Şimdi Ara

Futbol Direktörü Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, takımın altyapısına genç ve gelecek vaadeden oyuncu transfer etsin diye futbol direktörü işe aldım, gerekli yetkileri verdim ama 1.5 sezondur hiçbir aksiyon göremiyorum. Üstüne yeni gelen personellerden transfer tavsiyesi istiyorum o da olmuyor. Futbol Direktörünün transfer yapması için ne yapmam gerekiyor? Yaşı gelmiş oyuncuları satıp onların parasıyla genç oyuncu almak istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• dostum en prestijli FD getirsen bile nafile. Süs olarak duran bir personel o sadece. Bende gitsin geleceğe yönelik genç oyuncu bulsun diye yetki veriyorum ama çok nadir 1-2 genç oyuncuya teklif yapıyor o kadar. Kendi işini kendin hallediceksin mecbur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben FD'yi sadece takip kısmında kullanıyorum. Amelelik kısmı yani.

Uzun uzun fiyat görüşmek yerine ilk FD'yi salıyorum. Fiyat netleşince, kendi işimi kendim görüyorum.

Fakat değeri çok çok düşük oyuncularda dikkat edin, gerekli ayarlamaları yapmazsanız, 30k TL'lik oyuncuyu bile 1m TL'ye alabilir.

Onun haricinde sizin beklediğiniz şeyler için daha efektif kullanılamıyorlar.
  • Yaz sonu biten sözleşmelerde yenileme için işe yarıyabiliyor ama bazen de riskli sözleşme yapıyor örneğin ;

Takımda potansiyelli genç var büyük takımlar istiyor benim teklifi kabul etmiyor yüksek maaşa rağmen fakat FD sözleşmesini kabul ediyor ama çıkış maddesi ücretini düşük yapıyor ya da çoğu oyuncuya kısa vadeli sözleşme yapıyor kısaca pek işe yaramıyor bence
  • FM de gereksiz ve sevmiyorum, gerçekte de sevmiyorum.Oyunda 500 binden az almıyor zaten iyileri.

• ajax kariyerimde overmars sagolsun bana hiç iş bırakmıyodu, kulübe bi ton genc almıştı yetenekli :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.