Şimdi Ara

Fups

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
7
Favori
2.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,ben Enes.Bugün sizlere yeni keşfettiğim ve bir hayli beğendiğim Fups'u anlatacağım.Fups ile:
    Bütçeni yönet, ödemelerini yap, para gönder/al, hesabı önceden böl, E-Pin al.

FUPS’u indir, saniyeler içinde FUPS hesabını oluştur, paranı FUPS diye güvenle yönet! FUPS ile bütçeni yönet, ödemelerini yap, para gönder/al, hesabı önceden böl, kim ne kadar harcayacak sen seç!

• Seç Seç
    Dünyada ilk kez FUPS’ta! Seçtiğin kişilere ortak harcama limiti tanımla, harcamazlarsa paran sende kalsın.

• Harcamadan Böl Böl
    Harcama öncesi Harcamadan Böl Böl’e katılımcı ekle. Ödeme işlem anında tüm katılımcılara bölünsün.

• Böl Böl
    Harcama yaptıktan sonra harcama tutarını istediğin kişilerle kolayca bölüş.

• Chat
    Bir arkadaşınla veya arkadaş grubunla uygulama üzerinden güvenli bir şekilde mesajlaş, para gönder/al, Seç Seç Hesap, Böl Böl ve para isteme işlemlerini yap.

• İkili Hesap
    Bir kart ile iki hesap kullan! İkinci hesabın için kartına farklı bir şifre belirle, harcamalarında kullandığın şifrene göre hangi hesabın kullanılacağına karar ver.

• Akıllı Sanal Kart
    FUPS Sanal Kart ile yaptığın düzenli ödemeler güvende! Sanal kartına tanımlayacağın özel limitlerle istediğin günde, istediğin tutarda kartından para çekilsin.

• Fatura Öde
    Faturalarını uygulama üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde öde.

• ATM’den Nakit Çek
    İstediğin ATM’den nakit çekim yap! İkili Hesap özelliğini kullanarak ATM’de hangi FUPS hesabından çekim yapacağını gireceğin şifre ile belirle.

• E-Pin & Oyun Al
    Kart bilgilerini başkalarına vermeden güvenli bir şekilde uygulama içinden E-Pin alışverişlerini yap, satın aldığın kodları güvenle arşivle.

• Kolayca Yükleme Yap
    Kredi/Banka kartından kolayca yükleme yap! Banka hesabından para transfer ederek, tüm ATM’lerden hesabına kolayca para yükle.

• FUPS Kart Sipariş Et
    Uygulama içinden FUPS Kart sipariş et, ismine özel FUPS Kartın adresine gelsin.

• Link ile Para İste
    FUPS kullanmayan kişilere link göndererek para iste, linki açan kişi kart bilgilerini girerek kolayca para göndersin.

Sende Fups' Katılmak İstersen:https://www.fups.com/apps.html
    Fups

• Sırf bu konuyu açmak için üye olduğunuza göre baya beğendiniz herhalde :)
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Evet, reklam yapmak gibi bir amacım yok, sizde incelerseniz sistemin ne kadar iyi olduğunu görürsünüz ;) ayrıca ben donanım haber'e üyeydim fakat şifremi unuttuğum için yeni hesap açtım.
  • Önüne gelen lokmacı açar gibi e cüzdan açıyor artık, zaten üç aşağı beş yukarı hepsi aynı şeyleri sunuyor niye hala birileri yatırım yapıp e cüzdan açıyor anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenmate -- 21 Kasım 2021; 18:19:45 >
  • zenmate kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız ama ben beğendiğim sistemi paylaşmak istedim,aralarında bence en kalitelisi bu
  • Komisyonu çok (ya da Papara'dan dolayı bize çokmuş gibi geliyor)
  • Çok ciddiyetsiz bir oluşum. Adamlara mail gönderiyorum şöyle bir sorun var diyorum. Bişi yapamayız numaramızı ara diyor. Maili, yazışmayı, yazıyı hiçe sayan bir kuruluşla karşı karşıya olduğunuzu bilin. Gelecekte Fups'u ödeme sistemleri arasında görmüyorum. Kapatırlar.
  • bu fups u ön ödemeli kart diye kullanacağına hiç kullanma daha iyi

önden para yatırıyorsun yazık nakit paranı kullanıyorlar; lazım oldu mu çekeceksin de herşeyi komisyon, ücretli

zaten kampanyası da yok; olmadıbil param kartla fupsla rezil olmaya gerek de yok

trendyol için geçen senenin bitmiş kampanyası göz boyamak için mi duruyor?

vay coca-cola kapak bulup kod girip 20 tl mi alacakmışız?

bir papara kadar olmamadılar ya

bence ön ödemeli çıkmış kartlara para yatırmayın

para ; ihtiyaç hep olur anında harcanmak için vardır

• Fups dijital mevduat bankası olacak
  • Geçen NKOLAY'a sosyal medyadan yazdım. Bir Kasım kampanyası yapmanız lazım dedim.

Önerinizi dikkate aldık dedikten sonra şu 125/500 kampanyası geldi.

Bunlara da yazalım arada TV kampanyalarına harcadığınız paranın birazı ile cashback yapsanıza diye.

Belki etkili olur.

Fups
    FupsFUPStwitter
    “Hoş geldin FUPS Bank! Mutluyuz, Türkiye'deki ilk dijital mevduat bankası kuruluş iznini FUPS Bank aldı. #FUPS #FUPSBank #DijitalBanka”
    https://twitter.com/fupsapp/status/1575388852633624576
  • Yeni değişen mevzuat ile eski hesapların bir kısmını banlamışlar, uçurmuşlar. Kontrol edin.

EDIT: Geri geldi. Sanırım arka tarafta güncelleme yaparken geçici engelleme oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenafl -- 7 Aralık 2023; 14:20:16 >
  • Fupstan nasıl para çıkarabiliriz? Paycell'e yüklenmiyor artık. Lütfen özel mesaj atın.
  • Fupsta bakiyem kaldı 3bin bunu harcamadan çekeceğim bir yol var mı?
  • Buldunuz mu

• Bulan varsa yazabilir mi
  • Nays. Ve Paycell de limit yetersiz hatası veriyor (limit problemi yok) 5 TL bile olsa çıkış vermiyor yeni bir teknik varmı acaba arkadaşlar
  • Kredi kartı ile yükleme artık çekilmiyor eğer hesaplar bölümüne gelirseniz nakit kullanabilir bakiye diye belirtiyor geçmiş olsun

• ebay27 E kullanıcısına yanıt
    Bulan varsa özelden de yazabilir
  • arkadaşlar içeride kaldık maalesef , farklı yöntem bilen varsa özelden yazabilir mi çok teşekkürler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.