Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.276
Cevap
32
Favori
202.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an malum yerde FSX diye aratılınca 787 için hotfix ve hotfix ilacı var.
  • Orijinal PMDG kullanan varsa kurulum yaparken CMD ekranı açılıp FlexNet diye bir şey kuruldu mu acaba?

Format attım daha hiç kurulum yapmadım. Lisans kontrol amacıyla kuruluyormuş temiz sayılırmış ama ne düşünüyorsunuz?
  • phorever kullanıcısına yanıt
    FlexNet Publisher (formerly known as FLEXlm) is a software license manager from Flexera Software which implements license management and is intended to be used in corporate environments to provide floating licenses to multiple end users of computer software. Computer software can be licensed in a variety of ways.

Temiz.flexnet yurutucu dosyasini virustotalde taratin isterseniz iciniz rahat edecekse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, keyif için ils ile uçuşlar yapıyorum şu anda fsx ile. sizce xplane 11 veya prepar3d ye geçmek israf mı olur? ayrıca bu prepar3d fiyatları nedir ayrıntılı olarak hangi paketi almam gerektiğini söyleyecek var mı aranızda? almaya gerek yok derseniz fsx için hangi eklentileri kurmalıyım?
  • xplane11 hatay turu.. iyi seyirler..!!

• Breakage kullanıcısına yanıt
    p3d alıcaksan academic lisans olanı alıcaksın avantajı çok fazla uçak ve eklenti seçeneği var.. xplane11 alıcaksan steamde indirim bekle derim görüntüleri daha güzel fakat
    şu an kaliteli uçak eklentisi pek yok biraz beklemek lazım..
  • Flexnet dongle üreticisi güvenlik Firması Safenet'in soft çözüm sürümü.
  • 1962 de doğdum kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Format sonrası hiç bir şey kurmadım. Ne P3D ne de PMDG. PMDG crack'inde korsan simgesi var. Temiz gibi görünür ama bilgilerinizi çeker vb. diyorlar. Sonuçta korsan şüphelenmemek elde değil
  • Crack ayrı o dll dosyası. Flexnet ise bir program.
  • Uzun bir aradan sonra geri döndüm

Halı hazırda fsx sahibiyim ben ara vermişken p3d v4 çıkmış

Sizce p3d v3 ile p3d v4 arasında fps performans farkı varmı

Fsx ile p3d v3 arasında kendi sistemimde fark goremedigim için fsx de kalmıştım, şimdi p3d v4 e gectigime degermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arpadan Ölen At

Uzun bir aradan sonra geri döndüm

Halı hazırda fsx sahibiyim ben ara vermişken p3d v4 çıkmış

Sizce p3d v3 ile p3d v4 arasında fps performans farkı varmı

Fsx ile p3d v3 arasında kendi sistemimde fark goremedigim için fsx de kalmıştım, şimdi p3d v4 e gectigime degermi?

Kimisi çok övüyo kimisi küfrediyo denemek lazım ben beğenenlerdenim ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ikisinide kullanıyorum her iki sim de rezalet. Çok çok güçlü sistem gerekiyor.
  • P3d v4u kaçak yoldan edindim, beğenirsem orjinalini alacaktım lakin fps olarak pmdg vc de fsx den hiçbir fark göremedim ve tekrar fsx e döndüm, bu da döner dönmez ki ilk uçuşum, biraz hantallik yaşadım baya unutmuşum : D

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• Merhabalar;

Simülatör kullanmaya başlayacağım, bu 3 oyun arasında kaldım. Ve oyuna göre de bir sistem alacağım. Büyük bir notebook istemiyorum, ama bu oyunları da oynamak istiyorum, bu sebeple biraz sıkıntılı bir durum. i7 8 gb ram ve ssd'li bir notebook ama ekran kartı 940 mx olacak, böyle bir bilgisayarla oynanabilir mi? Prepar3d veya X Plane olacak. Çok kaliteli görüntüler olsun diye bir tutkum yok, seri olsun ve uçağı kullanmamı sağlasın. Şu anda 4 yıllık bilgisayarıma p3d v4 kurdum açılıyor iyi kötü, pmdg boeing eklentisi bulamadım uyumlu. Hangisini önerirsiniz? Ve bu bilgisayar yeterli olur mu?

Teşekkürler.

Asus UX310'dur bilgisayar.
  • X-Plane 11 Take off İstanbul

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz
  • Impressive I kullanıcısına yanıt
    Kaçak yoldan uyumlu pmdg var

Lakin size xp11e geçmenizi öneririm, sisteminiz belirli ayarlarda akıcı oynatmaya yeter şüpheniz olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Arpadan Ölen At

Kaçak yoldan uyumlu pmdg var

Lakin size xp11e geçmenizi öneririm, sisteminiz belirli ayarlarda akıcı oynatmaya yeter şüpheniz olmasın

Teşekkür ederim. Bahsettiğiniz UX310 sistemi için değil mi?

X-Plane 11 ve Prepar3D V4'ü, bu sistemle oynayabilirim?

Düzenleme: PMDG ile kurulan Boeing'lerin detaylı kullanımını anlatan bir manual tarzı bir şey var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impressive -- 14 Kasım 2017; 13:32:24 >
  • Impressive I kullanıcısına yanıt
    kurduktan sonra klasör içinde manuelleri var pdf formatında.
  •  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

xp11

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.