Şimdi Ara

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
0
Favori
20.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim için hala en iyi olmasa da, dünyanın en formda Teknik Direktörüdür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Bayern Münih ve Manchester City'de kaç kez final gördü.
    Ben bunu kastettim.
    Barcelona zamanını bırakalım artık. Adamın kariyeri artık Barcelona sonrası olarak ayrıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohol Oula -- 19 Ağustos 2018; 20:41:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Bayern Münih ve Manchester City'de kaç kez final gördü.
    Ben bunu kastettim.
    Barcelona zamanını bırakalım artık. Adamın kariyeri artık Barcelona sonrası olarak ayrıldı.
    Ee o zaman niye klopp'un 2 finali var diyorsun,bir tanesi dortmund'du liverpool değil.Finale çıkıp kaybetmek de marifet değil.Kapı gibi 2 kupası var adamın,finale çıksa nolur 2 kez
  • Gelmiş geçmiş en iyi hoca diyenler abartıyosunuz, haberiniz olsun

• Guardiolanın iyi gözükme sebebi mourinho çöpüyle sürekli aynı ligde yarışması. Guardiola bayerndeyken de bir şekilde mourinho ile karşılaşabilseydi orada da övgüler alırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Gelmiş geçmiş en iyi hoca diyenler abartıyosunuz, haberiniz olsun

Kendisini 2 defa yenip CL aldı

• quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Kendisini 2 defa yenip CL aldı

Alıntıları Göster
    Hocam o dönemin barçası karşısında kimsenin şansı yoktu, bir daha öyle bi futbol takımı göreceğimizi düşünmüyorum açıkçası.

• Bu işler kupaya bakıyorsa Zidane 3 kez art arda aldı bu başarıyı bir daha kimse gösteremez o zaman en iyisi Zidane mi diyeceğiz ? Bana göre açık ara en iyisi Mourinho'dur keşke Madrid'e dönseydi sıra sıra alayınızdan intikam alsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afonso54

Bu işler kupaya bakıyorsa Zidane 3 kez art arda aldı bu başarıyı bir daha kimse gösteremez o zaman en iyisi Zidane mi diyeceğiz ? Bana göre açık ara en iyisi Mourinho'dur keşke Madrid'e dönseydi sıra sıra alayınızdan intikam alsaydı.
    baydı bu laflar. dönsün de intikam alsın o zaman. bu saatten sonra biri alırsa tabi :DDD
  • Mourinho mu kaldı devri bitti kendisi pep tarafından tokatlanmakta usta oldu.
  • Aradesh kullanıcısına yanıt
    Noldu kupadan bahsediyordunuz artist artist sizin dandik mantığınıza göre kimse Zidane olamaz yanına dahi yaklaşamaz. Mourinho hepsinden daha büyüktür yanlışı Premier Ligte oynattığı futbol, yoksa Porto’da Inter’de Madrid’de sistematik müthiş kontra futbol oynuyordu herkes biliyor. Oynattığı defansif futbol göze hoş geliyordu. Pep, Canavar gibi Bayern’i leşe çeviren Alianz Arenada Madrid’den 4 yiyen adam değil miydi ? Barcelona kariyerini konuşursak o kadroya üst üste 2 kez CL bile alamadı emin olun bizden biri o Barçanın başında olsaydı bizde 4-5 senede 1-2 CL alırdık Pep gibi, premier ligtede bu son senesi günü doluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Afonso54

Noldu kupadan bahsediyordunuz artist artist sizin dandik mantığınıza göre kimse Zidane olamaz yanına dahi yaklaşamaz. Mourinho hepsinden daha büyüktür yanlışı Premier Ligte oynattığı futbol, yoksa Porto’da Inter’de Madrid’de sistematik müthiş kontra futbol oynuyordu herkes biliyor. Oynattığı defansif futbol göze hoş geliyordu. Pep, Canavar gibi Bayern’i leşe çeviren Alianz Arenada Madrid’den 4 yiyen adam değil miydi ? Barcelona kariyerini konuşursak o kadroya üst üste 2 kez CL bile alamadı emin olun bizden biri o Barçanın başında olsaydı bizde 4-5 senede 1-2 CL alırdık Pep gibi, premier ligtede bu son senesi günü doluyor.
    Alirdin kardesim

• quote:

Mourinho mu kaldı devri bitti kendisi pep tarafından tokatlanmakta usta oldu.
    Barcali pep hateri 180 donmus ne hikmetse. Pep adama yutturur boyle :)

• Aradesh kullanıcısına yanıt
    Mourinho'nun düşmanıyız + olarak whatsap grubunda trol olmayan tek şey senin kedindi

• quote:

Mourinho'nun düşmanıyız + olarak whatsap grubunda trol olmayan tek şey senin kedindi
    Kedimi bu meseleden uzat tut RRR

• romantikçileri öteye alalım, guardiolanın fergusonu geçip en iyisi olmaya 5 senesi var.
  • ''My kids go to school with Indian people, black people and normal people '' cümlesini söyleyerek büyük gaf yapmış teknik direktör.

