Şimdi Ara

Futbol Kavgasının Sorumlusu Bulundu: Call of Duty (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cinnet gerçirip okul basasım var ama callofduty'i suçlamalarından korkuyorum

TABİKİ ŞAKA...
  • Evet umarım sağlam espri anlayışı olan bir editör tarafından yazılmış bir haberdir.
  • iki call of çevirdim benimde kavga edesim geldi
    iki mass effect çevirdim uzaya çıkasım geldi
  • beleşten call of duty nin reklamı olmuş gazetede :)
  • :) Yorum yapmaya gerek yok.Bende COD,Batman,AC ve bilimum şiddet içerikli oyunlar oynuyorum ama bir tane arkadaşımı patakladığımı hatırlamıyorum.İnsanın kişiliğiyle alakalı birşey olsa gerek :)
  • Bıktım şu oyunları suçlamalrından.
  • "encuni"

Vay helal süper yorum tebrik ediyorum kardeşim cuk oturdu:D
  • encuni tasması gevşektir demişsin. iyi biliyorsun galiba seninkide gevşek kalmış biraz galiba.

ordan millete köpek muamelesi yapmak zevkli dimi. adamın lakabı pitbul kendisi köpek değil.
  • Yakında ülkeler arasında ki savaşın nedenide oyun olcak...
  • "Türkiye'nin önde gelen gazetelerinden Sabah" Bu cümleyi tırnak içine alın. Çünkü yaptığı haberlerle Türkiye'nin önde gelen gülünç gazetelerinden biri olmayı başardı sabah. Posta gazetesinden farkı kalmadı. Utanmasalar futbolcuların Fifa üzerinden kontrol edildiğini yazacaklar. Melo hayvan gelmiş hayvan gider. Yapacak birşey yok. Kendi takımındaki adamı döven topçudan hayır gelmez.
  • Kavganın sorumlusu belli zaten.Bakıcısı kanlı etle besliyormuş o yüzden sardırganlaşmış:) Codla falan alakası yok :)
  • Cod vahşi ve şiddet içerikli ise ozaman l4d2...
  • O zaman bizim katliam çıkartmamız gerekecek.Günlük 8 saat cod oynayan birisi olarak
  • Peki neden şiddete meyilli insanlarda call of duty oynama hakkına sahip diye yorumlanmıyorda, call of duty oynayan şiddete meyilleniyor diye yorumlanıyor.???
  • Gece gündüz Call of Duty oynadıktan sonra biz niye birilerini dövmüyoruz.
  • hass.. lan :)
  • Allahım ya bu nedir.Cod mu wahşi bir oyun?o Vahşise sizi l4d2,SH ye ve özellikle god var geowa alalım bakalım cod wahşiymimiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: encuni

cenk-s

Otur oğlum :D bu adam havlamıyormu gol atınca :D gerçi sende eşlik edıyorsun galiba zoruna gitmiş :D Pitbullda köpek cinsindendir ayrıca yakıştırmayı ben yapmıyorum kendi yapıyor :D Hadi şimdi kulübene...

Laf çarpıtmakta aptala yatmakta üstünüze yoktur senle o konuda tartışmaya girmem. Ama hadi kulübene demişsin ya o biraz ayıp olmuş. Ama sizin için ayıp onur şeref kavramları bayağı değişikliğe uğradığı için ciddiye almayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.