Şimdi Ara

Fullmetal Alchemist (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
10.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izlediğim en iyi seridir.kesinlikler izlemeyenlere izlemelerini tavsiye ederim.zaten türkçe altyazılarıda mevcut.
  • Şu ana kadar izlediğim en iyi serilerden birisi.

Elric kardeşlerin arasındaki bağı gerçekten çok iyi işlemişler. Aksiyon sahneleride bir o kadar güzel. Özellikle Greed ile olan dövüşü ağzım açık izlemiştim :)
    Louis Armstrong

Fİlme gelecek olursak, çok iyi bir filmdi :)
  • Izumi ? Gantz'taki değildir umarım Bunuda indirmeye başlasam iyi olacak çok merak ediyorum. Tanıtım için teşekkürler.
  • en son bıraktıgımda anime bolumu yoktu burda ama olması ii olmus bazı anime siteleri iice yoldan cıkıp parti propagandası yapmaya baslamıstı yani tabi anime bolumune girince insan hemen FMA arıyor baslıklarda izlediğim en guzel anime gerek konu gerek muzik gerek çiziim (renk acısından) tm bir uyum içerisindeydi şimdi bunları yazarken bidaha izleyesim geldi dogrusu
  • Kesinlikle en çok sevdiğim anime diyebilirim , 50 bölüm boyunca 1 dakika sıkılmadım
  • kesinlikle izlenecek bir tv serisi yalnız film için aynı sey soylenmeye bilir bencede ayrıca yeni başlıcak olan lar kesinlikle filmle baslamayın tv serisinin bi anlamı kalmaz SERKAHAN ve JEDAH a katılıyorum kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sewenangl -- 21 Temmuz 2007; 14:13:15 >
  • @sewen yeni seriler kazandırmanı dilerim varsa akşam alayım
    quote:

Orjinalden alıntı: sewenangl

kesinlikle izlenecek bir tv serisi yalnız film için aynı sey soylenmeye bilir bencede ayrıca yeni başlıcak olan lar kesinlikle filmle baslamayın tv serisinin bi anlamı kalmaz SERKAHAN ve JEDAH a katılıyorum kesinlikle
  • quote:

Orjinalden alıntı: jedah

@sewen yeni seriler kazandırmanı dilerim varsa akşam alayım
    quote:

Orjinalden alıntı: sewenangl

kesinlikle izlenecek bir tv serisi yalnız film için aynı sey soylenmeye bilir bencede ayrıca yeni başlıcak olan lar kesinlikle filmle baslamayın tv serisinin bi anlamı kalmaz SERKAHAN ve JEDAH a katılıyorum kesinlikle

teslimat bu aksam olsa

• bugün birkaç bölüm daha izledim , gözümde ilk 10'a girdi bu anime
  • izlemene sevindim, hatta geç bile kaldın
  • Ben FMA yı ikinci kez izlemek istiyorum ama bu animeyi izlerken sürekli dolu gözlerle izliyorum , oyüzden bir türlü başlayamıyorum.
  • harbi ya , çocukların hikayesi duygulandırıcı
  • her bölüm başlangıcında Alphonse olayları anlatıyor ya eş değer takas prensibini falan, sonrada "çocukken bunun evrensel gerçek olduğuna inanırdık" diyor ardından ilk sezonun mükemmel opening theme si giriyor arka fondan işte o beni acaip gaza getiriyo yaw, çok az anime bunu yapabildi bugüne kadar bana, helal olsun diyorum hakkaten sağlam bir anime yapmışlar bi daha düşündümde izleyenler warmı aranızda bilmiyomda samurai deeper kyo nun son bölümünde oda nobuna ile demon eyes kyo dalaşında ardı ardına suzaku kullanmaları, birde rurouni kenshin de şişio ile battousai dövüşürken kenşin in 5'li kombo çıkarması ve makoto bu komboları afiyetle yediği halde "ne oldu? elinden gelenin hepsi bu mu?" demesi de beni oldukça gaza getiren sahnelerdendir, anime gibisi yok walla billa

• Az önce ilk bölümünü seyrettim ve çok beğendim kaldı 50 bölüm şansa 51 bölümün komple türkce altyazısınıda buldum
    isteyen olursa eklerim buraya
  • abi bende başladım bu seriye baya uçuk kaçık şu ara bana ilaç gibi geldi...
  • Aralarındaki kardeşlik bağını,sevgiyi ve saygıyı öyle vurgulamışlarki insanın boğazına birşeyler düğümleniyor sanki.
    Ninanın hazin sonu ve Edwardın verdiği tepki,orda yaptığı konuşma 27. bölüme kadar seyrettim 51. bölümde bitecek diye yavaştan almaya başladım artık ben bu şahaseri bu zamana kadar nasıl seyretmemişim hayret
    Anime sevipte Fullmetal Alchemist'i seyretmeyen çok şey kaybeder bence.
  • Film de pek mutlu gelmedi bana ya keşke daha iyi bitseydi,daha mutlu bi son olsaydı keşke
  • aloo hişşş bakın seriyi izlemeye başladım burada hikayeyi anlatmayın yaw zewki kaçar izleyemem

ama hikayesi güzel her anime güllük gülistanlık olacak die bi kaidemi var ...
  • Full Metal Alchemist Bence Cok cok guzel bir Seridir.Hatta uzun Sure Anidb'nin listesinde 1. sirada yer almistir.Her yas insana hitap eden birseyler var FMA de.Hikayeside Cok guzeldir.51 bolumu izledikten Sonra Filmini izlemeyi unutmayin sakin
  • 51. bölümü az önce seyredip tv serisini bitirdim.
    Sonu pek bağlayamamışlar sanki ya biraz hayal kırıklığ yaşadım açıkcası
    Filminde cevapsız kalan sorular yanıt buluyordur umarım...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.