E

Er
19 Kasım 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2002 yılından bu yana Adana'nın Sarıçam İlçesi'ne bağlı Suluca köyünde hizmet veren Ömer Market, Suluca TOKİ evlerinde ikamet eden vatandaşlara uygun fiyatlı kaliteli ürünlerini sunuyor.

İlk kez 2002 yılında Adana'nın Sarıçam ilçesine bağlı Suluca köyündeki Acıdere Mahallesinde hizmet vermeye başlayan Ömer Market, Ömer Eriş tarafından kuruldu. Ömer Eriş'in üstün hizmet anlayışı ile kaliteli ürünleri en uygun fiyattan halka sunan Ömer Market, kısa sürede kendini Suluca halkına ispatlamıştır. Adana Suluca halkının en gözde marketi olan Ömer Market, ilçenin her köşesine ulaşmış adının yanı sıra marketlerini de ulaştırıyor.

Suluca'nın en işlek konumlarında bulunan Ömer Market, ayrıca TOKİ'de oturan vatandaşlara da hizmet vermektedir. Bütün Suluca gibi TOKİ halkına da kısa sürede hizmet kalitesini kabul ettiren Ömer Market, vatandaşların market alışverişleri için en çok tercih ettiği yer oldu.

Bir ev için lazım olan her şeyin bulunabileceği Ömer Market'in ürün çeşitliliği müşterilerini oldukça memnun ediyor. Güler yüzlü personellerin çalıştığı Ömer Market'te kaliteli ürünlerin fiyatları da müşterilerin yüzlerini güldürüyor. Tüketici Standartları Enstitüsü prensiplerine yüzde 100 uygun ürün denetimi yapılan Ömer Market'te tüketici hakları sürekli göz önünde bulundurulmaktadır.

Covid-19 pandemi sürecinde de bütün hijyen kurallarına dikkat edilerek uygun hizmeti sağlayan Ömer Market hiç sarsıntıya girmeden kaliteli hizmetini sürdürüyor. Sağlık konusunda son derece dikkatli olan Ömer Market, hijyen kuralları konusunda müşterilerinden de aynı dikkati göstermelerini de sürekli olarak talep ediyor. Bu sayede bir müşterinin başka bir müşteriyi etkilemesine de izin vermiyor.

Ömer Market'e gelen her vatandaş doğru ürünle buluşmadan ayrılmıyor.
#ÖmerMarket #Suluca #Adana #AdanaSuluca
#SulucaToki #SulucaAdana #Toki


Instagram'da Ömer Market

Google Maps'de Ömer Market
Merhaba arkadaşlar,ben Enes.Bugün sizlere yeni keşfettiğim ve bir hayli beğendiğim Fups'u anlatacağım.Fups ile:
Bütçeni yönet, ödemelerini yap, para gönder/al, hesabı önceden böl, E-Pin al.

FUPS’u indir, saniyeler içinde FUPS hesabını oluştur, paranı FUPS diye güvenle yönet! FUPS ile bütçeni yönet, ödemelerini yap, para gönder/al, hesabı önceden böl, kim ne kadar harcayacak sen seç!

• Seç Seç
Dünyada ilk kez FUPS’ta! Seçtiğin kişilere ortak harcama limiti tanımla, harcamazlarsa paran sende kalsın.

• Harcamadan Böl Böl
Harcama öncesi Harcamadan Böl Böl’e katılımcı ekle. Ödeme işlem anında tüm katılımcılara bölünsün.

• Böl Böl
Harcama yaptıktan sonra harcama tutarını istediğin kişilerle kolayca bölüş.

• Chat
Bir arkadaşınla veya arkadaş grubunla uygulama üzerinden güvenli bir şekilde mesajlaş, para gönder/al, Seç Seç Hesap, Böl Böl ve para isteme işlemlerini yap.

• İkili Hesap
Bir kart ile iki hesap kullan! İkinci hesabın için kartına farklı bir şifre belirle, harcamalarında kullandığın şifrene göre hangi hesabın kullanılacağına karar ver.

• Akıllı Sanal Kart
FUPS Sanal Kart ile yaptığın düzenli ödemeler güvende! Sanal kartına tanımlayacağın özel limitlerle istediğin günde, istediğin tutarda kartından para çekilsin.

• Fatura Öde
Faturalarını uygulama üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde öde.

• ATM’den Nakit Çek
İstediğin ATM’den nakit çekim yap! İkili Hesap özelliğini kullanarak ATM’de hangi FUPS hesabından çekim yapacağını gireceğin şifre ile belirle.

• E-Pin & Oyun Al
Kart bilgilerini başkalarına vermeden güvenli bir şekilde uygulama içinden E-Pin alışverişlerini yap, satın aldığın kodları güvenle arşivle.

• Kolayca Yükleme Yap
Kredi/Banka kartından kolayca yükleme yap! Banka hesabından para transfer ederek, tüm ATM’lerden hesabına kolayca para yükle.

• FUPS Kart Sipariş Et
Uygulama içinden FUPS Kart sipariş et, ismine özel FUPS Kartın adresine gelsin.

• Link ile Para İste
FUPS kullanmayan kişilere link göndererek para iste, linki açan kişi kart bilgilerini girerek kolayca para göndersin.

Sende Fups' Katılmak İstersen:https://www.fups.com/apps.html
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Mesaj Sayısı: 0
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 215)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Bankalar, Kredi Kartları, Krediler
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.