Şimdi Ara

FSP HD700 V XIGMATEK VECTOR S 750W

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hekese merhaba normal'de böyle konular forumda çok ve baya araştırdım ama 1 haftadır ikisi arasında kaldım FSP HD700 Hydro 700W 80+ BRONZE ve XIGMATEK VECTOR S SERİSİ 80PLUS SİLVER 750W bazı yorumlar çok olumlu bazı yorumlar çok kötu dh forum her zaman bu işin içinde olan kişileri barındırmakta ve sormak istedim hangisini tercih etmeliyim işlemcim 6500 ekran kartım r9 380 ama ben verimli,,malzeme kalıtesı ıyı olan bır power supply baktım fp ürünü olarak..şuan high power kullanıyorum yanına yedek olarak alıcam arıza yaptığı zaman problem yaşamamak için herkese iyi forumlar konum hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim yanlız fsp için hiç kötu yorum görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dellarto1919 -- 16 Nisan 2017; 18:25:13 >

• fsp'yi tavsiye ederim piyasa'da ki belli başlı güç kaynağı üreticilerinden biridir. xıgmatek'e oranla kesinlikle fsp alırdım
  • Xıgmatek kullanmış biri olarak kesinlikle tavsiye ederim.
    silver sertifikalı bir olarak bile daha öndedir.
  • Bilgisayar ürünlerinde en uzun garantili ve kaliteli olan ürün alınır ki başın ağrımasın.

Seasonic 620W 80+ Bronze M12II-620 Evo Edition, 5 Yıl Garanti + +12V Kanalından 48A + Full Modüler + %50 Yük Durumunda Sessiz Fan
    https://seasonic.com/product/s12ii-620/

Fiyat Bilgisi
    http://www.teknobiyotik.com/seasonic-m12ii-80-plus-bronze-620w-guc-kaynagi.html#!prettyPhoto

• İki marka arasında kesinlikle FSP kalite olarak Xigmatek'ten üstündür. Ama Seasonic, EVGA ve Corsair RMX/RMi serisi FSP'nin de üzerine çıktılar artık kalite olarak. Özellikle Seasonic çok aykırı duruyor bunların arasında.
  • Fsp bir cok markaya psu uretiyor corsair dahil kalitesine kefilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardiminiz icin cok tsk ederim herkesin yorumlari icin iyi forumlar gercekten dh ailesi herzaman yardimci oluyor tekrar tsk ederim herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.