Şimdi Ara

fsp fx700 almak istiyorum ama bulamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fsp fx700 almak istedim heryerde aradım bulamıyorum hepsi burada aldım ama 6 güngeçmesine rağmen gelmedi satışı iptal ettim data.com elimizde var dedi havaleyi yaptım 2 gündür ordanda gelmiyor acaba başka modelemi yönelsem ama bu üründe hoşuma gitti sizce ne yapmalıyım tşk

• 600W Epilson işini görmez mi kardeş sistemini yaz istersen ona göre yorum yapalım
  • sen fsp epsilon 700 Watt ı mı diyorsun ben bugün almayı düşünüyorum kadıköy eksende iki tane var.Bi de mecidiyeköy de var berlin bilgisayarda.

kdv dahil eksenden 215 milyona bıraktılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dertlicocuk84 -- 23 Mart 2007; 0:50:22 >
  • fsp epsilon 700 değilde fx700 aralarında fiyat farkı var 40 ytl gibi data 262 havale ile verdi ama ürün hala gelmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: forious

600W Epilson işini görmez mi kardeş sistemini yaz istersen ona göre yorum yapalım

şu anki sisteme 500 de yeter ancak ben ileriye yönelik olsun istedim
  • Hacı araştırdım senin dediğin psu "fsp epsilon 700" kazık yiyosun haberin olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dertlicocuk84

Hacı araştırdım senin dediğin psu "fsp epsilon 700" kazık yiyosun haberin olsun.

anlamadım nası yani hangi yönden fiatmı? markamı?
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dertlicocuk84 -- 9 Mayıs 2007; 17:22:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.