Şimdi Ara

Fujifilm S6500FD ile çektiğim fotoğraflar.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
1
Favori
27.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forum çok kalabalık değildi ama o zamanlar..

paylaşan az olunca iş sizlere düşüyordu

gerci bu gibi konular bir sürü ama ortık dslr like grubuna pek bakmıyoruz

• Ben bekliyorum hala Fujiden S6500fd IS diye bir model. O model çıkana kadar makinelerin ucuzlarını kullanmaya devam.
  • Bende bu makine ile yolda giderken gördüğüm bir şeyi çekmiştim. Croplu hali ile örnek ekleyeyim.

Fujifilm S6500FD ile çektiğim fotoğraflar..
  • Bence hala 500 - 600 ytl makine almak için bütçe ayıranların ikinci el s6500fd düşünmesi lazım. Sıfır olup, piksel kandırmacası olan makineler yerine çok iyi ikinci el s6500fd araştırılmalı diye düşünüyorum.
    Bu da crop lu hali

• sıfırı yokmu bu 6500 in?
  • Hiç yok denen anda da ben bir tane bulup forumda "egzodia" ya satmıştım. Hiç belli olmaz aslında.
    Ama temiz ikinci eli de kaçırmamalı.
  • beni 6500 almaya ikna eden konu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratt45

beni 6500 almaya ikna eden konu.

pişmanlık var mı onu söyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: antique

quote:

pişmanlık zerre kadar yok. ben makinayı aldıktan 1 hafta kadar sonra hepsiburada da stoklarda bitmişti. hotpixel olayını da duyunca aklımda acaba işaretleri oluşmuştu. ama sonra çektiğim her fotoğraf sonrasında makinamı daha çok sevmeye başladım. şu an makinamı hiç bir dslr- like'a değişmem.

beni bu makinayı almama vesile olan herkese çok teşekkürler.

• Bu makineyi iternette ikinci el amerikadan getirtip, 8-9 ay kullanıp, şimdi 450 ytl ye veren birisini buldum.
    Temiz kullandığını filan söylüyor.
    Alayım mı ? :S
  • bu fiyata kaçırma bence
  • s6500fd amerikada halen satılıyor mu?satılıyorsa hangi mağazadan alınır, fiyatı nedir? cevaplarınızı bekliyorum

çinde bu alşveriler nasıl olur? fiyatlar vs nasıldır?bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?

edit: ek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakacikel -- 13 Ağustos 2008; 1:00:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: FelixCrail

bu fiyata kaçırma bence

Yaptım ödemeyi..yarın veriyor kargoya.. pesin fiyatına üç taksit 450tl...
  • quote:

Orjinalden alıntı: antique

quote:

ben almadığıma pişmanım ama

sanırım sendin,bana bundan 10-11ay önce teklif eden sıfırını 500ytl...
    o gün kazmalığım tuttu işte.ne diyeyim kafama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 13 Ağustos 2008; 4:12:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: burakacikel

s6500fd amerikada halen satılıyor mu?satılıyorsa hangi mağazadan alınır, fiyatı nedir? cevaplarınızı bekliyorum

çinde bu alşveriler nasıl olur? fiyatlar vs nasıldır?bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?

edit: ek
  • amazon.com'a bakmanı tavsiye ederim...
  • arkadaslas gg'den ikinci el aldığım f6500 elime ulastı.. acil ogrenmek istediğim birşey var..
    Makinenin yanından Af'yi seçtiğimizde makineyi hareket ettirdiğimizde sesler gelmesi normal mi?(cok hafif tıkırtı gibi değişik birşey)
    ikincisi denklasöre yarım bastığımızda da degisik bir ses gelmesi normal mi?
    ücüncüsü makine manuel focusda iken netleme halkasını çevirdiğimizde yine aynı sekilde birbiriyle birlesik tıkırtılar seklinde ses gelmesi normal mi? (tırrtttırrrt gibi9 :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AND1 -- 14 Ağustos 2008; 15:46:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: AND1

arkadaslas gg'den ikinci el aldığım f6500 elime ulastı.. acil ogrenmek istediğim birşey var..
    Makinenin yanından Af'yi seçtiğimizde makineyi hareket ettirdiğimizde sesler gelmesi normal mi?(cok hafif tıkırtı gibi değişik birşey)
    ikincisi denklasöre yarım bastığımızda da degisik bir ses gelmesi normal mi?
    ücüncüsü makine manuel focusda iken netleme halkasını çevirdiğimizde yine aynı sekilde birbiriyle birlesik tıkırtılar seklinde ses gelmesi normal mi? (tırrtttırrrt gibi9 :S

AF merkez odaktaysa normal
    2.si de normal
    3.süde manuele aldığın zaman normal

yanii sorun yok
  •  Fujifilm S6500FD ile çektiğim fotoğraflar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FelixCrail -- 14 Ağustos 2008; 20:29:51 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.