Şimdi Ara

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
0
Favori
20.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

alex ferguson'un 2 şampiyonlar ligi şampiyonluğu var. guardiola'nın iki. öyle bir anlatıyorsun ki united sanki çöp bir takım.

en overrated pep demek anlıyorum

Ferguson olmasaydı United orta sıralarda mücadele eden sıradan bir takım olurdu. Ondan sonra United nasıl sürünüyor görüyoruz yıllardır. Tarihleri sayesinde, dünya çapında popüler olması sayesinde zenginler ama United'ın şu anki futbolcularının çoğu da vasat. Ben futbolda çoğu teknik direktörün balon olduğunu düşünürüm ama Ferguson gelmiş geçmiş açık ara en iyisidir.

Pep'in olayı en iyi kadroyu ver milyonlarca euro transfere para dök ve ligde şampiyon olup kendini nimetten saydırsın. Şampiyonlar Ligi'ni kazanması Pep'in başarısı değil, Messi ve efsane Barcelona jenerasyonunun başarısıdır. Ne Bayern ne M. City ne başka takımda Pep'in bir daha Şampiyonlar Ligi kazanacağını düşünmüyorum. Ligde en güçlü takımla şampiyon olması da bir şey ifade etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GS Winchester -- 13 Aralık 2018; 15:25:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Balonun kralı, unutmadık, unutturmayız

• pique puyol
    busquets

pepin munih ve m.cityde boyle bir defans omurgasi olmadi.bence, slde basarili olup olmamasi defans omurgasina bagli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha bu konu devam ediyor mu güncel olarak

Zamanında kötü gidişatlarda Pep hocaya az sallamadık. Şimdi biraz tebrik edelim.
  • Pem hocam hem ŞL şampiyonluğu, hem lig şampiyonluğu ile müthiş bir iş çıkardı, hocam tam gaz devam, arkandayız.

• morinho bile biat etti sıra bizim cahillerde

• Son 2 sezon 198 puan

Epl'de yapamaz len
    Epl diğer liglere benzemez len
    burası farmer değil len

• Pep Guardiola, İspanya, Almanya ve İngiltere'de üst üste 2'şer şampiyonluk yaşayan ilk teknik direktör olarak tarihe geçti.

Premier League tarihinde en fazla puanla şampiyon olan 2 takım da Guardiola'lı Manchester City.

🏆 100 Manchester City 2017/18
    🏆 98 Manchester City 2018/19

GOAT.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok büyük hocasın çoook.
  • pep hocanın bu senesi haftaya belli olacak. reali elerse cl'de onu acilir. eleyemezse hicbir major kupa kazanmadan gecen bir yil olacak. gelecek 2 senede de cl kazanamayacagini dusunursek cl hasreti 11 yila cikacak. Premier ligde de 4 senede 2 şampiyonluk. 2 sene ust uste topladigi 198 puana bakinca harika gibi duruyor ama klopp bu sene 101 yapsa o da 198 toplamis olacak. hem de cok daha dusuk butceyle. pep hoca ciddi bir karizma kaybı yasamak istemiyorsa real'i elemek zorunda. en cok bekledigim mac benim de

• Kim uplayacak diye bekliyordum, kimse uplamadığına göre konuyu şöyle bir önlere alalım. Hocaya laf eden futbol bilginleri biraz utanır da Guardiola'nın büyüklüğünü kabul eder belki.
  • Ne dediysek o, tarihin en büyük balonu..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Ne dediysek o, tarihin en büyük balonu..
    Aynen öyle.Hocalarin Messisi.

En büyük bütçeli takimla, en iyi kadroyla ligi kazanmak dişinda başarisi yok.Tek yaptiği zayif takimlara istatistik kasmak. Ayni Messi gibi.

Bayernde makine gibi takimi devraldi.İçine etti.O kadro, ŞLde seri yapacakken, bunun yüzünden yapamadilar.ilk gelen güçlü takima eleniyordu.

M.Citye geldi.O kadar para harcadi.Çeyrek finalin ötesini görmüşlüğü yok.Elendiği takimlar, Monaco,Tottenham ve Lyon.
  • Getirin ordan 250 milyon euro guardiola hocam sutoper alacak
  • bayernden yatmadim bu adam yüzünden yattim

pep sana dicek lafim kalmadi artik
  • Ne Xavi Iniestaymış be arkadaş. Adamlar gitti gideli ne Messi'nin, ne kelin, ne İspanya'nın beli doğrulmadı.
    Ama sorarlarsa Messi en iyisi, kel filozof vs.
  • KONUŞUN BE ALLAHIN ASLANLARI KONUŞUN!! VURUN KELİNE

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

bayernden yatmadim bu adam yüzünden yattim

pep sana dicek lafim kalmadi artik
    Şansa bakar mısın ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • la bu konu devam ediyor mu
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.