Şimdi Ara

FUJİFİLM FİNEPİX S4000 KULLANICILAR KULÜBÜ(PİLLİDİR,UCUZDUR,30X ZOOMLUDUR..:) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
6.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ürün bugün olmazsa pazartesi elimde olacak gelsin test etmeye çalışırız.
  • S MODDA ENSTANTANE 2000 VE FLAŞLI BİR ÇEKİM..
    http://img477.yukle.tc/images/8898huttt.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

S MODDA ENSTANTANE 2000 VE FLAŞLI BİR ÇEKİM..
     FUJİFİLM FİNEPİX S4000 KULLANICILAR KULÜBÜ(PİLLİDİR,UCUZDUR,30X ZOOMLUDUR..:)

Site exif bilgilerini de koruyormuş ! Bu da iyi...
    Camera Maker: FUJIFILM
    Camera Model: FinePix S4000
    Image Date: 2000-02-03 00:39:50 (no TZ) - Tarihi ayarlamamış mısınız nedir ? !
    Focal Length: 5.8mm
    Aperture: f/3.6
    Exposure Time: 0.0005 s (1/2000)
    ISO equiv: 200
    Exposure Bias: +0.33 EV
    Metering Mode: Matrix
    Exposure: shutter priority (semi-auto)
    White Balance: Auto
    Flash Fired: Yes (Auto, red eye reduction mode, return light detected)
    Orientation: Normal
    Color Space: sRGB
    GPS Coordinate: undefined, undefined
    Software: Digital Camera FinePix S4000 Ver1.02

Çok güzel paylaşım... Teşekkürler...
    [simage]fotoğrafın linki[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 10 Mart 2013; 22:17:52 >

• TARİHİ AYARLIYORUM FAKAT HAFIZA KARTINI TAKIP ÇIKARINCA TEKRAR BAŞA DÖNÜYOR..
  • quote:

TARİHİ AYARLIYORUM FAKAT HAFIZA KARTINI TAKIP ÇIKARINCA TEKRAR BAŞA DÖNÜYOR..

Bu da çok faydalı bir bilgi !.. Gündüz çekimleri, manzara, makro, mümkünse portre çekimleri gibi farklı fotoğraflar da ekleyebilirseniz daha aydınlatıcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 10 Mart 2013; 22:29:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

quote:

TARİHİ AYARLIYORUM FAKAT HAFIZA KARTINI TAKIP ÇIKARINCA TEKRAR BAŞA DÖNÜYOR..

Bu da çok faydalı bir bilgi !.. Gündüz çekimleri, manzara, makro, mümkünse portre çekimleri gibi farklı fotoğraflar da ekleyebilirseniz daha aydınlatıcı olacaktır.

FOTOĞRAFÇILIK KURSUNA BAŞLADIM..NORMALDE BİLGİM VARDI ÇEKİM TEKNİKLERİYLE İLGİLİ FAKAT DERS TE DAHA DETAYLI ŞEYLER ÖĞRENİYOR İNSAN..İLERLEYEN GÜNLERDE FOTOĞRAF ÇEKTİKÇE PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEĞİM..

• arkadaşlar Fujifilm FinePix S2980 önerir misiniz ? almaya niyetlendim 335 tlye .
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin1311

arkadaşlar Fujifilm FinePix S2980 önerir misiniz ? almaya niyetlendim 335 tlye .

BENCE S4000 VEYA S4500 AL..30X OPTİK ZOOM GERÇEKTEN GÜZEL..S2980 İLE RALARINDAKİ FARKI ARAŞTIRIP ÖĞRENEBİLİRSİN..
  • eyvallah sağolasın bi araştırayım :)
  •  FUJİFİLM FİNEPİX S4000 KULLANICILAR KULÜBÜ(PİLLİDİR,UCUZDUR,30X ZOOMLUDUR..:)

buda benden

f 5.6
    iso 200
    90mm odak uzunluğu
    5.93 parlaklık.
  • BUNLARDA BENDEN..GÜNEŞ BATMASINA YAKIN BİRKAÇ FOTOĞRAF ÇEKEYİM DEDİM..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanarya_avcisi -- 19 Mart 2013; 22:05:29 >

• Bu makineyi şarjlı pille kullanırken sıkıntı yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: z740

Bu makineyi şarjlı pille kullanırken sıkıntı yaşayan var mı?

