Şimdi Ara

Frp Öğrenmek İsteyenler , DM Olmak İsteyenler - Bu Konuyu Kaçırmayın :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 6. Bölüm eklendi , artık okuyabilirsiniz :)
  • Ellerine sağlık süper olmuş.
  • her zamanki gibi süper
  • Çok çok saolun arkadaşlar :) Benim site içindeki hedefim google dan " frp nedir ? " veya " frp nedir" diye aratınca 1. sırada gelmek :) biliyorum bu çok zor çünkü google önce url lere bakıyor falan fakat 2. sayfadayız. 1. sayfaya çıkmak benim için çok büyük birşey olacak :) lütfen sitemizi sadece FRP öğrenmek isteyen arkadaşlarınıza değil , sitemizde bulunacak bütün bilgilerden yararlanmaları amaçlı da çağırınız. FRP hakkında yorumlarınızı sadece buraya değil , siteye de yazarsanız seviniriz :)

Unutmayın ki sitemiz sadece FRP'ye dayalı değildir. Aradığınız herhangi bilgiyi ya şimdi , ya da gelecekte bulacağınızdan şüpheniz olmasın :)
  • 7. ders eklendi , umarım beğenirsiniz... artık dersleri 2 ye ayıracağım konunun sonunda yazılı , DM'lik bilgileri ne geçicem yavaş yavaş... Temel Derslerden son 1 konumuz kaldı o da Classlar... uzun bir ders olacağından 2 ye ayrılıyor... daha detaylı şekilde yakında sitemizde bi yazı yayımlayacağım...
  • Arkadaşlar bir bilgi vermek istiyorum , yazdığım yazıların hepsi aklımdan değildir , uzun zamandır kullandığım kaynakları türkçeleştiripte yazıyorum bazılarını... zaten bu kadar şeyi ezberleyen bir DM tanımıyorum :)
  • Herkes 8. dersi beklerken birden 8 ve 9 ardarda ekledim. Artık 10 ve ötesi yarına :) Kalın Sağlıcakla...
    Yayın yayıştırın :D
  • ilk Class dersinde anlamadıklarınız olabilir , yorum olarak yazın zaten benimde aklınızda kalacağını düşündüğüm birkaç şey var ara bölüm yapmayı düşünüyorum...
  • Alper Çok Post Kasmaya Başladın..Editleme Yapmanı Öneririm
  • ELine sağlık :D
  • Aklınıza takılan herşeyi sitemize yorum olarak bırakabilirsiniz. En kısa zamanda ara bölüm yaparız. Bu aralar yeni bölüm ekleyemiyorum , eklediğim zaman 2 class bilgisi daha ekliyicem , derslerimi kaçırmayın. Classlardan sonra DM'lik hakkında bilgiler vericem...
  • Uzun zamandır konu ekleyemiyorum. Bunun ilk sebebi okul ve ikinci sebebi Bard konusunun uzun olmasıdır. Bunlara sitede değindim fakat değinmediğim birşey var ki o da boş vaktimin olmaması. Haftada 6 gün dershane ( haftasonu 5 , haftaiçi 3 saat ) ve kalan 1 günde de elektrogitar dersine gidiyorum. Küçük şeyler fakat geri kalan vakittede hepsini yazamıyorum. Hele hele ki Bard gibi uzun bir konuysa. Bard'tan sonra bu kadar uzun konu olmayacağını düşünüyorum. Birde Wizard ve Sorcerer'ın ortak özellikleri olduğu için o konu uzun olabilir.

Ayrıdan , mondaynay.com a hiçbir soru , vs sorulmadığını farkettim. Bunun başlıca nedeni yorum yazma yerinin görülmemesi olabileceğini düşünüyorum. Yorum yazma yeri her yazıda en altta " Ne duruyorsunuz , siz de birşeyler yazın. " adlı yazının altıdır. Anlamadıklarınızı yorum bırakmanız benim derslerimin daha iyi olmasını sağlayacaktır , Lütfen ama lütfen yorum bırakmaktan çekinmeyiniz.

Son olarak , bu konuda post kastığımı düşünen varsa lütfen söylesin. Benim burada post kasmadığımı ve konumu güncel tutup , güncellerken ise yeni konu yazdığımı belirttiğimi görmenizi ve anlamanızı istiyorum.

• Banada Öğretirmisin lütfen @huseyiner__ instam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.