Şimdi Ara

Fullmetal Alchemist (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
10.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Off diyorum, filmide çok iyiydi. Müthiş müthiş. Ama en çok 28. bölümün 8. Dakikasına bitiyorum O surat ifadesi, o ses tonu Allah'ım her izleyişimde ölüyorum gülmekten Topic için teşekkürler hocam.
  • İnsana farklı duygular yaşatan ender animelerden biri.Kesinlikle kaçırılmamalı bence
  • öncelikle iyi bayramlar..
    ben de full metal alchemist serisine yeni başladım sayılır, indirdim bi 10 bölüm tekini izlerken öbürünü indiriyorum öyle devam ediyorum.
  • Full Metal Alchemist'e yeni başlayacağım.Download linkini realty'de buldum yanız lisanslı galiba download edilmiyor.Bittorent'te çok yavaş ondan kullanmıyorum.Animeden'de lisanslı.Formatları avi,rmvb olsun farketmez.Link olsun bizim olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheM

Full Metal Alchemist'e yeni başlayacağım.Download linkini realty'de buldum yanız lisanslı galiba download edilmiyor.Bittorent'te çok yavaş ondan kullanmıyorum.Animeden'de lisanslı.Formatları avi,rmvb olsun farketmez.Link olsun bizim olsun.

hayır reality'de bedava. default link yazan yerlere tıklayacaksın. avi linkleri paralı üyelik istiyor.
  •  Fullmetal Alchemist

download butonu çıkmıyor.
  • http://animecorner.nl/eng/anime.asp?id=fma&id2=downloads
    Ben burdan indirmistim, rmvb formatinda ve rapidshare baglantili. Gayet hizli indiriyordu.

Edit: Japonca, inglizce altyazili
    Edit: Realitylapse bazi animeleri indirebilmeniz icin amerikadan baglanmanizi istiyor. Ve FullMetalAlchemist de bunlardan biri. Ayni sorun Narutonun filmlerini indirmeye calisirken de cikiyor. Niye boyle yaptigi konusunda bir fikrim yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildog -- 30 Ocak 2008; 20:13:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: wildog

http://animecorner.nl/eng/anime.asp?id=fma&id2=downloads
    Ben burdan indirmistim, rmvb formatinda ve **** baglantili. Gayet hizli indiriyordu.

Edit: Japonca, inglizce altyazili

rapid ama arda ardına indiremiyorsun o kötü
  • Himmm
    Ben arka arkaya cok fazla anime izlemedigimden dolayi benim icin sorun olmamisti. bir gun izlemeden 4-5 tane indiriyordum , baska bir gunde oturup izliyordum.

Su iki siteye de bak istersen, Baglanirken sorun cikartiyor ama, openDNSden baglanirsan sorun olucagini sanmiyorum. Nasil bir site kullandigindan da haberim yok, ama sen yinede bir bak=> (bilgisayar format atmistim da simdi DNS ayarlariyla ugrasmak istemiyorum )
    http://www.satancity.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=619
    bu sitede hem ingilizce war hemde ingilizce altyazili war ve rmvb formatinda.

Birde
    http://da-animes.blogspot.com/2007/04/fullmetal-alchemist.html
    bu site war ama bunlarinda ne formatinda oldugunu bilmiyorum. Tekinde avi yazmis ama oburu ne formatinda aciklama yok

• @faruk san en önemli kişiyi göremedim ben elric kardeşlerin babası nerede ....
  • modemi indirdikten sonra açıp kapattığın sürece rapid sorun olmaz hızlı bir şekilde indirirsin
  • en iyisi m?i'n:i?n?ova nokta org

• Kesinlikle izlenmesi gereken mükemmel bir başyapıt.
  • 30. bölümdeyim dün oturup sabahın 7 sine kadar sırf bunu izledim

Edit : 51. bölümüde devirdim açıkcası böyle bir son beklemiyordum -_-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smirdon -- 9 Şubat 2008; 21:09:18 >
  • Of sonu nasıl bitti ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hayalét

Of sonu nasıl bitti ya.

daha izlemedin sanırım filmini
  • quote:

Orjinalden alıntı: dombilibili

quote:

Of sonu nasıl bitti ya.

daha izlemedin sanırım filmini

Filmini izlemedim tv serisini izledim.Filmlerinin ismi ne?
  • Conquer Of The Shambala idi sanırım. Bir kaç tane de OAV'ı var ama sanırım onların TV serisi ve Film ile alakarı yok. Fakat filmininde sonuna göre devamının gelmesi gerekirdi.
  • bi tane filmi var Conqueror of Shambala isminde seriyi bu film bitiriyor dizi bitirmiyor
  • quote:

Of sonu nasıl bitti ya.

Filmini izleme....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.