Şimdi Ara

FULDA LASTİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
30.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aramızda fulda lastikler hakkında bilgi sahibi olan, memnun veya pişman olan arkadaşlar varsa lütfen görüşlerini, tecrübelerini paylaşsınlar.

http://www.lastiknet.com/pinfo.asp?pid=159

almayı düşündüğüm lastik bu, bu fiyata, bu ebatta bilinmedik markaların lastikleri bile zor bulunuyor.

fulda hem performans lastikleri, hem ağır iş makine lastikleri üreten alman meşeili bir firma, dolayısı ile lastiklerinin kaliteli olacağını düşünüyorum.

acaba yanılıyor muyum?

• bu ebat zor mu bulunuyor? artık yeni arabaların compact sınıf üstü tüm modelleri bu ebatta...
  • bi yanlış anlaşılma var galiba. arkadaş bu fiyata bu ebatla bile zor bulunuyor demek istemiş sanırım. fiyatın uyguluğundan bahsediyor

quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

bu ebat zor mu bulunuyor? artık yeni arabaların compact sınıf üstü tüm modelleri bu ebatta...
  • quote:

Orjinalden alıntı: utkucay

bi yanlış anlaşılma var galiba. arkadaş bu fiyata bu ebatla bile zor bulunuyor demek istemiş sanırım. fiyatın uyguluğundan bahsediyor

quote:

Orjinalden alıntı: metinemre

bu ebat zor mu bulunuyor? artık yeni arabaların compact sınıf üstü tüm modelleri bu ebatta...

evet aynen öyle...
  • fulda lastik alıpda memnun olan yada olmayanlar yazsın lütfen
  • Bugün 4 adet yeni çıkan Fulda EcoControl 175/65R14 lastik aldık. Fiyat 5 ay taksitli 78 YTL kdv dahil.. Desen ve kauçuk olarak diğer aracımız yeni Honda Civic sedanda fabrika çıkışı gelmiş olan Continental PremiumContact2'ye çok benziyor. Sonuçta Alman teknolojisi.. ilk izlenimlerim olarak gürültü Michelin Energy'e (önceki lastiklerimiz) göre çok daha az, ayrıca yol tutuşu da gayet başarılı, gerçi bunu tam olarak test etmek için 100km yol yapıp üzerindeki koruyucu balmumu tarzı tabakanın çıkmasını beklemek lazım.

Daha ayrıntılı fikirlerimi ilerleyen tarihlerde paylaşırım..
  • Aracımda ecocontrol var cok memnunum.Lastiknet te fiyatlar cok iyiymiş.Yada ben kazık yedim
  • Merhaba;
    Aynı lastiklerden bende almayı düşünüyorum ama başka yerden...http://www.lastix.com/catinfo.asp?cid=276
    malum promosyonlu ve büyük boy dağ bisikleti hediyeli(4 adet 476 YTL)
    Fulda hakkında benimde fazla bir bilgim yok ama benim şu anki lastiklerim Continentalin yan sanayisi olan BARUM markalı ve 2.5 senedir 25000km yol yaptım ve bir şikayetim olmadı,arabayı yükseltmek 14'' jantlarımı 15'' yapmak için ve lastiklerim iyi durumda olmasına rağmen süre olarak lastik değiştirme vakti geldiğini düşündüğüm için bu lastikleri almaya karar verdim,şu an kullandığım lastiklerde sorun yaşamadığım için bu lastiklerin kötü olacağını hiç sanmıyorum.
  • Fulda'yı Tavsiye ederim 1yıldır fulda lastik kullanıyorum yol tutusu olsun saglamlıgı olsun gerçekten kaliteli lastik fulda alman mallı fakat turkiye'deki bulunan fulda lastikleri çogu Buarada üretiliyor benim lastiklerde made in Tr uretimi
  • arkadaşlar 50km gitmeden balon yaptı ve fulda lastiği değiştirmedi!

çok başarısız bir teknoloji 30-40 ytl daha çok verin fulda almayın!

canınızı 30-40 ytl ile kıyaslamayın!..
  • fulda ecocontrol alalı 300 km oldu.şehir içinde sessizlik ve frenlemede oldukça iyi.
    uzun yolda 90 nın üstünde yol tutuş çok güven vermedi bana. tabi benim arabanın 91 model ve önden çekişli olmasından dolayı da olabilir. bölünmüş yoldan bahsediyorum. hyundai excel.
  • Arkadaşlar merhaba,

Fulda Aslen alman markasi olmakla beraber Goodyear firması tarafından satın alınmıştır ve artık bu bünyeye geçmiştir. Ürünler tamamen alman teknolojisi ve Goodyear'in bilgi birikiminin birleştirilmesi ile üretilmektedir ve özellikle yeni nesil olarak üretilen Ecocontrol Ve Progresso inanılmaz iyi performans vermektedir. Fiyat seviyesiylede makul bir fiyattan satılıyor olması markayı biraz daha ön plana çıkarmıştır. Kesinlikle alıp kullanabileceğiniz ve memnun kalacağınız ürünler üretmektedir.

