Çavuş
24 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
GTA IV a sahibim içerisinde EFLC yok olması gerekiyor mu ? Polis modunun son çıkan sürümü 1.1'i kurduğumda GTA IV çalışmayı durdurdu hatası alıyorum scripthook ve asi loader diye 2 dosyadan bahsediliyor internette modu kurabilmem için bu iki dosya gerekli mi yardımcı olursanız sevinirim
Bi şarkıyı nasıl ayırabiliriz içinden bateriyi çıkarıp boş kalan bateriyi kursta kendimiz çalarak doldurmak istiyorz nasıl yapabiliriz ? Örneğin rammstein-ich will v.s grupların şarkıları olucak Teşekkürler
linkdeki kanalda IVAO, FSAirlines, PMDG Eğitimleri Verilecektir. Abone Alup Videolarımızı Beğenirseniz Çok Memnun Oluruz. Eğitimler Videoları Seslidir. [DHVideo=]http://www.youtube.com/channel/UCHTBjExAK5l86K6Z6W89a6Q
Universal Virtual Airlines Kuruldu Flight Similator Dünyasında Bende Varım Diyen Sanal Pilotları Bekliyoruz.
GEREKLİ KRİTERLER:

FS Versiyonu:
Joystick:
Kulaklık-Mikrofon:

Bu Kriterlere Uyan 14 Yaş Üstü Sanal Havacıları Bekliyoruz.

Başvuru Konu Altına Cevap Yazınız Gerekli Bilgiler Gönderilecektir.

Havacılığa gönül verenler,havacı olmak istiyorum diyenler Yıldız Air'da Sanal Pilot alımları başlamıştır vakit kaybetmeden haydi aramıza katıl!

Başvuru İçin:http://www.yildizair.tk/forum/forum-basvuru
Sevgili fsxciler yeni bir projeyle karşınızdayız bir havayolu kurduk sky turk vitural airlines adında internet sitesi mevcut resimler eklenecektir texture kendi yapımımızdır Sevgili fsxciler yeni bir projeyle karşınızdayız bir havayolu kurduk sky turk vitural airlines adında internet sitesi mevcut resimler eklenecektir texture kendi yapımımızdırkatılan arkadaşlarımıza tetureler gönderilecektir avsim vatsim şeklinde insanları sıkmıyacak bir serverdir iletişim için daha yapım aşamasında ancak
http://www.skyturk-airlines.com.tr.vu/
FSX acemileri için sesli olarak eğitim verilecektir online bölümünden girilecektir cessna tipi uçaklarla başlayıp yolcu uçakları seviyesine gelinecektir katılmak isteyen arkadaşlar cevap yazabilirler
SERVER ADI:FSX TÜRKİYE EĞİTİM
ŞİFRE:BAŞVURU YAPAN ARKADAŞLARA MESAJ VERİLECEKTİR.

HAVAYOLU KURULACAKTIR VE UÇUŞ SAATİNE GÖRE RAİDCALL PROGRAMINDAKİ AVATARA EKLENECEKTİR
HAVAYOLU İSİMLERİ ÖNEREBİLİRSİNİZ APOLETLER RAİDCALL VE OYUNDAKİ SAAATE GÖRE VERİLECEKTİR YANİ:apolet almak için hem raidcall serverine girilecek hemde oyunda bulunulacak

1-Arkadaşlar oyuna başlarken pistin başında başlıyo ama ben körükte başlamasını istiyorum nasıl yapıcam?
2-Uçağı iten araçlar yok onları nasıl bulabilirim
3-Fspassenger x kurdum ancak oyuna girerken fspassenger sp1 -sp2 filan bişeyler diyo nasıl çözebilirim teşekkürler.
arkadaşlar atc deyim freeflight modunda serverin adı türkpilotlar buraya hadi gelin beraber uçalımm
Arkadaşlar fs3005 oynuyorum ama boeing 377-800 uçağının orjinalini arıyorum lütfen yardım edin.
Hakkında
Forum İmzası:

Altın Kanatlar!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 93
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 19.426 (Bu ay: 359)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.