Şimdi Ara

Fullmetal Alchemist 2: Brotherhood (Spoiler içerir) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
4
Favori
50.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır mesela 15. sayıda sanırım çünkü benim elimdeki ciltte 15.bölüm diyor 4. cilt;

Orda çelikten kalp adlı bölümde Al,Ed'i onun kendi anıları yaratmasıyla suçluyordu.

Mesela dün animede bakarken Al, Ed ve Winry'e basıyor fırçayı hastanenin terasından atlayıp kaçıyor falan..

Ama mangada Winry ona kim sahte anılar için canını feda etmeye kalkar ki diyip ikna ediyor.Git çabuk özür dile diyor.

Al Ed'i hastanenin teresında bulup antrenman falan yapıyorlar,uzanıp eskilerden bahsediyorlar falan.

Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Not:Ben sanırım daha Brotherhood bölümlerine gelemedim.En son 37.bölümü okudum mangada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matt Jeevas -- 12 Eylül 2014; 18:23:05 >

• Matt Jeevas kullanıcısına yanıt
    Mangayı okumadım lakin anlattığın hikayeyi birebir Brotherhood serisinde izlemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah.

Mangayı okumadım lakin anlattığın hikayeyi birebir Brotherhood serisinde izlemiştim.

Brotherhood devam serisi değil mi yoksa?

Aynı olayları mangaya sadık kalarak tekrar mı yayınladılar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah.

Brotherhood devam serisi değil mi yoksa?

Aynı olayları mangaya sadık kalarak tekrar mı yayınladılar?

Ilk Fma Serisi 15. Bölüme kadar mangaya bağlı kalınarak yapıldı. 15. Bölümden sonra mangadan ayrıldılar ve Anime kendi yolunu çizdi. 2009 yılında yapılan Fma:Brotherhood ise baştan sona mangaya sadık kalınarak yapıldı. Benim bildiğim kadarıyla durum bundan ibaret.

Edit : ikinci seri ilk serinin devamı değil bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah. -- 13 Eylül 2014; 13:36:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamamdır,sorun çözüldü böylelikle.

Teşekkürler.
  • Seriye dün başladım, biraz önce bitirdim 64 bölümü de. Konu içerisinde arkadaşlar Efsane, İzlediğim en iyi anime, İzlediklerim içerisinde en iyisi vb. şeyler söylemişler. Tamam ben de çok güldüm, eğlendim, yeri geldi hüzünlendim, seriyi de çok beğendim ama bence öyle efsane falan değildi. Acaba aralıksız izleyip bitirdiğim için mi bana öyle geldi, yoksa atladığım bir şeyler mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Seriye dün başladım, biraz önce bitirdim 64 bölümü de. Konu içerisinde arkadaşlar Efsane, İzlediğim en iyi anime, İzlediklerim içerisinde en iyisi vb. şeyler söylemişler. Tamam ben de çok güldüm, eğlendim, yeri geldi hüzünlendim, seriyi de çok beğendim ama bence öyle efsane falan değildi. Acaba aralıksız izleyip bitirdiğim için mi bana öyle geldi, yoksa atladığım bir şeyler mi var?

renkler zevkler diyeyim , herkes aynı şeyleri beğenmek zorunda değil :D . ilk bitirdiğim anime bendeki yeri ayrı. benim için de en iyi anime konumunda. tüm duyguları doyurucu bir şekilde verebildiler. alt metni de iyi bir yapım bence belki ilginizi çekmemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glamdr1ng

quote:

Seriye dün başladım, biraz önce bitirdim 64 bölümü de. Konu içerisinde arkadaşlar Efsane, İzlediğim en iyi anime, İzlediklerim içerisinde en iyisi vb. şeyler söylemişler. Tamam ben de çok güldüm, eğlendim, yeri geldi hüzünlendim, seriyi de çok beğendim ama bence öyle efsane falan değildi. Acaba aralıksız izleyip bitirdiğim için mi bana öyle geldi, yoksa atladığım bir şeyler mi var?

renkler zevkler diyeyim , herkes aynı şeyleri beğenmek zorunda değil :D . ilk bitirdiğim anime bendeki yeri ayrı. benim için de en iyi anime konumunda. tüm duyguları doyurucu bir şekilde verebildiler. alt metni de iyi bir yapım bence belki ilginizi çekmemiştir.

Dün bunu yazdım ama halen etkisindeyim animenin, gerçekten çok güzel bir seriydi ama şöyle bir sıralama yapacak olursak, benim listemde OP, DB, HxH, Fairy Tail, FMA: B, Death Note, Bleach .... şeklinde görüldüğü gibi 5. sırada yer alıyor. Her halükarda ilk 2 sıra benim için yeri doldurulamaz olduğundan sizlerin 1. sıra demesi bana garip geldi sanırım. İlk izlemiş olduğum anime olan Naruto'ya listemde yer bulamıyorum bile neredeyse. Belki de dediğiniz gibi tamamen zevkler ve renkler meselesidir.

• quote:

zevkler ve renkler de bir günde 64 bölüm izlemenin kişisel tercihlerle açıklanacak tarafı yok, gundam külliyatını o şekilde izlesen beğenemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

quote:

zevkler ve renkler de bir günde 64 bölüm izlemenin kişisel tercihlerle açıklanacak tarafı yok, gundam külliyatını o şekilde izlesen beğenemezsin.

O halde soğutmadan en kısa zamanda sindire sindire tekrar edeyim ben seriyi

• Çok güzel bir animeydi gerçekten.

• Bir bölümde Mustang yağmurlu havada ateş gücünü kullanacaktı kullanamayıp rezil olmuştu.Kaçıncı bölümdü?
  • Benim de severek izlediğim bir seri. İlkinin duygusal yönü daha fazla olsada bu serinin anlatımı ve simya kullanımı bana daha mantıklı geldi. Ayrıca mustang'in eldiveninden çok etkilenmiştim bir süre beyaz lastik eldivenlere dönüşüm çemberi çizip dolaşmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redline3 kullanıcısına yanıt
    4. ya da 5. bölüm olması lazım. Scar ile karşılaşmıştı.
  • 10. bölüme geldim. Çok beğendim keşke daha önce başlasaymışım.

4.bölümde o küçük kızın Kimera'ya dönüşmesinden çok etkilendim. Sonra daha farklı gözle izlemeye başladım animeyi. 9-10'da falan Hughes çok mutlu adam ne sevimli kızı var kesin ölür bu yakında dedim öldü adam
  • Bitirdim an itibarıyla. İnanılmazdı.
  • Edward Elric anime tarihinin en karizmatik baş karakterlerinden biri cidden gerçi boyu biraz daha uzasaydı sonda daha iyi olabilirdi Ayrıca izlediğim hiç bi animede bu kadar tatmin edici bi son yoktu, hele en son fotoğraf.. Babası gibi giyinip dünayı dolaşması Altın saçlım altın gözlüm bir daha gel gel xersesden
  • ilk seriyi bitirmeye gerek var mı?2009'da çıkanı az önce bitirdim ve çok begendim.2.sezon bitiş müzigini alarm sesi yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

ilk seriyi bitirmeye gerek var mı?2009'da çıkanı az önce bitirdim ve çok begendim.2.sezon bitiş müzigini alarm sesi yaptım

aynı başlayıp 13üncü bölümden sonra değişiyor olaylar sanırım. aynı karakterleri izlemek için izlenebilir ama gerekli değil.
  • ben ilk sezondan başladım sizce doğru degilmi? ayrıca final yaptılar dimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.