Şimdi Ara

Fullmetal Alchemist 2: Brotherhood (Spoiler içerir) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
925
Cevap
4
Favori
50.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sucukcu-

The Sacred Star of Milos isimli film neyin devamı oluyor? bagımsız mı animelerden? hakkında türkçe içerik yok :S bu arada ilk serinin filmini ilk seriyi izlemeden izlemeli miyiz?

homonculus'ların ortaya çıkmadan önceki bir zaman cizgisinde geçen bir hikaye. bağımsız bir hikaye olduğu için, ana hikayeyi etkilemiyor.

ilk serinin filmini kesinlikle, seriden sonra izlemelisin. yoksa, finalle ilgili çok büyük spolier yersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dergul -- 24 Eylül 2015; 19:57:01 >
  • Başyapıtlardan biri olarak kalacak gözümde hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bitirdim gerçekten güzeldi tavsiye ederim
  • Merhaba millet bir seyler ciziktiriverdim nasil olmus?

edit: ana konusu varmis boyle seyler icinhttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=112394158

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesss45 -- 2 Aralık 2015; 21:29:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• vay be kaç yıl geçmiş gönül isterdiki 3.seri çıksın tekrar izleyelim
  • Tek kelime ile başyapıt.

• fma gibi karakterlerine bağlanacağım hem gülüp hem hüzünlendirecek anime öneriniz var mı ?
  • FMA (2003) ve FMAB (2009) arasındaki farkları görebilmek istiyorum. Mangaya sadık kaldı diye bildiğim FMAB bitti. FMA, Akame Ga Kill gibi, bir yerden sonra mı mangadan sapıyor yoksa rastgele her yerinde mi bir farklılık var. Eğer bir yerden sonra mangadan sapıyorsa sadece o bölümden itibaren izleyeceğim. Yok eğer karışıksa hiç bulaşmayacağım. Her ikisini de izleyen varsa bilgilendirebilir mi? Teşekkürler.
  • Ak Sakallı Nene kullanıcısına yanıt
    Gintama

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

FMA (2003) ve FMAB (2009) arasındaki farkları görebilmek istiyorum. Mangaya sadık kaldı diye bildiğim FMAB bitti. FMA, Akame Ga Kill gibi, bir yerden sonra mı mangadan sapıyor yoksa rastgele her yerinde mi bir farklılık var. Eğer bir yerden sonra mangadan sapıyorsa sadece o bölümden itibaren izleyeceğim. Yok eğer karışıksa hiç bulaşmayacağım. Her ikisini de izleyen varsa bilgilendirebilir mi? Teşekkürler.

Mangadan sapıyor 18.bolum olması lazım
    Greedin oldurulduğu bolumdu ondan sonra farklılaşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

quote:

FMA (2003) ve FMAB (2009) arasındaki farkları görebilmek istiyorum. Mangaya sadık kaldı diye bildiğim FMAB bitti. FMA, Akame Ga Kill gibi, bir yerden sonra mı mangadan sapıyor yoksa rastgele her yerinde mi bir farklılık var. Eğer bir yerden sonra mangadan sapıyorsa sadece o bölümden itibaren izleyeceğim. Yok eğer karışıksa hiç bulaşmayacağım. Her ikisini de izleyen varsa bilgilendirebilir mi? Teşekkürler.

Yani FMAB (2009) izleyen biri olarak ben farklı bir FMA (2003) senaryosu izlemek için o bahsettiğin bölümden itibaren izlemeye başlayayım ve o bölüm FMA (2003) animesinde 18. bölüme denk geliyor değil mi? Ve ayrıca bundan sonra olaylar tamamen farklılaşıp farklı bir senaryoda ilerliyor değil mi? Yanlış anlamamışımdır umarım, o yüzden tarihleri ve anime sözcüklerini kalın puntolu altı çizili hale getirdim. Peki 18. bölüm derken animede mi yoksa mangada mı? Çünkü anime ile manga bölüm sayıları farklı olabiliyor. Bunları netleştirebilirsek sevinirim. Teşekkürler.

