Şimdi Ara

Futbol Kadar Boş Beleş Hobi Yok (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konuyu açana ve onu destekleyenlere küfür edecem ama kendimi tutuyorum etmiyorum. Futbol fanatiğiyim, futbolu çok seviyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • idda oynayıp geçin zaten fanatikler de hiç bir zaman işe yaramadı. adam takımını desteğe gidiyor ölüyor
  • Şuursuzca takım tutanlardan; fanatiklerden, babasının malıymış gibi sahiplenenlerden, takımı yenilince hayattan soğuyanlardan vb insanlardan nefret ediyorum. Saçmalık. Bomboş işler. Toplanıyorlar bir arabaya 5 kişi, sorunca "deplasmana gidiyoruz!" diyorlar. Takım yeniyor, geliyorlar. Sanki dünyayı fethettiler. 8 saat muhabbet. Gören şirket yönetiyor da iş bağladı sanır. Ya da yenilirler, hayattaki tüm varlığını kaybetmiş gibi üzülürler. Size ne oluyor kardeşim, yense de yenilse de size katacağı birşey yok. Yok şöyle olsaymış böyle olurmuş da bilmemne. Yazık işte böyle oyalanıyorlar..

Hangi takımlısın diye sorana hangi takımı tutuyorsa onu söylüyorum. Çok iyi oluyor, herkesle mutlu mesut geçiniyorsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 11 Kasım 2012; 21:49:11 >
  • Sonuna kadar katılıyorum hele "ölümüne fenerliyiz" "bin gassarayalı onbin fenerliyi yener" diyebilecek kadar ileri giden insanlar var.Bana sorarsan futbol insanları uyutmaktan ve gündemi başka yöne çekmekten başka bir işe yaramıyor.Yukarıdaki uykusuz kapağı ne demek istediğimi açıklıyor aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

Futbol sevmeyen erkek %90 ılıktır.

Yav he he..

Böyle şuursuz fanatiklerin geneli böyle söyler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOKEDİCİİİ

quote:

Orijinalden alıntı: MilosKrasic

quote:

Orijinalden alıntı: fable

quote:

Futboldan haftalık 700 kazanıyorum mutluyum.(şimdilik) Futbolu sevmeyenler ya futboldan anlamıyorlardır ya da ılıktırlar.

hocam biraz tüyo verde bizde yararlanak

İddaa değil hocam klüpten alıyorum para.

Futbol oynuyorsun ve MilosKrasic gibi yeteneksiz birini mi örnek alıyorsun
    Allah kolaylık versin.

futbol oynamakla futboldan anlamak bence farklı şeyler.
    sokaktaki adamda çıkar halısahada maçını yapar :)
    yalnız krasic'e yeteneksiz demekte cahilliktir.
    Adamın geçmişi ortada fenerbahçedeyken denedigi paslar çalımlarda kumaşını belli ediyor zaten yeteneksiz adamın o tip hareketler yapmaya cesareti olmaz.
    Maç eksigi yüzünden kötü oynamakla selçuk gibi yeteneksizlikten kötü oynamak ayrı şeylerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

Futbol sevmeyen erkek %90 ılıktır.

Sevmiyorum.Ilıkta değilim.Kusura bakmayın ama futbola bakarak insanların erkek olup olmadığını söylemek biraz saçma.Zevkler tartışılmaz.Siz şimdi bu lafı söyleyerek futbolu sevmeyenlere hakaret etmiş oluyorsunuz.Bu arada diyelim Kel adam futbolu sevmiyor odamı ılıkİyi forumlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pkmn

quote:

Orijinalden alıntı: YOKEDİCİİİ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fable

quote:

Futboldan haftalık 700 kazanıyorum mutluyum.(şimdilik) Futbolu sevmeyenler ya futboldan anlamıyorlardır ya da ılıktırlar.

hocam biraz tüyo verde bizde yararlanak

İddaa değil hocam klüpten alıyorum para.

Futbol oynuyorsun ve MilosKrasic gibi yeteneksiz birini mi örnek alıyorsun
    Allah kolaylık versin.

futbol oynamakla futboldan anlamak bence farklı şeyler.
    sokaktaki adamda çıkar halısahada maçını yapar :)
    yalnız krasic'e yeteneksiz demekte cahilliktir.
    Adamın geçmişi ortada fenerbahçedeyken denedigi paslar çalımlarda kumaşını belli ediyor zaten yeteneksiz adamın o tip hareketler yapmaya cesareti olmaz.
    Maç eksigi yüzünden kötü oynamakla selçuk gibi yeteneksizlikten kötü oynamak ayrı şeylerdir

la 3 m yıllık verıyonuz adamın yaptıkları ortada daha şutunu goremedık ilk devre bitti

• Bu sitedediklerde kızlarla iletişim kurabilmek için kız gibi düşünmeye başlamışlar.22 adam bir topun peşinden koşuyormuş.Ben bu lafı hep kızlardan duydum.Bunu burada söyleyenler ya kız yada o yolda ilerliyorlar.
    Birde futbolcular paraları götürüyor falan diyorlar.Siz ise ahmak gibi onlara para kazandırıyor tapıyorsunuz gibi laflar.Ama bu kişiler çok iyi ilginlendikleri siyasi konular için böyle yaklaşmıyor.Bunu söyleyen insan senin oy attığın Tayyip,Kemal,Bahçeli senin milli dini duygularından yararlanıp senin sayende para kaldırmıyormu.Futbolcu benim paramla araba alıyorsa siyasetçi senin paranla Gemi alıyor.Biz adamları övüyorsak siz sırtınıza alıyorsunuz.
    Birde holiganlık falan diyorlar.GS-FB maçları kavga oluyormuş.Ben öyle iki takım taraftarı arasında kanlı bıçaklı kavga görmedim fakat zamanında herşeyi çok bilen siyaset tartışanların ülkeyi darbeye götürdüğünü gördüm.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.