego vb. değil aldığım tepkiler bu yönde iletmek istedim :)

Peki sorun değilse yaşınızı öğrenebilir miyim?

• ''Genellikle her maçta maç çıkışı tribünler tarafından övülen,tribün arasında bu adam çok iyi denilen bir futbolcu olur ya genellikle ben oluyorum. ''
  • kardeş ben katıldım hem istanbul hem de bursadakine..Futbolcu Dünyası açıkçası bu işi düzgün yapan tek organizasyon
    zaten o yüzden önemli TV kanalları hatta Fenerbahçe TV davet etmiş adamlar Fenere topçu verdikten sonra..diğer organizasyonlar 5 para etmez, ne hakem geliyo ne izleyen birileri zaten kamera hak getire.. el kamerası ile çekiyorlar ..

bizim Futbolcu Dünyası istanbul seçmelerinde Galatasaray dan scoutlar geldi kameraya çekilip sana maç videonu ve en güzeli videolu profil oluşturabiliyosun
    böylelikle herkes izliyo işte..

benim bursadaki maçta hafif sakatlığım vardı hatta maç sonu Bursasporun scoutlarından Yılmaz hocayı gördüm , beğendi beni 2 hafta sonra yeşil bursa ile
    1 antrenmana çıktım ama İstanbuldan gelip gitmem zordu döndüm istanbula..Futbolcu Dünyası kampına katıldım
    kamptan 1 ay sonra Pendikspor ile antrenmanlara başladım..

Sözün özü Futbolcu Dünyası işin hakkını vererek yapan bir ekip gönül rahatlığıyla gidebilirsin kardeş .. Başarılar

• SENDEN KAMP İÇİN PARA İSTEDİLER Mİ KARDEŞİM NE KADAR İSTEDİLER KAMPA GİTTİN Mİ ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.