Bir arkadaşımız balon yapmasında şikayetçi olmuş fakat, balon maalesef ki kullanım veya yoldan kaynaklanan darbelerden dolayı meydana gelen bir arıza çeşididir ve her markada yaşanabilmektedir. Bunun ürünle bir alakası bulunmamaktadır. Bizwww.lastix.com olarak bir çok marka ile çalışmaktayız ve bu tarz ciddi firmalar üründe arıza olduğu taktirde müşterilerimizi mağdur etmemek için gerçekten uğraş vermektedirler, bundan en ufak bir şüpheniz olmasın. Arkadaşımızın başına gelen tamamen bir talihsizliktir.

Tüm lastik iht,yaçlarınız sitemizde en iyi şartlar ve kampanyalarla bulmanız mümkündür. Size hizmet vermek bizim için bir mutluluktur. Her türlü sorulrınız içinde call center numaramız olan (212) 550 47 45 'i aryi teknik bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımla,
    Özer MOLLAMEHMETOĞLU

www.lastix.com
  • Sayın Özer Bey
    Ben Fulda CArat Progresso marka 4 adet lastik aldım. 195/60/R15 ebatlarında. Tanesi 145 YTL'den. Sizce kazıklanmış mıyım? Lastikler çok kaliteli. Konfor ve gürültü açısından çok iyi ama fiyatı da içime oturdu aslında...
  • Sn. Ersoy 1905,

Gercekte kaliteli bir urun almissiniz ve gule gule kullanmanizi dilerim. Bence fiyati ve kaziklandiginizi dusunmeyin. Sonucta marka ve modellerde surekli kampanyalar olabilmekte, her sektorde bu sekilde bu. Bir donem pahali olan bir sonraki ay ucuzlayabiliyor. Sizin aldiginiz donemde urun pahali olmus olabilir fakat su anda soylediginiz rakamlarin cok altinda satmaktayiz bu urunu. Bir sonraki alis verisinizde sizi de sitemize bekler ve size hizmet vermekten mutluluk duyariz.

Saygilarimla,
    Ozer MOLLAMEHMETOGLU

www.lastix.com
  • Sn Özer Bey
    Siz şuan kaça satmaktasınız bu ebatlardaki lastiği...Ben alalı 1 ay civarı oldu. o zaman nasıldı fiyatlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melangee -- 8 Haziran 2008; 18:38:03 >
  • Ersoy bey,bende aracıma 185/65/15 ebadında fulda progreso aldım, peşin olarak tanesi 125.00 ytl herhalde siz taksitle aldınız
    quote:

Orjinalden alıntı: ersoy1905

Sayın Özer Bey
    Ben Fulda CArat Progresso marka 4 adet lastik aldım. 195/60/R15 ebatlarında. Tanesi 145 YTL'den. Sizce kazıklanmış mıyım? Lastikler çok kaliteli. Konfor ve gürültü açısından çok iyi ama fiyatı da içime oturdu aslında...
  • Ersoy Bey merhaba,

Almiş oldugunuz urun ile alakali fiyata asagidaki link'e tiklayarak ulaşıp taksit secenekleri ile birlikte inceleyebilirsiniz. Su anda Lastik is sendikasi greve gittiginden dolayi fiyatlarda biraz artis olmasina ragmen sizin aldiginiz fiyatlarin hala cok altinda. Gecen ay yaklasik 15 ytl kadar daha ucuz satmaktaydik bu urunu şu anki fiyatına göre. Ayrica yapmis oldugumuz bir kampanyamız da mevcut. 4 lastik aldiginizda konusunda dunya lideri Ziebart'tan 125 YTL+KDV degerinde Antibakteriyel Koltuk Temizleme ve Koruma Sistemi Hediye Ediyoruz. Genede dediğim gibi bence fiyata çok takılmayın, alınmış alınmıştır ve ürününüzün keyfini çıkarın derim.

http://www.lastix.com/pinfo.asp?pid=1920&cid=333

Saygilarimla,
    Özer MOLLAMEHMETOĞLU
    (212) 550 47 45

www.lastix.com

quote:

Sn Özer Bey
    Siz şuan kaça satmaktasınız bu ebatlardaki lastiği...Ben alalı 1 ay civarı oldu. o zaman nasıldı fiyatlar?
  • Teşekkürler Özer Bey. Sayenizde piyasade ne türlü yalancı satıcılar olduğunu öğrendim. Biz hiç mi kimseye güvenemeyeceğiz bu ülkede. Neyse bir de 12 ay taksitli almıştım. O farkeder mi fiyatta...
  • Sn. Ersoy Bey,

Elbette taksit sayisina gore fiyat farkedecektir. Su anki 12 ay taksit fiyati 135 YTL civari.

Saygilarimla

www.lastix.com

quote:

Teşekkürler Özer Bey. Sayenizde piyasade ne türlü yalancı satıcılar olduğunu öğrendim. Biz hiç mi kimseye güvenemeyeceğiz bu ülkede. Neyse bir de 12 ay taksitli almıştım. O farkeder mi fiyatta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozerrr -- 26 Haziran 2008; 13:12:28 >
  • Teşekkür ederim yanıtlarınız için...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.