BEN GP RECYKO İLE KULLANDIM..SIKINTI OLMADI..BU ARADA MAKİNAYI SATTIM..BU MAKİNAYI ALACAKLARA ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM PROFESYONEL MAKİNALAR GİBİ SONUÇLAR ASLA BEKLEMEYİN MAKİNADAN..BEN 30X ZOOMU HOŞUMA GİTTİĞİ İÇİN ALMIŞTIM..BİRAZDA ACEMİLİĞİM GİTSİN DİYE..EĞER İLERİDE PROFESYONEL İŞLER YAPACAĞIM DİYORSANIZ PROFESYONEL MAKİNALARDAN BAŞLAYIN..BU MAKİNA FOTOĞRAF ÇEKME AYARLARINI BİLMEYEN ACEMİLİĞİNİ ATMAK İÇİN ALACAKLAR İÇİN İDEALDİR..GECE ÇEKİMLERİ GÜZEL DEĞİL ONUDA BELİRTEYİM..ŞUNUDA SÖYLEMEDEN EDEMEYECEĞİM FİYAT OLARAK 400-450 TL SEVİYESİNDE..FİYATINA GÖRE İYİ MAKİNA..

• Arkadaslar ben hic fotohrafla ilgilenmedim. Sadece telefonla cektim. Simdi ozel gunlerde bazen bai mekanlari cekmek cin Fujifilm S4500 almayi dusunuyorum. x30 zoom cok hosuma gitti. Profesyonel bir beklentim yok onerirmisiniz ? Birazda dis gorunus tuz biber diyerek yoneldim bu makineye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Arkadaslar ben hic fotohrafla ilgilenmedim. Sadece telefonla cektim. Simdi ozel gunlerde bazen bai mekanlari cekmek cin Fujifilm S4500 almayi dusunuyorum. x30 zoom cok hosuma gitti. Profesyonel bir beklentim yok onerirmisiniz ? Birazda dis gorunus tuz biber diyerek yoneldim bu makineye

Is gorur bir makina fakat gece cekimleri pek iyi degil.fakat 400 tl ye ozellik olarak iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş d5100 de flaş acıkken en fazla 200 enstantene adamda 2000 kıskandım bir an :D
  • Makineyi aldım kullanıyorum çok da memnunum.Zaten profosyonel makine almaya niyetim yoktu fiyatından dolayı, fiyatına göre hakkını veriyor.
  • Hepsiburada'dan almıştım 4 ay kadar önce. Ordan alınan Fujifilm'ler Fuji Tr. garantili değilmiş. Beyaz teknoloji garantili. Ekranında tam 7 tane ölü piksel mevcuttu ve değişimini yapmadılar. Çalışmaktan tüketici haklarına başvuracak zaman bulamadım ve zaman öyle geçti. Ekranındaki ölü piksellerle kullanıyorum. Onun dışında çekiminde sıkıntı yok. Yalnız her türlü tekniği denememe rağmen arka plan flu yapma olayı vasat. Ben pek memnun değilim fakat şöyle bir durum var. Ekrandaki ölü pikseller ve fuji tr garantisi olmaması her ne kadar dejavantaj olsada 440 tlye aldım. Teknosada s4500 ve bir tane farklı yeni çıkan üstte flaş takma yeri bulunan S serisi fujilerden inceledim hız olarak benimkiyle aynı ve performans olarak. Baya kurcalamama rağmen s4500 bi ara kastı hatta mod geçişlerinde ve odaklamada vs. Bu açıdan s4000 bence oldukça başarılı pil harcama performansı iyi. Süper makro fena değil. Ama gel gelelim portre fotoğraflarda arka plan flu yapmak hayal. Diyaframı maksimum açıklığada getirseniz cam gibi arka plan olduğu gibi çıkıyor. Auto modunda makro seçip uzaktan zoom yaparakta denedim sonuç aynı. Maalesef maine vasat ve ederi bence 400-500 sakın aldanıp teknosadan 800-900 liraya s4500 almayın derim üzülürsünüz hatta hiç almayın koyun paranızı kenara 1000 lira biriktirip Canon 1100d 12 mp SLR kamera alın kesinlikle pişman olmazsınız ve zamanla güzel bir telefoto objektif alır fotoğraf çekmenin keyfine varırsınız.. Teknik bilgisi olan insanlar için kesinlikle yetersiz diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uk.87 -- 21 Nisan 2013; 17:31:35 >

• Ben pille ilgili sorun yaşadım. CFL 3000 pil aldım. 2900'lük. Bu pillerle odaklamada biraz sıkıntı oluyordu. Sonra alkalin pil aldım kipadan 12 tanesi 5 lira olan Alkalin Kipa marka pillerden pilleri yeni takınca yaklaşık 200 fotoğrafa kadar hiç sıkıntı çıkarmıyor. Zaten öyle çok sık çekmem uğraşırım az çekip öz çekmeye çalışırım. Şimdi Hb.'dan 12 tanesi 10 tl ye Duracell'de sipariş ettim alkalin pille kullanacağım ben şarjlı pillerle performansının düştüğünü düşünüyorum. .
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.