@Matt Jeevas

Burada sadece doldurma ve ana bölümleri göstermişler ben bunu sormamıştım. Ama iyi ki paylaşmışsın, teşekkür ederim. Çünkü şöyle bir baktım da FMA'nın yarısı hatta daha fazlası doldurma bölümlerle dol ve ben doldurma bölümlerden hiç hoşlanmam. Ancak FMAB'de ise yalnızca 2 adet doldurma bölüm varmış ve onları da izlemişim, arada kaynamış yoksa atlar geçerdim. Fakat FMAB'deki ana bölüm sayısı FMA'dan çok çok fazla. İlginç. Demek ki FMA'da kısa kesip erkenden nokta koymuşlar veya FMAB'de olayları çok uzatıp yaymışlar. İzleyelim bakalım.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    18den itibaren farklılaşıyor fakat mangaya sadık olduğu kısımlarda var sen komple farklı yerden başlamak istiyorsan 28den başla,arkadaşın attığı linkteki filler yazanlar doldurma bölümden ziyade mangadan komple farklı olan bölümler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

quote:

Yani FMAB (2009) izleyen biri olarak ben farklı bir FMA (2003) senaryosu izlemek için o bahsettiğin bölümden itibaren izlemeye başlayayım ve o bölüm FMA (2003) animesinde 18. bölüme denk geliyor değil mi? Ve ayrıca bundan sonra olaylar tamamen farklılaşıp farklı bir senaryoda ilerliyor değil mi? Yanlış anlamamışımdır umarım, o yüzden tarihleri ve anime sözcüklerini kalın puntolu altı çizili hale getirdim. Peki 18. bölüm derken animede mi yoksa mangada mı? Çünkü anime ile manga bölüm sayıları farklı olabiliyor. Bunları netleştirebilirsek sevinirim. Teşekkürler.

@Matt Jeevas

Burada sadece doldurma ve ana bölümleri göstermişler ben bunu sormamıştım. Ama iyi ki paylaşmışsın, teşekkür ederim. Çünkü şöyle bir baktım da FMA'nın yarısı hatta daha fazlası doldurma bölümlerle dol ve ben doldurma bölümlerden hiç hoşlanmam. Ancak FMAB'de ise yalnızca 2 adet doldurma bölüm varmış ve onları da izlemişim, arada kaynamış yoksa atlar geçerdim. Fakat FMAB'deki ana bölüm sayısı FMA'dan çok çok fazla. İlginç. Demek ki FMA'da kısa kesip erkenden nokta koymuşlar veya FMAB'de olayları çok uzatıp yaymışlar. İzleyelim bakalım.

FMAnın ilk bölümleri FMAB gibi manadan devam ediyor olabilir ama hatırladığım kadarıyla sunuş tarzı bile farklıydı yani en baştan başlaman daha iyi olur.
    FMA ya doldurma bölümler değilde alternatif evren gibi bakmak daha doğru olur. ilk FMA en iyi doldurma bölümlere sahiptir. O bölümler Narutoda ki doldurma bölümler ile karşılaştırılmamalı.
    Bence ilk FMAyı kestirip atmadılar çok güzel bir hikaye yazdılar ve 50 bölümde noktaladılar ama ardından filmide çıktı. "Conqueror of Shamballa" izlemeni tavsiye ederim.
    İzleyeli uzun zaman oldu ilk izlediğim animedir. FMAB büyük heyecanla bekledim ama ilk FMAnın verdiği zevki hiç alamadım.
    FMAda ne kadar doldurma bölümleri olsa da karakterler ve olaylar hatta sonu daha iyi işlendi.

• izlediğim en güzel animelerdendir
  • Olay her ne kadar iki kardeş arası ilişki,romantizm gibi gözüksede buz dağının görünmeyen yüzü misali korkutucu derecede derin bir alt metin barındırdığı gerçeği hasıraltı edilmektedir

Felsefe taşının çiğ tanesi formunda olması,homunculuslar,yüzük hikayesi,Tanrıyla birleşme çabaları vs.

Tamam anime simyayla ilgili böyle öğeler olağan diyebilirsiniz fakat çok iyi yedirilmiş.Hemen anlaşılır türden değil

Sembolleri bile yorumlatsanız altından bir dünya şey çıkar

• Live Action Film ilk fragmanı yayınlandı.

• Bir rezalet live-action daha geliyor. Yine idol tiplileri koymuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtostopcununRehberi -- 16 Kasım 2016; 22:12:51 >
  • live-action'dan uzak durmak gerekir. kenshin vs saitou'yu iç etmelerini hala hazmedemedim.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.