Haayydaaaa!!!

Bu sefer baltayı fena taşa vurdun Pep.

İnsanları 3'e ayırıyor ve ona göre: Hintliler, siyahiler ve normal(!) insanlar...

Irkçılık bilinçaltına vurmuş resmen.

İşindeki başarısı falan ayrı da kavgalı olduğu yıldız oyuncuların hakkında söylediklerini düşününce, haterlarına büyük malzeme vermiş.

Kendisi çoğu Katalan ayrılıkçı gibi supremacisttir. (Bir grup insanın diğerlerinden üstün olduğuna inanan) Ayrıca Katar gibi bir diktatörlüğün marka elçisidir.

Daha önce Eto'o, Yaya Toure ve Seydou Keita gibi siyahi oyuncuların kendisiyle ilgili verdiği demeçler hep tek doğrultuda:

"Guardiola bizle konuşmazdı. Birileri aracılığıyla bize iyi olduğumuzu söyler ancak oynatmazdı."

Karakterini geçersek, başarılı bir teknik direktördür ancak bugüne kadar transferlere 1 milyar 150 milyon euro civarı para harcayıp, sattığı oyunculardan ise sadece 450 milyon euro kazanmıştır. Başarılı bir teknik direktör olmak için

Transfer bilançosunda 700m€ ekside olmak benim için yeterli bir veri, sizi bilemem.

Bırak bu işleri Pep, zaten Şampiyonlar Ligi'nde her sene balonun patlayıp dönüyorsun. Ligin en güçlü kadrolarıyla ligde şampiyon olabilirsin ama bu karakterinle sen çoktan küme düşmüşsün adamım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GS Winchester -- 12 Aralık 2018; 23:23:27 >

• Şu konuyu gördükçe gülüyorum.

Benim gibi gülenler

+1 pls

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

romantikçileri öteye alalım, guardiolanın fergusonu geçip en iyisi olmaya 5 senesi var.
    Sir Alex Ferguson'ı geçemez hiçbiri. Ferguson gibi 20 yılın üstünde bu kadar başarılı ve istikrarlı olmak imkansıza yakın bir doğa olayı. Adam o kadar büyük bir menajermiş ki Manchester Utd'ı çalıştırdığı dönemde 1 numara yapmayı başarmış. Ondan sonra United'ın hali ortada... Pep Guardiola, kariyer olarak Mourinho'dan da geride bence. En zengin bütçeli takıma yıldızları doldurup ligde şampiyon olmak, Barcelona'nın tarihi kadrosuna Messi'nin en iyi dönemlerinde sahip olup kupaları toplamak kolay, sıkıyorsa M. City gibi başka takımlarda Şampiyonlar Ligi'ni kazansın. Şampiyonlar Ligi'ni kazanmış Bayern'i de aldı mahvetti takımı zaten rezil oldu Avrupa'da şimdi de M. City'nin paraları yiyor. En overrated menajerler Pep ve Arsene Wenger gibiler bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: GS Winchester

Sir Alex Ferguson'ı geçemez hiçbiri. Ferguson gibi 20 yılın üstünde bu kadar başarılı ve istikrarlı olmak imkansıza yakın bir doğa olayı. Adam o kadar büyük bir menajermiş ki Manchester Utd'ı çalıştırdığı dönemde 1 numara yapmayı başarmış. Ondan sonra United'ın hali ortada... Pep Guardiola, kariyer olarak Mourinho'dan da geride bence. En zengin bütçeli takıma yıldızları doldurup ligde şampiyon olmak, Barcelona'nın tarihi kadrosuna Messi'nin en iyi dönemlerinde sahip olup kupaları toplamak kolay, sıkıyorsa M. City gibi başka takımlarda Şampiyonlar Ligi'ni kazansın. Şampiyonlar Ligi'ni kazanmış Bayern'i de aldı mahvetti takımı zaten rezil oldu Avrupa'da şimdi de M. City'nin paraları yiyor. En overrated menajerler Pep ve Arsene Wenger gibiler bence.

Alıntıları Göster
    alex ferguson'un 2 şampiyonlar ligi şampiyonluğu var. guardiola'nın iki. öyle bir anlatıyorsun ki united sanki çöp bir takım.

en overrated pep demek anlıyorum.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.