Şimdi Ara

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
0
Favori
20.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maine Road

bazı kesimler çıldırmaya başlamış. hocam doğru yolda

edit: fark ettiyseniz çoğu real madridli

Biz niye çıldıralım hocam zamanla siz çıldıracaksınız diyeceğim ama siz ŞL'den erken elenmeye alışkınsınız çok fazla sinirlenmezsiniz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

quote:

Biz niye çıldıralım hocam zamanla siz çıldıracaksınız diyeceğim ama siz ŞL'den erken elenmeye alışkınsınız çok fazla sinirlenmezsiniz sanırım.

adına konu açan ben değilim

• Sevmeyenler diye konu açmak çıldırmak mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Sevmeyenler diye konu açmak çıldırmak mı oluyor?

Yorumlara bakilirsa oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pep adamdır. Barça, Bayern, City var mı ötesi ...
  • Yazın Messi olmasa şuan Numancia filan yönetiyor olurdu. Adam şanslı ki Messi, Henry, Xavi, Iniesta gibi adamların en parlak dönemine denk geldi. Bayern gibi her bölgenin alternatifi olan bir takımda rezilleri oynadı. Neden çünkü orada bir Messi yoktu. Robben, Ribery filanda yaşını alıp, sakatlıklarla boğuşuyorken LVG'nin bile şampiyon yapabildiği takıma tek bir başarı sağladı. LVG gibi Almanya şampiyonluğu ki bu o lig için çok normal bir şey. Daha EPL yeni başladı. Tokatlandığı maçlara denk gelince azılı bir şekilde Pep savunan City taraftarı, Pep istifa diye çığırtkanlığa başlar.
  • Siz kimsiiiiizz laaaa...

Ben halis muhlis Barçalı olarak sevmiyorum herifi size ne oluyor. Bu ve LE teknik traktörümsüleri ile bu kadar kupa aldık. Bir de bunlar olmasaydi var ya...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ImPerspektif I kullanıcısına yanıt
    Hay yaşa hocam.
  • Öyle düz üyelik olmaz. Onursal üyelik, premium üyelik tarzı bir şey varsa ona yazın beni. Bu adamla forumda benim kadar uğraşmış başka biri daha yok sanırım nitekim.
  • Ñolofinwë kullanıcısına yanıt
    Forumda aklı başında futbol izleyenlerin olduğunu bilmek güzel gerçekten

Ekledim hocam. Ayrıca imzandaki müzikler fena değilmiş
  • Yaz aga Onur üyesi diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nefret ederim yaz.

• Ekledim.
  • Beyler Münih'te galibiyet görememişken sayesinde 4 attı Real. Neyini sevmiyorsunuz?

• Onursal olarak yaz en nefret ettiğim hocadır kendisi...

Simeone reyizin CL'de onu rezil edişi paha biçilemez

NOT:Simeone reyiz adamdır
  • Futbol katili pep sen kimsin ki jose morinyolu reale 5 atıyorsun

• Her 5 atan futbol dehası o zaman.
  • quote:

Hocam konuya bakarsanız herkes Real Madridli değil. Çocuk değiliz rakip takımın TD si diye nefret edecek değiliz. Zamanında Real'e evinde yağmalamış olabilir futbolun doğasında var bu. İnkar etmiyorum. Yaşım küçük değil.

Konuya bakarsan Barçalı arkadaş bile en çok nefret eden benim diyor.Real Madridli arkadaş Simeone adamdır diyor. Simeone de bizi rezil etti zamanında ezeli rekabet var aramızda bak adamdır diyor.

Senden ricam çocuklaşma. Konunun içeriğini okuduysan neyden nefret ettiğimiz söyledik. Rakip TD'si oldu diye nefret ettiysek ohooo..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 3 Eylül 2016; 17:05:51 >

• Onur üyeliği, premium üyelik, gold üyelik gibi şeyler gelirse, benim üyeliği de en üstte olanına yükseltelim. İzlemekten en hazzetmediğim takımlar bu adamın takımları.
  • @-RAUL

Kardesim herkes madridli demedim zaten.
    + olarak burdaki insanlarin cogu denayeri gsye nasriyi bjk ye gondermedi diye nefret ediyor. Futbol umurlarinda degil. Umarim sen de o dusuncede degilsindir benim sitemim buna. Eger boyle degilsen(iz) tabi ki saygim var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.