Şimdi Ara

FS 2004-FSX SİSTEM TAVSİYELERİ VE SORUNLARI (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
18.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet evet ne hata verdiğini bi görürsek iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

evet evet ne hata verdiğini bi görürsek iyi olur

hata şuydu
    fsx bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor üsttede fatl error yazıyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkalcan

quote:

hata şuydu

yok hayır yüklerken ne gibi bir hata çıkıyor da yüklenmiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkalcan

quote:

hata şuydu

yok hayır yüklerken ne gibi bir hata çıkıyor da yüklenmiyor.

hata değil cd yi taktığımda normalde 3 seçenek olur remove-repair-install ama install yok sadece remove ve repair var

• repairi dene. olmadı "programlar ve özellikler"den bulup kaldırmayı dene.
  • quote:

repairi dene. olmadı "programlar ve özellikler"den bulup kaldırmayı dene.

ilginize teşekkürler sorunu çözdüm.
  • Abiler ben şimdi bu maceraya atılma evresindeyim ama henüz sistem toplayamadım... ama başlangıç olarak laptopta inceden başlasak bu makina kaldırır mı acaba minumum düzeyde...???

1.86 işlemci intel core 2 duo
    128 MB nvidia ekran
    3 GB RAM
    Win7 kurulu

sonradan bir ayar vericem.. şu anda parayı toparlamaya çalışıyorum bakalım...
  • Arkadaşlar benim sorunum şu:hava alanında simulatore başlıyorum yandaki yolcuların bindiği koridor yok sonra hava alanının binası,kule vs. si yok uçarken alttaki evler yok piste inerken lastikden duman çıkmıyor

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***52ByErKaN52***

Arkadaşlar benim sorunum şu:hava alanında simulatore başlıyorum yandaki yolcuların bindiği koridor yok sonra hava alanının binası,kule vs. si yok uçarken alttaki evler yok piste inerken lastikden duman çıkmıyor

kullandigin sistem bilesenleri nedir muhtemelen konfigurasyonel bi sorundur
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

quote:

Arkadaşlar benim sorunum şu:hava alanında simulatore başlıyorum yandaki yolcuların bindiği koridor yok sonra hava alanının binası,kule vs. si yok uçarken alttaki evler yok piste inerken lastikden duman çıkmıyor

Anlamadım, bileşen ve konfigurasyonel sorunu az daha detaylı anlatırmısınız?

• scenery ayarlarını arttır, dense veya very dense yap, düşük ayarlarda jetwayler olmaz, binalar da azdır
  • quote:

quote:

quote:

Anlamadım, bileşen ve konfigurasyonel sorunu az daha detaylı anlatırmısınız?

kullandigin sistem bilesenleri derken şu anda kullandığın bilgisayarın konfigurasyonunun fsx se göre düşük olabiliceğini söylemek istedim bize işlemci rem ekran kartının bilgisini verirsen sorunun yazılımsalmı yoksa donanımsalmı olduğunu anlayabiliriz

• paylaşım için teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba bende fsx kullanıcılarından biriyim fakat benim bir problemim var fsx e girdikten bir süre sonra oyun kapanıyor ve hiç bir hata vermiyor bunun nedeni ne olabilir ve bir çözümü var mıdır? yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregks

Arkadaşlar merhaba bende fsx kullanıcılarından biriyim fakat benim bir problemim var fsx e girdikten bir süre sonra oyun kapanıyor ve hiç bir hata vermiyor bunun nedeni ne olabilir ve bir çözümü var mıdır? yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler..

Evet çözümü var malesef oyunun orjinal paketini almamissin ya orjinal paket alicaksin yada crack yapacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba bende fsx kullanıcılarından biriyim fakat benim bir problemim var fsx e girdikten bir süre sonra oyun kapanıyor ve hiç bir hata vermiyor bunun nedeni ne olabilir ve bir çözümü var mıdır? yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler..

Evet çözümü var malesef oyunun orjinal paketini almamissin ya orjinal paket alicaksin yada crack yapacaksın

Ya benim crack'li ama orjinalini almayı istiyorum nereden bulabilirim hiç bir yerde yok, pilot shop'larda olurmu orayada bakıcam
    @ Birde arkadaşlar ayarlardan bütün hepsi full seviye yapıp rahat kasmadan uçmak için ekran kartı Nvidia Geforce gtx 500 serisindenmi olsun ATI HD 6000 serisindenmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Boeing737

quote:

quote:

Ya benim crack'li ama orjinalini almayı istiyorum nereden bulabilirim hiç bir yerde yok, pilot shop'larda olurmu orayada bakıcam
    @ Birde arkadaşlar ayarlardan bütün hepsi full seviye yapıp rahat kasmadan uçmak için ekran kartı Nvidia Geforce gtx 500 serisindenmi olsun ATI HD 6000 serisindenmi

Hocam ben oyunun orjinal paketlerini Mediamark'tan buldum öle çokta pahalı değil iki paketede ( FSX + ACCELERATION) 120tl vermiştim.ekran kartı seçimine gelince formlardan takip ettiğim kadarıyla Nvidia tercih etmen daha mantıklı fakat şunu ekleyim kesinlikle ekran kartından ziyade paranı işlemciye yatır,bende bir gb ekran kartı var oyun açıkken gpu-z ile baktığımda 250mb kadar belleği harcadığını görüyorum,görev yöneticisinden ; işlemler kısmında fsx.exe tam1200mb kadar harcıyo ve işlemci kolay kolay %60'ın altına inmiyo kısacası paranı işlemci ve reme yatırman daha akıllıca olur. Ben en yüksek ayarlarda 1440*900 çözünürlüğünde 60 ila 120 fps alabiliyorum buda oyunu çok daha akıcı ve gercekçi hissi veriyo . Eski pc'de oyundan orta ayarlarda 20 ila 30 fps görüyodum ve açıkcası ucağın çok hafif irtifa kaybettiğinde yada yükseldiğinde görüntüden pek anlaşılmıyodu ama 60 fps ve üstü olduğunda en ufak aksiyonu dahi kaçırmadan yakalayabiliyosun işin açıkcası yüksek fps çok keyifli

• Teşekkür ederim inşallah vardır Media Mrkt'te şuan bize yakın bir yerde var hemen gideceğim :) Önerilerin için teşekkürler oyun bilgisayarı deyince aklıma ilk ekran kartı gelirdi bunlarıda ekleyeceğim teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boeing737

Teşekkür ederim inşallah vardır Media Mrkt'te şuan bize yakın bir yerde var hemen gideceğim :) Önerilerin için teşekkürler oyun bilgisayarı deyince aklıma ilk ekran kartı gelirdi bunlarıda ekleyeceğim teşekkürler :)

Rica ederim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.