Şimdi Ara

Frp Öğrenmek İsteyenler , DM Olmak İsteyenler - Bu Konuyu Kaçırmayın :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bendeniz AlperXp yani diğer adımla Draugluin şu andan itibaren mondaynay.com da FRP derslerine başlamış bulunmaktayım. Bugünlük 1. dersi ekledim... zamanla bütün dersler eklenecek ve herkesin frp den anlamasını sağlayacağım... Vereceğim bilgiler DM'lik için yeterli olmayabilir. Eğer DM olmak istiyorsanız benimle konuşmaya geçip benden ders almalısınız...

Mondaynay.Com

Her Telden İçeriğin Bulunduğu Web Seyirnamesi...
    Mondaynay.Com , bir Dahiler Projesidir...

Kalın Sağlıcakla...

• Sen bana 1. dersten epeyi fazlasini msnden yazmistin xP
    Devamini dort gozle bekliyorum.
  • 2. Ders tamamdır , dersler devam edecek...

Ayrıca ;
    Sitenin tamamı bana ait değildir , abim , bir arkadaşı ve ben şu andan itibaren bu sitedeyiz... 1,2 kişi daha katılacak aramıza...
  • UP !

Arkadaşlar yorumlarınız bizim için önemlidir...
  • UP !

kimsenin ilgisini çekmedi herhalde ?
  • Ben öğreniyorum...Ben marauder
  • Güzel düşünce, inşAllah devamı gelir..
  • derslerin devamını bekliyorum eline sağlık
  • Bugün 4 ve 5. dersi eklemeyi düşünüyorum , ekledikçe ya bu yazıyı editlerim ( biri benden sonra yazmazsa ) yada farklı yazı yazarım ( biri benden sonra yazarsa )
  • bende ögrenmek isterim ahmettdemirtas@hotmail.com ekle :D
  • dersler ne zaman gelicek sabırsızlanıyorum
  • Arkadaşlar gerçekten ÇOK ÇOK ÇOK özür dilerim , bugün bazı özel olaylar çıktığı için yükleyemedim , yarın 2 derside telafi etmeyi düşünüyorum...

Sitemiz ne kadar yayılırsa o kadar iyi olur arkadaşlar çevrenizde frpyi merak eden olursa söyleyin :)
    Edit : Bu arada FRP konularının logosu , içeriği vb. bana aittir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draglino -- 1 Eylül 2008; 2:18:21 >
  • Evet 4. ders eklendi , 5. ders bayağı uzun , bugün eklemeye çalışıcam , derslerimi takip edin ve arkadaşlarınıza yayarsanız sevinirim :)
  • 5.yi bekliyorum

• Sizleri kırmadım ve 5. bölümü ekledim. 6. bölüm bayağı uğraştırıcak beni :D
  • kaç bölüm yayınlıyacaksın?
  • kaç bölüm olacağı belli değil... ama ırklardan sonra frp derslerini class class azaltmayı düşünüyorum. her derste 1 classı inceliyicez...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlperXp

kaç bölüm olacağı belli değil... ama ırklardan sonra frp derslerini class class azaltmayı düşünüyorum. her derste 1 classı inceliyicez...

Selam Bende Bi Rp Sitesi Yapıyorum Böyle Öğretecem Filan Reklam Yapılacak Orda İlgilenirsen Pm At...Beraber Yaparız
  • sen bana pm atmışsın fakat ben senin gibi bütün yazıları alıntı yapıp yazan biri değilim :) bilgili ile alıntı arasındaki farkı anlayıp konuşmanı umuyorum... yazılar benimdir , kaynaklarımdan türkçeleştirip yayımladığım sadece birkaç bilgi vardır...
  • Arkadaşlar anlamadığınız veya aklınızda takılan minik soruları bile sitemize yorum olarak yazabilirsiniz... Anlaşılamayan şeylerden bir konu yapmayı düşünüyorum...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.