Şimdi Ara

<<FRISBY>> {CASE MODDİNG} --GÜNCELLENDİ--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

önceden projeler kısmına açmıştım başlığı proje bittiğinden sergiye koymak istedim.konu kirliliği yarattıysam af ola=)ama sizle bitmiş halinide paylaşmak istedim.ilk mod çalışmam;plexiglass-sticker ve neon ışık modify yaptım.yorumlarınızı bekliorum

NOT:videoda eklenmiştir
    VİDEO İZLEMEK İÇİN TIKLA

dakubajla kestim kalan parça hatıra olarak kalsın=)

gündüz gözüyle

sticker

sticker

GECE ÇEKİMLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_A_R_I_S -- 25 Ocak 2008; 13:21:51 >

• Güzel Olmuş Ellerine Sağlık
  • Yan Kapak Yapıştırması güzel olmuş.Diğer Taraf lar Geliştirilebilir
  • hocam kapagın yanında ki yapıştırmayı nerden aldın acaba
  • güzel çalışma ellerine saglık
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufukuzman

hocam kapagın yanında ki yapıştırmayı nerden aldın acaba

bakırköy de meydandan aşağa inerken buger dan içeri gir tren istasyonunu takip et solda bi kırtasiyede ismini unuttum kusura bakma.arka tarafda sadece baskı bölümü var 15 dk da teslim ediolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: B_A_R_I_S

quote:

Orjinalden alıntı: ufukuzman

hocam kapagın yanında ki yapıştırmayı nerden aldın acaba

bakırköy de meydandan aşağa inerken buger dan içeri gir tren istasyonunu takip et solda bi kırtasiyede ismini unuttum kusura bakma.arka tarafda sadece baskı bölümü var 15 dk da teslim ediolar

izmirdeyim biraz zor .yinede tesekkür ederim
  • önemli deilizmirde de bu şekilde baskı yapan kırtasiyeler veya ona benzer yerlerde bulabilirsin die düşünüorum.bulunmayacak birşey deil yani.
  • Daha da geliştirilebilir Benim kasa da frisby
  • fanın olduğu yeri delikli değilde komple yuvarlak kestirseydin hem daha iyi gözükürdü hemde hava değişimini daha kolay yapardı ama yinede güzel çalışma darısı benim başıma.yanda reklam tabela yapan bi yer var plexyglassı ordan yaptrsam gerisi kolay
  • ellerine sağlık arkadaşım
    kabloları biraz daha toplasaydın daha hoş bir görüntü olurdu
  • ya videonu izledimde ben bu işlerde yeniyim kardeş kusura baqma müzik ritmine göre çalışıyor ışıklar nasıl yaptın bende yapıcamda şimdiden tşk ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mod2

ya videonu izledimde ben bu işlerde yeniyim kardeş kusura baqma müzik ritmine göre çalışıyor ışıklar nasıl yaptın bende yapıcamda şimdiden tşk ederim...

ilkönce kusura bakma soruna cvp veremedim bu süre zarfında şehir dışındaydım.aldığım üründe vardı bu özellik 3 ayarı var kapatma-sese duyarlı ve durmadan yanması için.yani benim ayrıca yaptığım bişey yok montajdan başka
  • Eline saglik cok guzel olmus.
  • quote:

quote:

ya videonu izledimde ben bu işlerde yeniyim kardeş kusura baqma müzik ritmine göre çalışıyor ışıklar nasıl yaptın bende yapıcamda şimdiden tşk ederim...

ilkönce kusura bakma soruna cvp veremedim bu süre zarfında şehir dışındaydım.aldığım üründe vardı bu özellik 3 ayarı var kapatma-sese duyarlı ve durmadan yanması için.yani benim ayrıca yaptığım bişey yok montajdan başka

peki bu neon ışığı nerden aldın acaba fiyatı nedir link verirmisin memnunmusun peki bende alıcamda...

modun gayet ii olmuş eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gracious92 -- 5 Ocak 2008; 11:30:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: by kero

quote:

quote:

peki bu neon ışığı nerden aldın acaba fiyatı nedir link verirmisin memnunmusun peki bende alıcamda...

modun gayet ii olmuş eline sağlık

Coolermaster Gökkuşağı Rengi Neon Lamba SFL-U12-UT model bu golddan almıştım 2 ay önce 10 dolar mı ne verdim hatırladığım kadarı ile
  • neonların sese göre yanması cok hoşuma gitti keşke bende böle bişi yapabilsem...İşte yanımda bilen birileri olmayınca zorr...
  • kablolar toplanmalı çok dağınık
  • ellerine sağlık güzel çalışma olmuş..
  • yoğun iş temposundan kurtulduğum an bu işe de el ataım dedim.bişeyler yapmaya çalştım becerimin yettiği kadar..

BU RESMİ BASTIRIRDIM SONRA KENDİM KESTİM BİÇTİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_A_R_I_S -- 25 Ocak 2008; 13:29:03 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.